Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
T

Binbaşı
14 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
3 yıl
Note 8 Mikrofon sorunu
Arkdaşlar merhaba. Enteresan bir problememim var şu an. Yazılımsal bir şey olduğunu düşünüyorum çözemedim ama bir türlü. Normal telefon konuşmalarında mikrofonda hiç bir problem yok. Sesim gayet net ve temiz olarak karşı tarafa gidiyor ne kadar uzun konuşursam konusayım gayet sorunsuz devam ediyor. Ama mikrofon kullanarak telefonda herhangi bir işlem yapmak istediğim de (whatsapp sesli mesaj, ses kaydı, google asistan kullanımı v.b.) 10-15 saniye normal çalışıyor arkasından ise bir anda sesleri almayı bırakıyor ve yüksek bir hışırtı sesi şeklinde parazit kaydetmeye başlıyor. Dolayısıyla da hiçbirşeyi düzgün kullanamıyorum. Bu sorun olduğunda hemen yeni bir teelfon görüşmesi yapıyorum. Ses gayet temiz ve güzel çıkıyor. Arkasıdan tekrar ses kayıta giriyorum. Bir süre normal çalışıyor sonra gene hışırtı ve parazit sadece.

Bu sorunu yaşayan oldu mu? Çözümü ne olabilir?
T
4 yıl
FM 2018 - 2018 Touch farkı
Evet başlık açık arkadaşlar. Eski bir FM fanıyım. Taaa CM zmanlarından beri oynarım. Ama hem iş güç derken hem de yaştan dolayı yeni sürümlerdeki detaylar beni boğmaya başladı. Touch sanırım daha basitleştirilmiş hali FM nin. Ama arada tam olarak ne gibi farklar var? Benim istediğim gene transferler, olsun, teknik direktör olarak seçtiğim liglerin klüplerinden teklifler alayım, bütçe yönetimi wonderkid ler olsun. Yönetimden istek yapabilme özellikleri olsun. Antremandı takım konuşmasıydı falan filan bir ton detayla uğraşmayayım istiyorum.

Bir de en önemli sorum şu fm 2018 için yapılan grafik fotolarını özellikle takım logo ve oyuncu fotolarını touch da da kullanabiliyor muyuz?
T
5 yıl
SONY BDV-N9100W modeli sistemimin kumdandası
Evet arkadaşlar başlıktaki ses sistemine sahibim. Kumadasını kırdığım için yeni kumanda ihtiyacım oldu. gg ve n11 üzerinden baktım baya hangi kumanda uyumludur bir sonuca ulaşamadım. Varmıdır önerisi tavisyesi olan? Philipsi universal kumandası var. Onu alsam iş görür mü?
T
5 yıl
BMW F serisi İdrive'da playlist oluşturmak
Arkadaşlar selamlar. F20 bir aracım var. Kendi başlığımızda sordum bilen çıkmadı. Nasılsa bütün f kasalarda idrive sistemi kullanıldığı için genel başlık açmak daha iyi olur dedim.

Biliyorsunuz bizdeki sistemlerde "playlist" fonksiyonu var. Fakat playlistlerimizi nasıl araçda görünür hale getireceğiz bir türlü çözemedim. Tabi USB bellek üzerindeki playlistten bahsediyorum. Birkaç yol denedim hiçbiri çözüm olmadı. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
T
6 yıl
Kış dergisi görevleri
Arkadaşlar kafayı yiyeceğim ya. Şu kış dergisi görevlerinden dk setinin olduğu yoldaki sondan bir önceki görevi 1 haftadır yapamıyorum bir türlü. 25 dakika dolmadan 11250 altın kazanmamız gereken görev. Öneriniz var mı acaba bu görev için?
T
6 yıl
206 aracı ilk çalıştırdığında verdiği uyarı sesi
Arkadaşlar eşimin 2005 model 206 aracı var. XT modeli otomatik vites. Bir haftadır aracı ilk çalıştırdığında "dın" diye bir uyarı sesi veriyor. Göstergelerde hiç bir sıkıntı yok. Motor uyarısı, abs, yağ ve hararette bir sıkıntı yok.

Önce sıcaklık uyarısı diye düşündüm (3 derecenin altında olunca uyarı vermesi gibi) fakat hava şu an 7-8 derecelerde gene aracı ilk çalıştırdığında bu uyarı sesi geliyor. Sizce sıkıntı ne olabilir? Önemli bir şey değil muhtemelen ama bir türlü çözemedim. Bunun için de ustaya gitmek istemiyorum şimdi boşu boşuna.

Far, emniyet kemeri veya kapının açık kalması uyarısı da değil onu da belirteyim.
T
7 yıl
Ankara - Antalya Kemer arasy güzergah önerisi
Kysmetse bayramda e?imle ufak bir kaçamak yapaca?yz. Lakin Antalya tarafyna hiç özel aracymla gitmedim. Otobüsle de gitmedim. O yüzden kara yolu güzergahy hakkynda öneri istiyorum. Yol güzel olsun bölünmü? yol olsun yeter. Manzara görmek adyna bozuk yollarda araç kullanmak istemiyorum çünkü. Afyona kadar zaten belli de Afyon'dan sonra nereden gitmek iyi olur arkada?lar?
T
7 yıl
Ankara - Antalya Kemer arası güzergah önerisi
Kısmetse bayramda eşimle ufak bir kaçamak yapacağız. Lakin Antalya tarafına hiç özel aracımla gitmedim. Otobüsle de gitmedim. O yüzden kara yolu güzergahı hakkında öneri istiyorum. Yol güzel olsun bölünmüş yol olsun yeter. Manzara görmek adına bozuk yollarda araç kullanmak istemiyorum çünkü. Afyona kadar zaten belli de Afyon'dan sonra nereden gitmek iyi olur arkadaşlar?
T
7 yıl
Ankara Tahran Caddesi Neden kapalı?
Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır; Ankara Tahran caddesi (reşit galipten tunalıya gitmek için kullanılan Hilton'nun önündeki cadde) polisler tarafından kapatılmış durumda. Üstelik normal barikat da değil. Bildiğiniz silahlı nöbetçiler var. Sanırım çevik kuvvet görevlileri.

Burası neden kapalı acaba? İşe giderken o güzergahı kullanıyorum. Fakat caddeden tunalıya geçiş kapalı olduğu için anormal trafik oluyor. Trafik yoğunluğundan polislere de soramadım. O bölgeyi baya baya felç eden bir uygulama.

Sebebini bilen varmıdır acaba?
T
8 yıl
Ankara'da seramik boya koruma yapan yerler
Arkadaşlar Ankara'da bu işi layıkıyla yapan yerler nerelerdir? Fiyatlar nasıldır acaba? Yaptırıp memnun kalan var mı acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle