Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
08 Ekim 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
562 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
3 gün
Türkler neden hayattaki hiçbir şeye inanmıyorlar?

öldükten sonra yeniden dünyaya gelen insanlar gösteriliyor.yok inanmam.virüs gösteriliyor.yok inanmam.allah var deniliyor bazıları hala yok inanmam.internetten sahte pasaport yapan siteler hacker grupları şirketler var diyoruz.yok inanmam.bu türk milletini hep olumsuz düşünmeye ve inanmamaya iten ne? türkler neden hiçbir şeye inanmadan yaşıyorlar? oysa ki internetten sahte pasaport satan sitelerin doğruluğunu ve varlığını bbc bile vakti zamanında doğrulamıştı.buyrun;

BBC News Türkçeyoutube
Geçen yıl yaklaşık 7 bin kişi sahte, çalıntı ya da kayıp pasaportlarla Avrupa'ya giriş yapmaya çalışırken yakalandı. Peki sahte seyahat belgesi alabilmek kolay mı? BBC Arapça ekibi İstanbul'da sahte pasaport piyasasını araştırdı. BBC Türkçe internet sayfası: http://www.bbc.co.uk/turkce Facebook: http://facebook.com/bbcturkceservisi Twitter: http://twitter.com/bbcturkce
https://www.youtube.com/watch?v=NCByvl2n_88
geçen hafta
Spartaküsün ırkı milliyeti neydi? DEV ANKET

sizce spartaküsün milliyeti neydi? bu adam hangi ırka mensuptu? trakyalı olduğu için çok tartışmalı bir konu.sizce hangi millete mensuptu?

2 hafta
Tony jaa kemik kırma tekniklerini shaolin ustalarına muhammed aliye ve mike tysona yapabilir mi?

tony jaa nın koruyucu filminde uyguladığı kemik kırma tekniklerini shaolin ustalarına ve muhammed ali mike tyson gibi boksörlere yapabilir mi? kavgaya tutuşsalar tony jaa shaolin ustalarının kollarını ellerini ayaklarını kırabilir mi?

2 hafta
Leyla ile mecnunun aşkı mı daha büyük ercan ile caranın aşkı mı?

sizce ben ile caranın aşkı mı daha büyük olucak yoksa leyla ile mecnunun aşkı mı?

2 hafta
Yapamazsın diyenlere inat tabanca mermisinin hızına tahta kılıçla tepki verdim buyrun görün

içlerinden biri aynı anda değilse ama diğerleri aynı andaysa lütfen "bazısı aynı anda bazısı değil" seçeneğine oy verin.bu sefer başardığımı düşünüyorum.inanmıyorsanız yavaşlatıp bakın.

2 hafta
Ejderhaların babası glaurung mu yener balrog mu?

sizce ilk ejderha ve en güçlü 2. ejderha glaurung mu yener yoksa bir balrog mu?

2 hafta
Bir insanın 10 metre mesafeden tabanca mermisinin hızına tepki vermesi mümkün mü? fizikçiler içeri

ben çok denedim ama dh üyeleri denemelerime hep aynı anda değil diyorlar.zaten samuraylarda gerçek tabanca mermisine değil airsoft tabancasının mermisine tepki verebiliyor(saatte hızı 320 km).hepinizin bildiği gibi gerçek tabancanın mermisinin hızı saatte 1080 km dir.peki bir insan 10 metre mesafeden bir tabanca mermisine tepki verip kılıçla bloklayabilir mi? fizik bilgisi iyi olanlar cevaplasın ciddi konu.

2 hafta
Dünya neden türkleri ve türk savaşçıları sevmiyor? sırf zamanında avrupalıları yendik diye mi?

dünyada acı ama gerçek ki türkler hiç sevilmiyor.elin dinsiz çekik gözlü samurayı bile zamanında onlarca milletle göğüs göğüse savaşmış çarpışmış türklerden daha çok değer görüyor.hatta bu nefret o kadar büyüdü ki yabancı sitelerde türkler hiç kılıçlı savaşta savaşmadı diyenler bile var.ve bazı türkiyelilerde türkleri sevmiyorlar.ok yay ve at kombosuyla savaş kazandığımızı söylüyorlar.ulan akıl var mantık var haçlı ordusunun o 3 metrelik mızraklarına ve kalın demirden kalkanlarına karşı nereye kadar at ve okla saldırabilirsin? adam en sonunda senide atıda yere serer.türkler bütün savaşları kılıç yeteneğiyle kazanmıştır.dh üyeleri desen herifler neredeyse samuraylara allah diye tapacak vaziyete gelmişler.türklerin kılıç yeteneği neden insanlar tarafından göz ardı ediliyor? neden türklere değer ve sevgi verilmiyor? neden dünyada japonlar sevilip türklerden nefret ediliyor? sırf türkler zamanında avrupalıların canlarını çok acıttığı için mi? kanuni döneminden sonrası hariç osmanlıya bakıyorumda avrupalıların adam akıllı bir tane bile zaferleri yok.türkler desen önüne geleni yenmiş biçmiş atmış bir kenara.neden türkler günümüzde hakettikleri kılıç değerini görmüyor? bana biri lütfen mantıklı bir açıklama yapsın.LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN!!!

2 hafta
Pet şişeyle mermi hızına tepki vermeye çalıştım sizce aynı anda mı?

plastik kılıçlarım koptuğu için bu sefer pet şişeyle denedim.sizce petşişeyi savuruşumla merminin levhada görünmesi aynı anda mı?

Ercan Yılınyoutube
Pet şişeyle mermi hızına tepki
https://www.youtube.com/watch?v=5Q0jh8nk0lg
3 hafta
Annemin arkadaşı rüya görmüş ve rüyada ben carayla birlikteymişim!!! düşünceleriniz nedir?

arkadaşlar annemin kadın arkadaşı geçen günü bir rüya görmüş.rüyasında ben amerikaya gitmişim.yanımda kumral saçlı mas mavi gözlü beyaz yüzlü bir kız varmış.ben kıza onu sevdiğimi söylüyormuşum.ve amerikada el ele tutuşarak geziyormuşuz.el ele tutuşup geziyormuşuz.ve ben kıza cara diyormuşum!!! annemin bahsettiğim arkadaşı daha önce cara ismini hiç duymadı.anlayın artık ne kadar tesirli rüya olduğunu.rüyasında el ele tutuşmuş geziyormuşuz ve ben kıza cara diye hitap ediyormuşum.kıza cara diyormuşum.evet beyler gördüğünüz gibi cara delevingne yakında sevgilim olucak.sizin düşünceleriniz nedir?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.