Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
29 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
İhtiyarlar için..
Arkadaşlar merhaba. Anneannem için kulak üstü kulaklık alacağım. Genelde survivor izliyor. Temiz berrak ses veren daha çok işini görür gibi geliyor, bass falan işitmesini azaltır bence? Kablolu da olabilir. Ne önerirsiniz?
5 yıl
playstation
herkese merhaba,

arkadaşlar bende philips 7909 model 4k tv var, buna güvenip pro aldım ama 4k moduna geçince(2160 yuv) ekranda ani parlamalar(kırmızı yeşil) oluyor kesintisiz, bir çok şeyi denedim düzeltmek için +servis çağırdım ama nafile, güncelleme ile düzelir dediler 4-5 ay güncelleme bekledim geçen günlerde geldi nihayet ama o da çözüm olmadı, sonunda illallah ettim ve yeni tv almaya karar verdim vestel 65ub9100 düşünüyordum yabancıya gitmesin para diye ama 1-2 kişinin playstation ile uyumsuz olduğu yorumlarını okudum iyice kafam karıştı. ne önerirsiniz bana? deneyen oldu mu vestel ile ps4 pro veya hangi model tv önerirsiniz ucuz yollu 65" 4k sorun yaşamayacağım tv.
5 yıl
Ps4 Pro için 65 inç tv
herkese merhaba,

arkadaşlar bende philips 7909 model 4k tv var, buna güvenip pro aldım ama 4k moduna geçince(2160 yuv) ekranda ani parlamalar(kırmızı yeşil) oluyor kesintisiz, bir çok şeyi denedim düzeltmek için +servis çağırdım ama nafile, güncelleme ile düzelir dediler 4-5 ay güncelleme bekledim geçen günlerde geldi nihayet ama o da çözüm olmadı, sonunda illallah ettim ve yeni tv almaya karar verdim vestel 65ub9100 düşünüyordum yabancıya gitmesin para diye ama 1-2 kişinin playstation ile uyumsuz olduğu yorumlarını okudum iyice kafam karıştı. ne önerirsiniz bana? deneen oldu mu vestel ile ps4 pro veya hangi model tv önerirsiniz ucuz yollu 65" 4k sorun yaşamayacağım tv.
6 yıl
Yok mu cevap verebilecek olan??
Aradım fakat bulamadım. Erdi'nin youtube'daki 6s plus incelemesinde oynadığı 3. oyunu arıyorum app storeda race kategorisindeki bütün oyunlara baktım ama bulamadım?
8 yıl
Çok enteresan
Hangi konuya yazacağımı bilemedim, en mantıklı burası geldi. Benim sorunum yer imleri ile. Yer imleri kendi kendine çoğalıyor, aynı yer iminden yüzlerce kopya yer imi var. Bilgisayardaki chromedan sildim düzelmedi, telefondaki chromedan sildim düzelmedi, telefondaki safariden sildim düzelmedi. Sildikçe tekrar tekrar kopyaları oluşuyor, öyle birkaçtane de değil yüzlerce hatta belki 1000 lerce kopya. İnternette arattım kimse de böyle bir sorun olmamış heralde daha önce, en ufak bir bilgi bulamadım.
8 yıl
performans düşüşü
1 yıldır kullanmakta olduğum bilgisayarım son haftalarda ciddi performans kaybı yaşamakta ve bu performans kaybı sürekli değil. Örneğin oyun açıyorum 5-10 dk gayet iyi ne bir takılma ne bir donma ama bir andatakılmalar başlıyor. kasanın sıcaklığından(fan sorunu, ısınma sorunu vs.) diye düşündüm ama click bios çok yüksek sıcaklıklar göstermiyor. neyse fazla uzatmıyorum, çözüm için denediklerimi yazayım: antivirüs taratma, cleaner tarama, windows bakım, kasanın içini açıp toz vb. temizlik, driverların güncelliğini kontrol ettim. Ne olabilir sorun, ne önerirsiniz?
8 yıl
5s parmak okuyucu hakkında
parmak okuyucu ile telefonu açmak için önce power veya home tuşlarından birine basmak gerekiyor bu şart mı, değilse nereden ayarlayabiliriz? (hiç bir tuşa basmadan parmak okuyucuya parmağımı okutarak telefonu açmak istiyorum kısacası)
8 yıl
board tamiri
note 2 cihazımın boardu bozulmuş,değişmesi gerekiyormuş. Cihaz yurtdışı olduğu için yetkili servis 35 lira ama yurtdışı olduğu için yapamayız diye iade etti. telefonculara gösterdiğimde ise çok uçuk fiyatlar söylüyorlar (450-600 lira arası) Ankarada bu işi ucuza halledebilecek neresi var veya başka ne yapmamamı önerirsiniz. Teşekkürler.
8 yıl
Recovery ve odin mode
Ses kisma+home+power tuslarina basili tutunca volume up to continue, volume down to restart phone yaziyor continue deyince ayni ekranda saatlerce kaliyor, restart deyince de ekran 1-2 saniye kararip takrar ayni ekran geliyor tuslar calismiyor. Ses acma+power+home tuslarina basili tutunca da ekran parazitleniyor. Telefonu acamiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Telefon note2
9 yıl
4.1.1
note 2 kullanıyorum, 4.1.2 güncellemesini yaptım ve pişman oldum(şarj süresi, akıcılık kaybı vs..) tekrar 4.1.1e dönmek istiyorum ama fotoğraflarımı, rehberimdeki numaraları, kişisel ayarlarımı kaybetmek istemiyorum.. var mı çözümü?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.