Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
09 Temmuz 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
305 (Bu ay: 90)
Gönderiler Hakkında
3 gün
Sağlık sorunu olanlar toplanın
Herkes yazsın kimin en çok sağlık sorunu var bulalım.

Ben başlıyorum, 2.5 aydır geçmeyen anal fissürümdsn dolayı bugün doktora gittim ve bana bir krem verdi hala onu kullanıyorum ve doktor makatıma bakınca dikkat et kıl dönmesi olabilirsin dedi ona göre önlem alacağım. Penisimde 1.5 aydır geçmeyen taheiş var. Sağ bacağımda sanki soğuktan olmuş gibi 2 gündür geçmeyen üşüme var. Ayrıca bu aralar eskiye göre çok daha az erekte oluyorum umarım psikolojiktir. Ayrıca eğer kabız olursam fissürüm fistüle dönüşebilir ve öyle olursada amelşyat gerekir.
3 gün
Lacofen Krem

Arkadaşlar anal fissürüm var diye bugün doktora kontrole gittim ama geçmemiş diyip bu kremi yazdı. İnternette işe yaramıyor diyen çok fazla yorum görüyorum moralim bozuluyor, Sizce bu krem işe yarıyor mudur? Anal Fissür, Basur vs için 2019da çıkan bir krem bildiğim kadarıyla.

4 gün
Trap Remix Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar uzun süredir bu tür şarkılar dinliyorum ve epey hoşuma gidiyor ve bende yapmayı öğrensem çok güzel şeyler yaparım herhalde diye düşündüm ama kolay bir iş olmadığını biliyorum. Bu işe başlamak için belli bir sermaye gerekir mi? Bilgisayarım var ama bunun haricinde enstrman gerekiyor mu bilmiyorum, bilen varsa aydınlatsın. FL Studio ile başlayacağım ve udemyden kursunu aldım.

5 gün
Kullandığım ilaçlar
Bu resimdekiler sadece penis kısmı için kullandıklarım, makat kısmı içinde panto ve simflat kullanıyorum ama onlar hap. Fito ve bepantholün sıra değişiyor genellikle

5 gün
Bakire kız?
Eee arkadaşlar gününüz nasıl geçti iyidir umarım benim her zamanki gibi vücudumu incelemekle geçti.
5 gün
Sıralama kaç gelir
Arkadaşlar ful çektiğimi düşünüyorum sıralama kaç gelir?
7 gün
Testisimde kitle gibi bişey çıktı (engellemeyin ciddiyim)
arkadaşlar çok fazla şey arka arkaya geliyor ben bile inanamıyorum belki sizlerde gerçekten yaşamadan konu açmak olsun diye açtığımı sanıyor olabilirsiniz ama öyle değil. Az önce banyo ettim banyo ettikten sonra çıkıp kurulandıktan sonra mantar kremini ve fito kremi sürecekken fark ettim orada kitle benzeri ama sert olmayan ve bastırınca içe doğru göçen bir balon gibi bişey gördüm. Daha önceden yoktu çünkü hergün gerekli kontrolleri yaparım, bu olay en erken dün gerçekleşmiş olabilir ama damar tıkanıklığı falan mı oldu diyorum ama anlamadım da. Bu arada baloncuk gibi şey tamamen testisin üstünde değil testislerin arasındaki derinin üzerinde ve o deriyi sağ sola gerdirince o da geliyor. Anlamadım olayı aydınlatabilcekler var mı? zaten 30'una randevum vardı bari o zamana kadar idare etsin.

Edit: dokununca acımıyor
geçen hafta
182 yüzüme kapattı
Mhrsden en erken 30una randevu alabiliyorum o da çok geç geliyor belki 182den daha erkene verirler diye düşündüm aradım. Kadın açtı telefonu anlattım randevu verebilir misiniz diye kadın sıratıma kapattı.
geçen hafta
Sağlık Sektöründe Avrupa Standartlarındayız
Geçen ay genel cerraha gittim gittiğim hastane 2018de yapılmış bir hastane bursada yaşıyorum. Doktor röntgen ve kan tahlili istedi. Sıra yoktu direkt istediği ikisinide yaptım ama öğle molasına denk geldi bu çok kötü oldu 1 saat bekledim. Doktorun tomografide çekmesi gerekiyormuş ama hastanede o cihaz yokmuş bu büyük bir eksiydi ama umarım kısa zamanda getirirler. Hastanenin tasarımı falan çok iyiydi içeri girince içiniz daralmıyor aymı şekilde bizim sağlık ocağınında mimarisi çok iyi. Umarım sağlıkta çok daha ileri gideriz avrupayı bile sollarız. Allah devletimize zeval vermesin onunda bir yolu bulunur inşallah.
geçen hafta
Varlığım türk milletine armağan olsun derken şaka yapmıyorduk
Arkadaşlar ülkemi seviyor olmam akpli olduğum anlamına gelmez
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.