Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
30 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
114 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
9 ay
2021 Yeni S-Class
Sonunda cumhura yakışan yeni S CLASS
Reisss RTE <3 bahçeli 06 MHP plaka yakışır yollarda akar bu

geçen yıl
Millenicom hızımı 88 e çekti
Merhaba. 1 yıldır statik IP li kurumsal millenicom abonesiyiz. İlk millenicoma taşıdığımızda hız 88 tanımlanmıştı ve @Alper Karaer - Millenicom yardımlarıyla 1 hafta sürerek 102/4 tanımlı olarak düzeltilmişti. 1 yıldır 102 download 4 upload tanımlı olarak kullanıyoruz. Fakat akşamları başlayan paket kayıpları hız düşüklüğü nedeniyle MAALESEF Kİ İLETİŞİME GEÇTİK. Çözerler zannettik fakat 102 tanımlı hızı tekrar 88 e çekerek sorunun çözüleceğini zannediyorlar. Üstelik millenicom destek yetkilisi afedersiniz Alzheimer hastası gibi altyapınız bu altyapınız bu diyip duruyor PM den. Gerçekten diyecek 1 nokta şey yok. Seneye taahüt bittiği an ilk iş TÜRK TELEKOM VDSL KAZIĞI YEMEK olacak. Ne olursa olsun sakın yardım istemeyin çünkü düzgün olan şeyi bozuyorlar. 10 gündür PM den konuşuyorum 1 yıldır 102 di 88 e çektiniz sonra kontrol ediyoruz 2 gün bir şey yazmıyorum çözerler diye sonra yazıyorum altyapınız bu. Tekrar diyorum ama 1 yıldır sizin aboneniziz 102 download kullanıyorduk kontrol sağlıyoruz diyor yine ses-soluk yok 2 gün sonra aynı şey altyapınız bu kadargeçen yıl
x550vx fan problemi
Merhaba arkadaşlar,

Dizüstü bilgisayarımın fan sesi değiştiğinden ve sıcaklıklarını yüksek gördüğümden dolayı söktüm ve bir hava kompresörü ile iyice üfledim. Fanını da ayrıca çıkartıp üfleme işlemi yaptım. Tekrar montaj yaptım ve değerlere baktığımda bir değişiklik yoktu. Bende tekrar çıkartıp fanı gözlemledim ve bu şekilde. Elimle bir dokunuşta bile durdurabiliyorum ve PC yük altına girdiğinde AIDA64'teki soğutucu fan devri kayboluyor.


Kısa bir video çektim. Gürültü gelebilir.


geçen yıl
İnternet hızı saçma sapan durumda
Merhaba. Yaklaşık 15-20 gündür internet hızı gün içerisinde ve özellikle akşamları saçmalık. Kısa bir video çektim. IP adresim STATİK.

Dosya indirmede 0-1 mb/s arası dalgalı hız. Twitchtv donma, internet sayfaları geç açılma gibi durumlar var. 1 ay öncesine kadar her zaman stabil bir şekilde 100 mbit idi.
edit
geçen yıl
4000 TL sistem tavsiyesi
Merhaba. Max 4000-4500 TL arası bir sistem önerebilir misiniz? İşlemci intel olmak zorunda (imiş). Monitör dahil değil dostlar
2 yıl
Windows 10 Sürüm 1903 Dil Problemi
Merhaba. 1909 kullanıyordum fakat bugün yeni 1903 yükledim. Dili değiştirdim fakat eskiden hatırladığım gibi bazı yerler hala Türkçe kaldı. Nasıl düzeltebilirim?

2 yıl
400 rp çekilişi
2 yıl
Ucuz sistem soru
2 yıl
SSD kopyalama
Herkese selam arkadaşlar öncelikle hepinizin bayramını kutluyorum. Benim şöyle bir sorum olacak. 120 gb SSD ve 1 tb sabit disk kullanıyorum ve şuanda SSD de 14 gb boş yer kaldı ve bu benim için hoş değil 240 gb bir SSD aldım 120lik SSD yi çıkarıp 240 lığı takacağım ve bu SSD yi hiçbir şey değiştirmeden direk yeni 240 gb lık SSD ye klon yapmak istiyorum. Zaten 1 tb lık sabit diske dokunmuyorum.

Bu işlemi nasıl ve hangi programlarla yapabilirim?
2 yıl
MiLLi PiYANGO ÖZELLEŞTİRİLİYOR
Hayırlı olsun

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.