Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
04 Ocak 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
246 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
2 hafta
Paycell kupon yerine faturaya yansıyan ücret!

13 gün önce kayıt açtırdığım sorun için 10 gün önce hattınıza iadesi yapılacak dendi. Üstüne 3 kere daha aradım işlemler hızlandırılıyormuşmuş. Bu arada fatura da kesildi zaten. Bakalım kaç ayda çözülecek.

4 ay
Türk Telekom sapığım oldu!

Günlerdir arayıp açtığımda ya anında kapatıyorlar, ya ses vermiyorlar. Arıyorum geri evet arandınız ama bilgisi yok sizi ararlar deniyor hep. Tahminim taahhüt bitimi için teklif sunacaklar ama böyle de olmaz ki sapık gibi aramak.

4 ay
Komisyonu olmayan ön ödemeli kart?

Tosla ve paycell tarzı banka kartından para yüklerken komisyon almayan ön ödemeli kartlar neler?

İninal aldı.

5 ay
Vakıfbank World puanı nerede geçiyor?

Birçok site denedim ama puan bilgisi bir türlü çıkmıyor. Yakın zamanda kullanan kişiler yardımcı olabilir mi? Ayrıca marketlerde durum nedir onu da öğrenebilirim.

5 ay
Paycell Turkcell kuponu kullanamama sorunu!

Merhabalar. Daha önce de bu tarz sorunlar gördüm ama unuttum neler yapıldığını çözüm olup olmadığını.


Paycellden 2 hattıma da paycell puanlar ile 60 ar liralık Türkcell.com.tr de geçerli kuponlar aldım. Sözde mobil ödeme ile faturalı hatlarda geçerli yazmakta. 5-6 ürün denedim mobil ödeme çıkmıyor. Nasıl çözeriz?

5 ay
Turkcell faturasız sorunu!

Şimdiye kadar arada uygun teklifler falan gelirdi. Artık sadece faturalı hatta geçirmeye yönelik teklifler geliyor. Üstelik onlara bile zam geldi son dönemde. Hattı taşıyıp geri dönsem bile pek bir faturasız paket kalmamış. Paycell çok işime yarıyor son çare faturalıya geçeceğim ama merak ettiğim şey bu tarifelere herhangi bir indirim ile geçme şansımız var mı? Başka hat düşünmüyorum internet hızları tatmin etmiyor.

6 ay
Gıbırnet kullananlar önerir misiniz?

Merhaba. Türk Telekomdan hattımı taşıyacağım uzun zamandır netspeed takip ediyorum ama son zamanda zam yaptı 35mbit pakete. Gıbırnet fiyatı uygun geldi tabi kullanıcı yorumlarını biraz okudum ama net kullananlardan bilgi almak istedim. 35 mbit 70tl paketine geçilir mi?

7 ay
Bimcelle geçmeme rağmen tt fatura yolluyor!

Ocak ayında tt taahhüdüm bitmesi üzerine bimcelle geçiş işlemi yaptım. Geçtikten sonra çıkan faturayı da ödedim. Şimdi bana 22 şubatta fatura kesmişler. Tt arıyorum işleminizi yapamıyoruz diyorlar. Nasıl bir yol izlemeliyim. Başına gelen oldu mu?

8 ay
Kripto para cüzdanı

Merhabalar. Şu an gerek kullanımı verek komisyon gerekse para yükleyip çekme konusunda güzel bir cüzdan öneriniz var mı?

9 ay
Tam bana göre

Taahütüm bu ay bitiyor. 2 aydır hep aynı teklifi sunuyor tt. Ben de fiyat yükseltmek istemiyorum o kadar. Arayınca zaten 500 dk pakete 40 lira falan diyorlar. Neden yeni teklif gelmiyor?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.