Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Er
05 Temmuz 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
YTÜ Elektrik Mühendisliği
Arkadaşlar merhaba. KOÜ Elektrik Mühendisliğine geçen sene yerleştim. Ortalama ile yatay geçiş düşünüyorum. Bu okulun artıları ve eksilerini okuyan arkadaşlardan bilgi olarak alabilir miyim? Seçmeli miyim, KOÜ'de mi kalmalıyım?
4 yıl
00'CILAR VS 31'CİLER
VS'yi başlatıyorum haydi gazamız mübarek ola
4 yıl
HER TROLL KONUYA KALBİ SIKIŞANLAR
Bu sazan türlerinden biriyim. Yapmayın zaten bu saatlerde açıklanmasını bekliyorum bir de fake sonuç belgesi çıkarmışlar oğlum bu işten para mı alıyorsunuz ösym beklentiyi yukarıya çıkarmayalım diye sizi maaşa mı bağladı çıldırıcam ya
4 yıl
Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Arkadaşlar son 24 saat, lütfen ciddi yorumlarda bulunalım

Tam gazi ceng yazıcam babam geliyo kocaeli elektrik yaz daha cok is imkanı var diyo kafam karısıyor ekşide dh da filan gazi cengi çok kötülüyorlar ama iyileyenler de var gazi ceng okuyanlar lütfen yardım edebilir mi ya da bilgi sahibi olanlar??
4 yıl
YENİ KİMLİĞİ KAYBEDİP ESKİSİNİ KULLANMAK
Merhaba
Yeni kimliğimi Ekim 2017'de çıkarttırdım. Ancak yaklaşık 2 hafta önce kaybettim. Elimde eski kimliğim var ve delgeç ile delmediler. Eylül başında ise kimlik gerektirecek bir işim var. Acaba deliksiz eski kimliğimi kabul ederler mi? Aksaklık olur mu çok önemli bir mevzu. Yeni kimlik çıkarttırmak için ise en erken ekime randevu veriyorlar. Lütfen bilgili arkadaşlar yardımcı olsun
4 yıl
18 YILLIK HAYATIMIN EN BÜYÜK RİSKİNİ ALIYORUM


Sıralamam 52K ve 46K ile tercihlerimi kapattım. Daha düşüklerine gitmek istemiyorum. Mezuna kalmak ta koymaz. Sanırım hayatımın en büyük riski, 1 yılımı ortaya koyuyorum. Sizce hangi tercihim gelir?

Edit:
ODTÜ MAT 46K
CERRAHPASA CENG 41K
CERRAHPASA EE 44K
EGE CENG VE EE 38K
DEÜ CENG VE EE 41K
YTÜ OTOMASYON İNG 38K TÜR 41K
4 yıl
Tercih Listem Hakkında Yardım
konu silinebilir
4 yıl
52K'ya 46K'lık ODTÜ MAT gelir mi?
Soru başlıkta, gelir mi?

Gelmemesi durumunda Bilkent %100 Mat nasıldır bileniniz var mı? ODTÜ ile aynı sıralama
4 yıl
ANKARA ÜNİVERSİTESİ PC YA DA EE %30 İNG VAR MI
taban puan sitelerinde yanlarında (ingilizce) ibaresi yok, bu tamamen türkçe olduğuna mı, yoksa %30 ingilizce olduğununa mı kanaat?
4 yıl
TEOG SONUÇLARI İSTEDİĞİ GİBİ OLMAYANLAR
2013 SBS nesnel bir yargıdır ki gayet zordu. SBS'yi gören biz TEOG tayfa hayvan gibi SBS stiline çalıştık. Gel gör ki 470 puan yaptım. Nesi kötü, gayet güzel puan dedim. Yüzdeliğim 2,30 küsürdü. 7,5 lik okulu ailemin ve okul müdürünün zorunla yazmıştım. Ben nerden bileyim 7,5'lık okulun tutacağını? Sonuçlara baktığımda kısa süreli bir kalp krizi geçirmiştim. 2 puanla şehrimdeki fen lisesini kaçırmıştım.

Bunu neden anlattım, puanlar TEOG'ta aşırı yükseldi. Çünkü binlerce birinci çıktı. TEOG neydi, sistem değişikliğiydi. Soru tiplerinin değişikliğiydi. Test başı 20 dakika mola demekti. Matematiği 15 dakikada yapıp bitene kadar yatmıştım. Yani bu da sürenin çokluğu demekti.

YKS neydi? Sistem değişikliğiydi. Soru tiplerinin değişikliliğiydi. 80 soruya 180 dakika demekti. Ama bir önceki senelere nazaran daha zordu.

TEOG'a benzetilirse 2010 gibi gelir diyebilirdim. Ama sınavın zorluğunu ve forum dışında adayların da olduğunu hatırlamak gerekirse 2016'dan biraz daha iyi geleceği kanısındayım. Aslında bir yıla benzetmek ÇOK YANLIŞ. Ama mesela kendi sıralamamı ben 2016'dan 2-3K daha iyi bekliyorum.

Ve TEOG'ta en çok zorlayan ders dindi. (benim için değil de, çevrem için.) Dini yapan yüksek puan aldı.
TYT'de de matematiği 30 üstü yapan eler bence. Çoğu kişi yetiştiremedi. Soruların zorluğu ile alakası yok. AYT'de de LTİ-Geometri ve Fiziği yapan eleyecek.

Hayırlı forumlar. En sağlıklı sonuç için 31 Temmuz'u bekleyelim. DH'lılar olarak birbirimizi bunun için üzmeye gerek yok. Umarım herkesin istedigi gibi olur sonuclar. (2015 :D)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle