Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Çavuş
28 Ekim 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
12 yıl
Hangi Mitsubishi Heavy Industries Inverter Klima_?
Merhabalar,

Bir süredir bakınma sonucunda klima konusunu biraz netleştirdim gibi... Mitsubishi Heavy Industries Inverter'lı klima alacağım... Ama şöyle bir problem war :

Sanko Holding 2 model 18.000 BTU Inverter'lı satıyor :

http://www.mitsubishiklima.co/page4.html adresinden de görülebileceği gibi :

SRK 50ZJP-S Modeli : Popüler model diye geçiyor, flapların sağa sola açılması otomatik değil elle yaparsanız anca, bir de koku bakteri gibi filtreler yokmuş. Fiyatlar çok değişken ama dip fiyatını peşin olarak 2325 TL olarak buldum

SRK 50ZJ-S Modeli : Diğerinin flaplarının da otomatik hareket edebileni, sanırım şeklen farklılıklar war filtre farklılıkları war... Fiyatlar gene çok değişken ama peşin 2600 TL ye alabiliyorum.

İklimsa da tek bir model satıyor

O da sanıyorum DXK18Z3-S (Tam modeline emin değilim, broşürü ewde bıraktım) : Değişik fiyatlandırmalar war, pazarlıkla en son peşin 2550 TL'ye alabiliyorum. Sanırım bunun da şekli diğerlerinden farklı.

Şimdi ben bu üçüne seçenekleri düşürmüşken ; aralarından hangisini önerirsiniz?
15 yıl
Citroen c3'e fazladan mp3 player taktırmak mümkün mü_?
Merhabalar, yakınlarda 2007 model 1,6 HDİ c3 aldım. Bu model direksiyondan kumandalı CD çalar ile birlikte geliyor. Bu CD çalar hem kaliteli , hem de bütün yol bilgisayarı menüleri bunun üzerinden erişilebiliyor. Dolayısı ile değiştirmek istemiyorum.

Bunun yerine, bu CD çalar'a ek olarak bir tane de mp3 player takmak istiyorum. Arabanın konsolu şu şekilde ;Görüldüğü gibi CD Çalar'ın hemen altında "gel bana mp3 player tak" diyen bir boşluk war. Normalde buraya bir kutu ya da 6'lı CD çalar takılabiliyor. Şimdi Ankara'daki serwis bu işlem için 80 lira alacağını, we takılabileceğini söylemişti lakin eşim yok takılmaz dediler diye hatırlıyor, bugün bir daha arayacağım.

Mersin'deki serwis (ki iyi olduklarını söylüyorlardı) ikisinin birden takılamayacağını, CD çaların çıkartılıp yerine takılabileceğini söyledi, bu işlemi de 20 liraya yapacaklarmış. (Tabi "yol bilgisayarı yalan olur, sadece direksiyondan kumanda edebilirsiniz bir miktar" uyarısını yapmadıkları için de pek güwenemedim) İşi mp3 player takmak olan bir esnaf da alt alta takılabileceğini , gene 20 liraya bu işi yapacağını söyledi.

Aranızda bu şekilde ekstra mp3 player taktıran, ya da taktıran birini bilen war mı _? Mümkün müdür, fiyatı nasıl olur _?

İnternette yaptığım araştırmada birisinin taktığını gördüm , şu şekilde de bir resmini koymuş ;Çok güzel bir resim olmamış , (ayrıca Serdar Ortaç dinliyormuş) ama turkmod.com diye bir modifiye sitesinden ( tam adresi şu şekilde ) aldığım için direk takılabilmiş mi , ekstra uğraşılar mı yapılmış bilmiyorum. (Sonuçta aynı adamlar televizyon felan da takıyor)

Cewaplar için şimdiden teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle