Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
23 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Pasif öğrenci kyk sorunu
Yeniden sınava hazırlanmaya karar verdim ve ders kaydı yaptırmadım. Böyle olunca kredinin kesileceğinden haberim yoktu. İki aydır gayet güzel yatıyordu zaten kredi, nisan ayında pasif öğrenci olarak görünmüşüm kredi alamıyorum. Danışman hocama sorduğumda dönem ortasında ders kaydı yapamayız elimizden bir şey geleceğini sanmıyorum dedi. Kesin böyle midir? Yapabileceğim bir şey var mı kyk alabilmek için?
3 yıl
TM 20BININCISINDEN TAVSIYELER
millet sıfır edebiyat yapıp matla önüme geçti gidin ayt mat kasın mf okuyun başka bi boka gerek yok
3 yıl
ODTÜ YURTLARI YARDIMLAŞMA BAŞLIĞI
daha önce açıldıysa kusura bakmayın, bana da atın o başlığı oraya geleyim ben de:)

başvurular internetten sanırım? ben şehir dışından geleceğim(istanbul), yurt çıkmama ihtimali var mı? daha önce açılan bi dh başlığında şehir dışından gelenlere çıkıyor hep demişler.. odalar nasıl, hangi bölüm olduğu etkiliyor mu, nasıl belli oluyor yerlerimiz vs?
3 yıl
BURAK KILANÇ: BU GECE AÇIKLANIYOR
3 yıl
BURAK KILANÇ YENİ TWEET / SONUÇLAR 00.01'DE GELEBİLİR!
3 yıl
SONUÇLAR YA BUGÜN YA DA YARIN AÇIKLANACAK!
donanimhaber üyesi olup da ultra zeki olmayanımız yok malum. ben de tespit sıçan, altıncı hissiyle hareket eden diğer Einstein dh üyeleri gibi tespitimi sictim ve gidiyorum. yarın da gelip dediklerim çıktı diye başlık açacağım. esen kalın.
3 yıl
31CILER KAZANDI
hepinize çok sövdüm zamanında, hakkınızı helal edin, adamlar kazandı.
3 yıl
İBRE MURAT BEY'E KAYDI!
ibre yerinde durmuyor arkadaşlar bugünün ibaresi de murat bey 31ine kalmaz sisteme girildi demiş.. iki haftadır her boka inanıyorum şimdi sıra murat ta

INANDIM
3 yıl
¶¶ DEV EA YERLEŞTIRMELERI ¶¶
gece 12'ye kadar bekleyoruz madem, kendi aramızda yerleşelim. tahminlerimde önümüzdeki mfler, puan türlerinin tek türe inmesi, kontenjan değişimlerini göz önüne alacağım. o nedenle iyimser yorumu yapacak arkadaşlar şimdiden konudan çıkarsa sevinirim.

let's do this 🤘🤘
3 yıl
SONUÇLARIN 1 EYLÜL 00.00'DA AÇIKLANACAK OLMASI
ağustos takviminde yer almıyor, eski başkan 31inde demişti, şimdi yer almadığına göre muhtemelen 1ine attılar aynı gün site cokmesin diye. çağrı merkezinin bilememesi doğal, takvimde olmayan bi şey için Eylül'e tarih veremezler. ben her gün 12ye kadar beklemekten yıldım, bence siz de beklemeyin boşuna.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.