Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
T

Onbaşı
03 Şubat 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
2 yıl
18 yaşında öğrenciyim gss borcu çıktı!
Şaşıyorum arkadaş üniversiteye 17 yaşında başladım gss sorguladığımda 18 olduğum günden bu güne kadar gss borcu yazmışlar. Babam sigortalı. Arada bir ay kadar sigortalı çalışmıştım Allahtan o ay için yazmamışlar. Benim şimdi öğrenci olduğum dönemde çıkan borcu sildirmem için ne yapmam gerekiyor? Alo 170i aradım sgkya git dedi. E ben sokağa çıkamıyorum nasıl gideyim? E devletten provizyon sorgulamak istiyorum acaba sigortalı görünüyor muyum diye bakmak için ama gss borcum olduğu için görüntülenmiyor. Bana şimdi virüs bulaşsa devlet hastanesine almayacaklar mı beni? Bu işi bilen biri aydınlatırsa sevinirim..
T
2 yıl
100-150 cc arası tel jantlı motor önerisi
Aklımda bir cafe racer projesi var. Bana önerebileceğiniz cgl 125, cb 125 muadili ikinci el, sıfır 7bin lirayı aşmayan motorlar var mı?
T
2 yıl
İtu ehb%30 a girenler siralamalari yazin
Bekliyorum ben 4817
T
2 yıl
İş garantisi sorunsalı
Arkadaşlar yolda yürürken ölmeme garantiniz varmış gibi davranıyorsunuz
T
2 yıl
Başvurulabilecek tüm burslar
Arkadaşlar bildiklerinizi yazın konuya kurumları ve internet adreslerini ekleyelim beraber faydalanalım.
T
3 yıl
Beyler acil
Son dakikalara girdik. Son bir onaylama vs. var mı tercihlerimi görüntüle sekmesinden pdf olarak kaydettim yapilmasi gereken bir sey kaldi mi?
T
3 yıl
YTÜ-HACETTEPE-MARMARA-GTÜ BİLGİSAYAR
Arkadaşlar bildiğiniz gibi istanbul-çevresinde (en azından büyük şehirlerde) bilgisayar mühendisliği sıralamalarında 5k'dan sonra 15'e kadar boşluk var. Arada galatasaray ve bazı özel üniversiteler olsa da bazı nedenlerden tercih edilmiyor. Konumuza gelelim sizce bu aradaki boşluk kapanır mı yoksa en azından sınırlar yakınlaşır mı ? tahminlerinizi bekliyorum. Bir kaç sene sonraki arkadaşlar için de rehber olur.
T
3 yıl
Ozyegin bilgisayar hakkinda
Fikir sahibi olanlar var mi? %100 burslu olani tercih listeme eklersem bir ihtimal gelebilir. Ondan sonra itü ehbyi yazacagim. İki turlu de İT sektorune yonelecegim. Merak etmeyin arkadaslar fizik ilgimi cekiyor ve itude secmeli bilgisayar dersleri var ayni zamanda internetten de ogrenebilirim.
T
3 yıl
Marmara bilgisayar yazilir mi
Avantaj-dezavantajları neler
T
3 yıl
Ytü bilgisayar
İş bulur muyum bitirince
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.