Selamlar,

Millenicom’a geçiş yapmaya karar verdiniz ama hangi kanaldan başvursam diye düşünüyorsanız cevabı aşağıda.
Www.milleni.com.tr sitesine girin ve “beni arayın” talebi bırakın. Aynı gün sizi uzman satış ekibimiz arar ve detaylı bilgi sunar.

Eğer hangi kampanyayı seçeceğinize eminseniz yine web sitemiz üzerinden “kendim başvurmak istiyorum” seçeneğini seçip tüm süreci hiç bir müşteri temsilcisi ile görüşmeden tamamlayabilirsiniz.

0850333033 bizim resmi çağrı merkezimizdir. Burayı da arayarak başvuru yapabilirsiniz fakat bunu önermiyorum. En hızlı ve etkin başvuru yöntemi yukarıda yazdığım web sitemiz üzerinden başvurudur.

Eğer rakip ISS’ten geçiş yapacaksanız ve Türk Telekom altyapısındaysanız yanınızda xDSL numaranız hazır olmalıdır. Bu numarayı faturanızdan ya da mevcut firmanızın çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.
Hat taşıma yapacaksanız mevcut faturanızda ev telefonu tanımlı mı mutlaka netleştirin. Üzerinde ev telefonu olan müşteriler bize telefonlu başvururlarsa işlemleri sorunsuz ve hızlı olur. Sonra gerekirse bizde yalına geçebilirsiniz ama geçişi telefonla yapın lütfen. Bazen sizin haberiniz bile olmadan size telefon tanımlanmış olabilir. Bunu da faturanıza bakarak kesinleştirelirsiniz.