Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
26 Eylül 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Yazılım geliştirmek için Laptop önerisi verir misiniz ACİLL
Bu sene CENG e gideceğim hayırlısıyla . Malûm yeşil paralararın bizde değeri 6 tl ye yakın olduğu için bilgisayarlar da çok pahalı şöyle 3.5 bin 5 bin bandında programlama için öneriniz var mı laptop?
3 yıl
Beğenenleri görememe?
Yorumu beğenen kişiler bir çok sosyal mecradan alışkanlık olunca burda da insanın gözü gitmiyor değil. Bunun hikmeti nedir ? Neden yorumları beğenen kişiler görünmüyor
3 yıl
Kunduz soru çözümü.
Soru başına belli bir ücret veriyorlarmış. Arkadaşım alıyor çözerek ancak sıralama vs bilgisi istiyorlarmış. Ortalama kaç sıralamadan sonra kabul ediyorlar sizi? Bu sene ona göre başvuru yapalım.
3 yıl
Fizikmek
Fizikte konu eliyorum yoksa sıkıntı çıkabilir netlerde bariz eksiğimin olduğu tek ders fizik ben de çıkan konu soru dağılımlarına göre elektriliğin tüm başlıklarını halledicem ondan sonra atışlar, itme momentum, hareket konularına bakacağım 19 günde fizikle ılgili yapabileceğiniz tavsiyeniz var mıdır?
3 yıl
20N KOZLAR
Her gün en az 1 tyt 1 ayt denemesi ve Fen tekrarı biraz İntegral biraz Fizik ile netler daha da yükselecek . İyi bir plan yaptım gerçekleşeceğine inanıyorum.
3 yıl
Yazılım ve Bilgisayar Mühendisliği
Okuyan ve tanıdığı olan var mı? İstanbul, Antalya, Kocaeli de okuyorsa bu illerle ilgili de bilgi verecek var mı ?
3 yıl
Elbisen Kirli
Ne raddeye geldik, bu nasıl bir insanlık? Bu çekilen fotoğraf zalimleri ve zalimlere susanları gösteriyor. Hakikaten ne için çabalıyoruz biz bu çocuk gibi kaç çocuk bu düzenin kurbanı oluyor bizim amacımız ise nasıl kendimi en rahat seviyeye getiririm inanın biz bu çocuklar rahat uyumadan rahat uyuyorsak o fotoğrafı çekenden farkımız kalmıyor! her ne kadar sistem gereği konu dışında gereksizlere yazsamda bu çok önemli bir konudur. Her gün açılan faydasız konular içinde faydalı bir konu olması dileğiyle.
https://amp.onedio.com/haber/uzeri-kirli-diye-minibuste-yere-oturtulmustu-parasini-verdigim-halde-niye-boyle-yapti-anlamadim-874075
3 yıl
Son 27 gün önümdekiler.
AYT de integral, fizik konularının yarısı, organik ve analitik ,TYT de tekrar kaldı Ben halledeceğime inanıyorum bu konularla ilgili bir tavsiyeniz var mı? Sizce durumun nasıldır? Tyt 85 netlerde AYT 50 lerde?
3 yıl
DH Mobil'de şöyle bir problem var
Konuların içindeki medyalara basınca ya hiç açılmıyor ya da uzun bir süre sonra açılıyor bu her mobil kullanıcıda olan bişey mi?
3 yıl
BANKALARIN VERDİĞİ YAPILANDIRMA
Bu yapılandırma kapsamına tüketici kredisi giriyor mu yoksa kredi kartı ile yapılmış borçlar tek mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle