Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
F

Yüzbaşı
26 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
145 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
F
3 hafta
Antalya'nın Trafik Işıkları

geçen yıl taşındım, ulan hangi geri zekalı kodladı bu trafik lambalarını, 250 saniye ışık mı olur mk, ışık yanana kadar cadde uçtan uca doluyor ondan sonra 15 saniye yeşil yanıyor   hay ben sizin olmayan beyninizi, başka şehirde görmedim böyle rezalet...

F
4 ay
Jetta Km Gösterge Error Yazısı

geçen hafta durduk yere başladı bu durum, km sayacının olduğu yerde kısa süreliğine error yazıp kayboluyor, her yazı çıktığında da dinn diye ses çıkıyor. özellikle ilk çalıştırırken nadirende yolda giderken oluyor. geçen serviste bilgisayara bağlattım herhangi bir hata kaydı çıkmadı. şimdilik can sıkmaktan öte bir zararı yok gibi. varmıdır benzer sorun yaşayan, nedir ne değildir bilen, teşekkürler.https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bf/93/a5/bf93a5e24eb0d9d7c9129444fd7eb4b6.jpeg&t=0&width=480&text=1
F
4 ay
Belediyeki Usulsüzlükleri İfşalayan Gazeteci

yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış.


adamın evini özel harekat polisleri dahil 20 kişi basıyorlar, sanki mafya ya da terör operasyonu.
not : videonun devamı var, twit sayfasına gidin.

F
6 ay
Superonline ilk günden garabet...

geçen yıl memleketime Antalya'ya döndüm ve daha önce kullandığım ttnet vdsl hattımı taşıdım, ilk 6 ay vaadedilen 24mb aşağı yukarı sağlanıyordu sonra biranda hız 5-6 mb'ye düştü ve birdaha düzelmedi, teknik destekçilerde bina altyapısını bahane ettiler.


bugün 1 yıllık taahhütüm dolunca superonline'a geçeyim dedim, arka arkaya gariplikler başladı.


-ben fiber bağlayacaklar zannediyordum(altyapı var dediler telefonda) ama "kablo internet" çıktı bağladıkları.

-bu çok önemli değil çünkü bandwidth'in çok yüksek olması önemli değil benim için ama ttnet ile istanbula 20ms ping atabiliyorken şimdi 50'ye çıktı.

-işin garibi antalya sunucusuna ping atınca da 50 ms veriyor, mersin 36, adana 33 vs. gibi bir gariplik var.

-telefonda ilgilendiler biraz ama bir değişiklik yok, iptal edersemde 600tl gibi bir borç çıkarıyorlar, ttnet ise halen duruyor.


şimdi 2 seçeneğim var:


-ttnet 5/6mb olarak kullanmaya devam edicem ama ping değerim iyi olacak, superonline iptali için 600tl çöpe gidecek.


-superonline kalacak ama oyunlarda +30ms ping ile eziyet çekicem.sanırım bu ülkede parasını verip iyi hizmet alabileceğin bir internet sağlayıcı bulunmuyor  

F
2 yıl
Ses İzolasyonu Hangi Malzeme
merhabalar, binamızda asansör dairesinden çok ses geliyor çünkü dairenin havalandırma penceresi(140x70 cm) ışıklığa açılıyor yani sesler direk yatak odalarının baktığı boşlukta yankılanıyor. deneme amaçlı gidip piramit süngerlerden aldım ama tamamen etkisiz bir şey çıktı, sanırım bunu yankıyı kesmek için kullanıyorlar. sormak istediğim alttaki resimde bulunan malzeme acaba işimi görür mü doğru ses izolasyonu nasıl yapılır, teşekkürler.F
2 yıl
Long Rider Mobil Oyun
Birkaç sene önce başlayıp yarım bıraktığım projemi son bir ayda iyi kötü toparladım, grafiker olmadığım için görseller biraz kısıtlı.

Play Store :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lazybitgames.longrider

F
3 yıl
Andrey Pushkar Trafik Kazasında Öldü
haftaya vendetta'da cyplenkov ile maçları vardı yazık oldu dağ gibi adama, oleg zhokh ise yaralıymış, durumu belirsiz.

F
3 yıl
Eklem Tedavisi İçin Deca
selamlar, yaklaşık bir yıldır el bileğimdeki sakatlıktan dolayı spor yapamıyorum, 2 defa doktora gittim dokuda yırtık olduğunu prp tedavisi ya da cerrahi müdahale öneriyorlar. prp'nin pek işe yaramadığını duydum, cerrahi konusu ise benim için son seçenek. bir arkadaş bu ilaçtan bahsetti, biraz araştırdım ama yinede bilenlere sormakta fayda var, sadece tedavi amaçlı olarak kullanmak istiyorum, düşük bir dozda tedavi amaçlı kullansam fayda görür müyüm acaba, doktora gitsem yasal olarak bana reçete yazarlar mı yoksa klasik el altında mı edinmek gerek, bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
F
3 yıl
Bacağı Kopan Adamın Dramı
edit : dolandırıcı diyenler var.

çok söze gerek yok izleyin...

F
3 yıl
Adalette Damping : Uykuda Adam Öldürmek Nefsi-Müdafa Oldu
adam kadını darp ediyor, ailesi ile tehdit ediyor vs, kadın şikayetçi oluyor tabi sonuç yok, kadın adamı uykuda öldürüyor, sonuç nefsi müdafa.

şimdi birçok kişi gibi siz de ben de iyi olmuş diyorsunuz ancak bu işin yolu bu mudur, o zaman herkes eline silahı alsın kendi adaletini kendi sağlasın.

hakim sadece kadının ifadesi ile nefsi müdafa kararı veriyor, yani tanık manık dinlemeye gerek duymadan beyanı esas alıyor, bunun ne derece tehlikeli sonuçları olabileceğini kimse düşünmüyor heralde.

hukuğun cacıklığı üstüne birde cinsiyet ayrımcılığı katıyorsunuz üstüne artık canı sıkılan kadın çeksin tetiği uykuda sonrada yoluna baksın, sırf para için bile bunu yapabilecek ne insanlar var...

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.