Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
20 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
11 yıl
Beyler 1.44 olayını yanlış anladınız, toplanın!
Olm o avustralya içindi kıyamete ilk onlar girdi, hani saat farkı falan?
12 yıl
Logosta yeni bir bug; ss'ler
Logosta birkaç gündür moradonda böyle gariplikler oluyor, bilgisi olan olmayan herkes görsün ssler burda, yorumlar sizden.13 yıl
NeverDown @ Logos Karakter Tanıtımı (Güncellendi)
Bir sene önce koxpun artık katlanılamaz hale gelmesiyle bıraktığım charımı tekrar dizdim. 2 haftadır oyuna getirilen patchler uzun zamandır beklediğimiz ortamı sağladı, umarım böyle devam eder de tekrar oyunu bırakmak zorunda kalmam.Karakterimden çok memnunum şu an, oldukça eğleniyorum oynadığım zamanlarda. 2 haftadır falan pazar yapmakla meşguldüm, sonunda karakterim tamamlandı, artık hazır


ITEM LİSTESİ
Chitin Shell Set +8
Raptor +8
Spear of Murky Waters +7
Undy Set +8
Pet Sexy Santa

Iron Necklace
Skeleton Belt (String of Skulls +1 yapmayı planlıyorum)
Dual Str16/Hp3 Earring
Dual FoverinBunlar da 2009da dizdiğim halinden kalan 2 ss, silmiyorum hatırası varDeğerli görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim


14 yıl
####istanbul - silivri####
arkadaşlar taksimden veya beşiktaştan silivriye nasıl gidilir? özel araç yok otobüs , minibüs tarzı şeyler hakkında bilgi verebilir misiniz?
çanakkale , edirne tarafına giden büyük otobüs firmalarının silivri için koltuk kapatıcaklarını sanmıyorum başka alternatifler var mıdır? yada götüren bi firma falan?
14 yıl
1. Dünya Savaşı Oyunu
bıktım artık elalemin 2.Dünya Savaşı'nı oynamaktan.. Yok mudur yahu herhangi bi 1.Dünya Savaşı oyunu Call of Duty gibi.. 1.Dünya Savaşı'nda da vardı sonuçta bu Almanlar da Fransızlar da elbet birileri yapmıştır oyununu
14 yıl
KampusCell 100 kontör yükleme
arkadaşlar kampuscelli olunca 10 dakikası 1 kontöre görüşebilmek için 100 veya daha fazla kontör yüklemek gerekiyormuş sanırım.. ben yüklemedim şu anda ilk dakikadan itibaren 1 kontöre konuşuyorum..
ben bu 100 kontörü bir defalığına mı yükleyeceğim yoksa her ay tekrar mı yüklemem lazım 10 dk 1 kontör olması için? teşekkürler..
14 yıl
Mısır Yemekle Meşgulüm !
üstüne su içip sonra da betona otursam mı? hep denemek istemişimdir
14 yıl
Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı“Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı”nda, beşinci öğretim yılı için Hogwarts’a dönen Harry, büyücü camiasının büyük çoğunluğunun onun Lord Voldemort’la karşılaştığını inkar ederek, Lord Voldemort’un döndüğü haberine kulak tıkamayı tercih ettiklerini görür. Hogwarts’ın saygın müdürü Albus Dumbledore’un kendisinin konumunu zayıflatarak yerine geçmek için Voldemort’un döndüğü yalanını söylediğini düşünen Sihir Bakanı Cornelius Fudge, Dumbledore ve Hogwarts öğrencilerinin hareketlerinden haberdar olabilmek için okula yeni bir Karanlık Sanatlara Karşı Savunma öğretmeni atar. Ama Profesör Dolores Umbridge’in Bakanlıktan onaylı savunma büyüsü dersi onları ve tüm büyücü camiasını kendilerini tehdit eden karanlık güçlere karşı ne yazık ki savunmasız bırakır; bu yüzden, arkadaşları Hermione ve Ron’un teşviki üzerine, Harry konuya el atar. Kendilerine “Dumbledore’un Ordusu” adını veren küçük grupla buluşan Harry, onlara Karanlık Güçlere karşı nasıl savunacaklarını öğreterek, bu genç ve cesur büyücüleri kendilerini bekleyen olağanüstü savaşa hazırlar.


Electronic Arts and Warner Brothers Interactive Entertainment, Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nın bilgisayar oyununu ' Temmuz 2007 ' de filmle aynı adla ve aynı zamanda yayımlanacağını duyurdu. Harry Potter serisinin beşinci kitabına dayanan oyun, yeni nesil oyun konsolları için geliştirilmiş. Oyun, hem kitaba hem filme sıkı sıkıya bağlı kalınarak hazırlanmış. Filmin eşdeğeri şekilde hazırlanan oyunun görsel açıdan da tam uyumu sağlanmış. Oyuncular, Harry Potter, Dumbledore ve Sirius Black’i de içeren karakterlerle oynayabilecekler.
Bilindiği üzere Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nda; yeniden ortaya çıkan Lord Voldemord’un dönüşüne Sihir Bakanı inanmamakta ve Dumbedore’u yerine göz dikmekle suçlamaktadır. Bu nedenle gerekli önlemleri almamakta ve tüm büyücü dünyasını tehlikeye atmaktadır. Bu çerçevede Hogwartsın işleyişine de müdahale etmektedir.
Hogwarts’ta ise Voldemord’un varlığını ve kötülüğünü çok iyi bilen bir grup genç büyücü, Harry Potter’ın başkanlığında “Dumbledore’un Ordusu” adıyla karanlık sanatlara karşı savunma bilgilerini artırarak bu korkunç tehlikelerle mücadele etmeye and içer.Ekran Görüntüleri

Videolar

Trailer 1

Trailer 2

Trailer 3

Trailer 4pek ilgilisi çıkıcağını sanmıyorum ama vardır elbet okuyanı , izleyeni , oynayanı alıntıdır ama belli bi adresten değil ayrı ayrı yerlerden..
14 yıl
MaKiNa
..........................................................................................
Kafamdaki MaKiNa takatakatakataka.................................
..........................................................................................
15 yıl
MANTI NE YAHU? alala.gif
acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.