Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
V

Onbaşı
02 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
geçen ay
1.öğretimden 2.öğretime geçebilir miyim

Merhabalar Arkadaşlar. Ben kpss ile bir kuruma atandım memur olarak. Aynı zamanda %70 devam zorunlulugu olan 2 yıllık bir saglık bölümünde son sınıfım. Şimdi değerli arkadaşlar benim bu bölümü bitirmem lazım. Fakat örgün olarak okudugum icin ve 8-5 calışacağım için derslere katılmam mümkün degil. Yani benim aynı üniversitede aynı program içinde 2.öğretime geçmem gerekiyor fakat öğrenci işlerine gidip ordaki kadına durumumu anlattığımda kadın bana aynı program içerisinde 1.öğretimden 2.öğretime geçişin olmadığını söyledi. İnternette araştırdığımda hiçbir site geçemezsin dememiş. Bir dilekçe ile geçebilirsin diyen de var şimdi dostlarım bu işlerden anlayan varsa bana yardımcı olabilir mi acaba ne yapmam gerekiyor ? Yardımcı olan herkese teşekkür ederim

V
geçen yıl
.

.

V
geçen yıl
Acil Tercih konusunda yardımcı olun
Arkadaşlar mezun senemde batırdım. Bir daha mezuna kalacak imkanım yok. sıralamam :
Say : 327k
TYT : 317k
4 Yıllık fizik kimya biyoloji matematik bölümleri falan geliyor. Matematiğe gitsem formasyon alıp öğretmen olabilir miyim ? Ya da bu siralamalarimda bana ne öneriyorsunuz.

TYT den Pomeme ve Jandarma astsubayligin sınavlarına gircem. Bu sene bi yerlere gitmem lazim lutfen yardımcı olun.

Tercih yapsam ileride pomemi kazansam sikinti olur mu ?

Ya da matematik bölümüne gidip Hem derslerime hem de yks ye hazırlansam 2 sene sonra tekrar Ünı sınavına girsem mantikli olur mu ?
V
2 yıl
Hastasına bağıran doktor
Annem 2 gündü hastahaneye gidiyor doktor yoktan sebeberle bağırıp durmuş bağırarak saygısızce emir kipiyle konuşmuş. Annem soru sorunca bağırmış. Adini soyadini biliyorum ben bu kadını nereye şikayet ederim? Inanın hekimlerin dövülmesine darp edilmesine şiddetle karşıydım ta ki başımıza gelene kadar ulan 6 sene okumus olabilirsin kendinizi niye kaf dafında görüyosunuz.
V
2 yıl
Pmyo sınavı icin 130 tl yatırdım
Tyt en az 250 puan istiyordu sınav için benim 279 puanın var okul puanıyla beraber ham 240 puan aldım.
başvuru yapabilip yapamadığını öğrenmek icin 130 tl yatırmak gerekiyor bu arada :D gittim yatırdım meger ham 250 puan istiyormuş basvurunuz yapılamamaktadır yazıyor 5 dk da b*ku b*kuna 130 tlm gitti sinavada giremiyorum ben bu parayi nasil alirim. ( maddi durumumuz çok iyi değil bu arada benim 130 tl yi çöpe attigimi duyarlarsa kesecekler ne yapicam acill )
V
2 yıl
Halk banka pmyo na 130 tl yatirdim
tyt en az 250 puan istiyor yazmışlar hamda 240 benim puan okul puani ile birlikte 280 neyse ben tutuyo diye halk bankdan 130 tl yatirdim eve geldim bir baktim ham puanı istiyorlarmış tutmuyor yazıyor 130 tl 10 dk da boku bokuna gitti bunu nasıl geri alacaz ? ulan yaptiklari sistemde tutuyomu tutmuyormu öğrenmek için 130 tl para yatirmamizi istiyor parama çöktüler lan
V
2 yıl
1 adet geometri
cevabı 16/3

Soruyu çözemedim
V
2 yıl
AÇI KENAR BAĞİNTILARI 2 SORUM VAR
1. soruda sadece 2. öncülü anlamadım, çizemedim 2.soruyu yapamadım
/
V
2 yıl
1 adet 2005 öss geo sorusu
dik indiriyorum 30 60 90 ücgeninden gitmeye falan çalışıyorum çıkmıyor
V
2 yıl
2 tane sorum var mat/geo
1.sorunun cevabı 67.5 neden?

2.sorum
bu işlemli soru nedemek istiyo hiç anlamadım açıklar mısınız ? cevabı 1/4
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.