Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
H

Çavuş
27 Ocak 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
144 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
H
2 yıl
Nike Airmax tabanı patladı tamir fikirleri???
Yıllar önce boynerden aldığım garantisi bulunmayan pek giymediğim ayakkabımın tabanına diken girmişti bende bu ne diyip çıkardım ve çıkarmamla birlikte içindeki hava sındı ve giyilmez bir hal aldı.Ben şimdi elimdeki bir pompa vasıtasıyla o delikten içeri girip tabanı şişirebiliyorum fakat deliği kapatamıyorum direk sınıyor. Fikirlerinize ihtiyacım var.
H
3 yıl
Trendyol siparişimi iptal etmiyor!!!
Merhaba arkadaşlar

Trendyoldan 29 Kasım'da 9,9 TL'ye bir adet parfüm ve 36,9 TL'ye bir adet saç kurutma makinesi sipariş etmiştim. Bu siparişimdeki saç kurutma makinesi erkenden geldi ve beğenmeyip iade ettim. İade tutarı 36,9 TL olması gerekirken 27,91 TL iade olma sürecine girmiş. 8,99 TL kargo parası diğer ürün olan parfümün üzerine binmiş parfüm toplamda 18,89tlye gelmiş oluyor.Siparişimin iptal edilmesini talep ettim. Bu talebimi trendyola müşteri hizmetleri yoluyla ilettim fakat onlar faturası kesildi kargo işlemleri başlatılmış iptal edilemez dediler. Kargoya verilmemiş bir ürün iptal olması gerekir kargo işlemlerinden tüketici sorumlu tutulamaz. Böyle bir durum söz konusu olamaz ürün daha kargoya verilmedi. Sitelerinde de bulunuyor bununla ilgili bir bilgi vermişler. Bilgide ‘Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz ürünlerinizin kargo hazırlıkları başlamadan önce iptal edebilirsiniz. ‘ yazıyor..
H
3 yıl
Hususi kamyonetlere kış lastiği zorunlu mu?
Merhaba arkadaşlar bizde hususi kayıtlı bir Hyundai Starex araç mevcut.Bu hususi kamyonetlere 1 aralıktan itibaren kış lastiği zorunluluğu uygulaması geçerli midir? Yasada bununla ilgili net bir bilgi bulamadım. Konu hakkında bilgi sahipleri yorum yapabilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle