Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
14 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
117 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 hafta
Şu AĞ hk. sorumu yanıtlar mısınız?

Mülakat sorusu şu tarzdı net hatırlamıyorum : "Bilgisayarların ağlar arasında veri alışveri yaparken aldıkları rakamlara ne ad verilir?"


genel anlamda sorulduğu için IP adresidir dedim. Merak ediyorum, yanıtı nedir dostlar?

4 hafta
Oppo Reno 4 Pro- Reno 3 Pro - Samsung S10 Lite mi?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/395684-425899-587228/samsung-galaxy-s10-lite_oppo-reno-3-pro_oppo-reno-4-pro/


Dostlar oyun oynamam, şarj ve kamera önceliğimdir. Kafam çok karıştı, uygun olarak 4600 TL ye Oppo reno 4 Pro alıp geçeceğim, bütçem 5600 TL'dir. Haziranda yeni modeller çıkıp fiyatlar değişecek derken yükselmeye devam ediyor.


Qualcomm Snapdragon 855 (SM8150) işlemcili en uygun telefon Samsung S10 Lite midir? Başka öneriniz var mıdır?


Diğer aklımdakiler: Oppo reno 4 Pro, Xiaomi Note 10 Pro, Samsung A52.

geçen ay
OPPO RENO 5 mi ? Samsung A52/72 mi?

bütçe 4 bin tl civarı.

5 ay
Mi Wi-Fi Pro kurulumu hatası, arayüzde şifre problemi?

Merhaba arkadaşlar;


Mi Wi-Fi Pro kurulumu için cep telefona uygulama yükledik, ancak kurumdaki internet T.C: Ve şifre ile girilen bir ara katmandan oluşuyor, bunu mi Wi-Fi repeatera nasıl bağlayabiliriz? Mümkün müdür? Bağlanılacak olan Wi-Fi arayüzden çalıştığı için kurulumda hata veriyor. Amacımız tek sinyal çekimini alıp daha net yaymasıdır.


Cihazın ağ bağlantısı zaman aşımına uğradı, lütfen aşakidakileri kontrol edin:

1-Wi-Fi passport correct.

2-the router is connected to the internet.

3-your Phone is connected to the network.

4-your Wi-Fi is a 2.4 GHz network.


Modemin dibinde denedik .


Eşleşme kısmında şifre istiyor, ama modem TC ve şifre ile giriş yapılıyor, ancak Mi cep uygulamasındaki eşleşme kısmındaki şifreye TC yi girdik denedik olmadı, şifreyi girdik denedik olmadı, düz wifi olsa problem olmuyor ama bu koruma katmanına takıldık.??

7 ay
Her modem açışımda farklı mps hızı var?

Her modem açışımda farklı mps hızı var , bir bakıyorum 69 mps, bir bakıyorum 90 mps, bir bakıyorum 100 mpbs, VDSL var millenicom neden böyle beylerhttps://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/55/3f/6b/553f6bfbc3130c32c6b2f1a6be8ef7cd.png&t=0&width=480&text=1
7 ay
Apartmanda Doğalgaza karşı koyan 1 kişi var, herkes soğukda oturuyor.

arkadaşlar 24 dairelik tek apartman kömürden doğalgaza geçti. 1 tane genç karı koca bize sormadan merkezi sistemi kesip attınız diye imza vermiyor. şov yapıyorlar. herkes bireysel doğalgaz döşetti. kat mülkiyeti kanunda da 2 bin m2 geçen binalarda herkesin imzası şart diye bi saçmalık var. Bu kanundan dolayı kimseye gaz bağlanmıyor şuan.


apartman emekli ve 70 yaş üstü. ikinci toplantı yapıldı yaşlı kadınlar yalvarıyor bana mı sordunuz deyip geçtiler. kanuni yada nasıl yola gelir bunlara dava açamazmıyız, yönetim evini satın alma kararı alabilir mi? vicdansızlar 80 yaşındaki kadınları soğukda oturtuyorlar, acayip sinirlendim.


bizde elektrikli soba yakıyoruz. hadi biz genciz ama bu vicdansızlar tüm yaşlıları hastaları soğukta tutuyorlar.

7 ay
Apartmanda Doğalgaza karşı koyan 1 kişi var, herkes soğukda oturuyor.

arkadaşlar 24 dairelik tek apartman kömürden doğalgaza geçti. 1 tane genç karı koca bize sormadan merkezi sistemi kesip attınız diye imza vermiyor. şov yapıyorlar. herkes bireysel doğalgaz döşetti. kat mülkiyeti kanunda da 2 bin m2 geçen binalarda herkesin imzası şart diye bi saçmalık var. apartman emekli ve 70 yaş üstü. ikinci toplantı yapıldı yaşlı kadınlar yalvarıyor bana mı sordunuz deyip geçtiler. kanuni yada nasıl yola gelir bunlara dava açamazmıyız, yönetim evini satın alma kararı alabilir mi? vicdansızlar 80 yaşındaki kadınları soğukda oturtuyorlar, acayip sinirlendim. bizde elektrikli soba yakıyoruz.


NOT : 2013 YILINDAN bu yana bilgilendirme yapılmıştı.

.

10 ay
Tarayıcıdan metine döken program lazım?
11 ay
Buderus Gb122i nasıldır?
geçen yıl
Hızı tam vermeyen yada yarı orandan az verenler fatura indirimi yapmalı
Internet paketlerindeki bahsedilen hızları tam vermeyen yada yarı orandan az verenler fatura indirimi yapmalıdır. Bu konuda tüketici heyetine giden oldu mu? madem belli hızı veremiyorsun tam fatura ödememeliyiz.

Gereğini yapmamız lazım. Faturadan mahsup etsinler hızı vermedikleri günleri. Bilgisi olan varmı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.