Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
P

Yüzbaşı
30 Eylül 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
59 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
P
11 ay
Elektrikli araba kullanan bakabilir mi

Mevcut aracımı kardeşime verdiğimden yeni araba bakıyorum, minimum 2.0 araba bakıyorum bmw 4 ve Audi A5 de neredeyse milyon olmuş, bu kadar para vereceksem elektrikli alayım diyorum, %150 ötv vermek yerine %15 ötv vererek daha üst segment ve daha dolu olsun diye düşünüyorum.

sorum şu, Ankara, İstanbul, İzmir ve Bodrum’a gidiyorum sadece ve 400 km menzilli elektrikli bir arabayla bu yollar yapılabilir mi günümüz şartlarında?

P
2 yıl
Beyaz farlı Doblo yüzünden yayaya çarpıyordum
Dün gece yolda giderken bir doblo karşımdan farlarına ve sis farlarına led yada xenon ampül takmış geliyordu, selektör falan atamadım adamı uyarmak için çünkü yolda başka arabalar da vardı hepsine rahatsızlık vermek istemedim. Adamın ışığı dışında görüşüm kalmadı ve adam yanımdan geçer geçmez yolun ortasında bir yaya gördüm, ani frenle zor durdum.
Yıllardır yavaş yavaş artıyor şu farları takanlar ve artık dayanılmaz hale geldi. Hiç kontrol falan yapan poliste yok. xenon yasak muhabbeti var ama led de yasak olmalı ve taktırmak isteyen gidip mercekli far ve otomatik yükseklik ayarı taktırmalı.
Güzel göründüğünü falan düşünüyorlar ya en çok ona sinir oluyorum. O güzel görünen BMW, Audi, Mercedes farları beyaz olduğundan değil, led şeritler ve far ile agresif tasarımları sebebiyle güzel.
Cimere falan yazsak bi işe yarar mı bilmiyorum.
P
2 yıl
Audi A4 45 tfsi sipariş etmek
Babam 520i kullanıyor ve arabanın performansını düşük ve boyutunun büyük olmasından şikayetçi. Test sürüşlerine çıkmış ve A4’ü beğenmiş ama performansını beğenmemiş.
Yurtdışında biriktirdiğim paranın üzerine 520 yi satıp parasını ekleyip Doğuşa A4 45 tfsi quattro sipariş etmeyi düşünüyorum.
Sormak istediğim soruya gelirsek, bu arabayı babam bakıma falan götürdüğünde bakım malzemeleri falan her serviste bulabilir mi, ya da kaza yapsa yedek parça bulamama sıkıntısı olur mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.