Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
13 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
96 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
9 yıl
Dolandırıcı,kandırıcı, çakma ürün satan sitelere Aman Dikkat edin!!!!!!Burda Teşhir Edin.Konu yenilendi.
Arkadaşlar bundan epey önce marcamarca.com diye dandik bi sitenin camel bot kampanyasına atlamıştım incelemem sonunda ürünlerin orjinal olmadığını anlayınca siparişi iptal ettim param 20 gün sonra iade oldu.Ayrıca aynı kişilere ait bikaçtane klon site olduğunu aynı ürünleri sattıklarını gördüm.
Çok iyi bilmediğiniz sitelerden ürün alırken ürün orjinalliğini araştırmak mutlaka gerekli, telefonla görüşüp onaylatın.

Ayrıca bu siteleri teşhir edelim ki diğer insanlar düşmesin. . Netvarium benim bildiğim ikinci bir websitesidir aman uzak durun.
12 yıl
İNTEL CORE SERİSİ FANLAR-YARDIM LÜTFEN
BU İNTEL ŞU SON ABUK SABUK PİNLİ ANAKARTLARI ÇIKARDIKTAN SONRA ,O İŞLEMCİ BU ANAKARTA OLMAZ, O FAN BUNA UYMAZ.....DUYUMLARIMA GÖRE 1155 TE SABİTLEDİLER DEDİLER GİTTİM 1155 ANAKART ALDIM ŞİMDİ BU ANAKARTLA DİGER CORE.. İŞLEMCİ FANLARI UYUŞMAZMI ACABA.
BENDE ZALMAN SOĞUTUCU VARDI CNP 9500 LED , 775 SOKET APARATI VARDI İNTERNETTE 1366 APARATI SATIŞA ÇIKMIŞ BU APARATI ALSAM 1155 PİN ANAKARTIMA UYMAZ MI ACABA? BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
HERKESE İYİ FORUMLAR.
14 yıl
vista-vista dosya ve yazıcı paylaşım sorunu
arkadaşlar vistadan vistaya dosya ve yazıcı paylaşımı benim için çok sıkıntı oldu,sadece paylaşım klasörüm hariç diğer dosyaları paylaşıma açamıyorum,wirelessle bağlı diğer pc den yazıcıyı bi türlü görmüyor,eklemeye çalışıncada kullanıcı adı ve şifre diyor,kabloyla bağlı olan diğer bilgisayarda herhangi bir şifre yok direk açılan bir pc.ağ paylaşım merkezinden çeşitli şeyler denedim olmadı,vista ultim. kurulu.
yardımlarınız için teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle