Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
14 Mayıs 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
119 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
10 ay
MSB BAĞLI SBÜ(ASKERİ TIP)
10 ay
24.691 MEZUNA KALMALI MIYIM
Merhabalar dostlar 2019 Yksde 47k yapıp mezuna kalmıştım çünkü doktor olmak istiyordum bu sene inanılmaz yığılmadan dolayı 11-12k beklersen böyle bir sonuçla karşılaştım askeri tıpa gitmeye bile razı oldum sonuçta hayalimdeki mesleği yapacaktım ama bugün tercih yapmaya çalışırken şartlarım uymuyor diyerek tercih yapmama izin vermedi sizce ne yapmalıyım kafa olarak 2.mezuna hiç hazır değilim ama hayalimdeki meslekten de sırf bu yüzden vazgeçmek istemiyorum

11 ay
BİLECİK BURSA İZMİR TRABZON TIP HAKK.
30 Haziran'da resmi gazetede bursa izmir trabzona sbü açılacağı bileciğe de var olan übiversiteye tıp ekleneceği açıklanmıştı ama yayınlanan kılavuzda hiçbirini göremiyorum bu konuda bilgisi olan var mı bu tıpların ne zaman açılacağı belirsiz mi?
12 ay
MÜFREDATLA İLGİLİ ÖNEMLİ
Arkadaşlar kazanımlara baktığımızda emd yok ama mebin yayınladığı 4.kazanım testlerinde bu konuyla ilgili bikaç soru sorulmuş ayrıca limit çözenler bilir limit yayınları da bu konudan sorular sormuş. Bilgisi olan aydınlatabilir mi, sizler çalıştınız mı emdye

geçen yıl
BURSA KAREKÖK TG YAPAN KURUM
arkadaşlar duyan bilen varsa yardımcı olsun lütfen 4-5 kurum aradım kimsenin haberi yok 2 gün sonra son kayıt. kayıt olan varsa bursada kayıt olduğu kurumu söylerse çok sevinirim.
2 yıl
Paraf kurumsal 2
nasıl geçti? yorumlarınızı bekliyorum. bence türkçesi kaliteliydi ösym ayarındaydı mat çok uzundu denemeyi yetiştiremedim bu yüzden,sos ve fen de ortaydı.
2 yıl
hız ve renk organik kimya
alan oldu mu arkadaşlar? geçen sene palmenin çoğunu çözmüştüm bu sene palmeden sonra bi kaynak daha çözeyim diyorum alan çözen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
2 yıl
Analitik Geometri Zor Fasikül Önerisi
Soru başlıkta arkadaşlar bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum, hiçbir soruyu kaçırmak istemiyorum önerilerinizi bekliyorum
2 yıl
BURSA DENEME YAPAN KURUMLAR
Bursada denemelerine dışardan öğrenci alan bildiğiniz kurum var mı arkadaşlar ? Bir sınavlık da olabilir bütün yıl boyu da olabilir.
2 yıl
345 KURUMSAL DENEME 1
arkadaşlar bu denemeye girmiş olanlar fotoğrafını çekip atabilir mi? Hiçbir yerde bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
not: atabildiğiniz kadarını atın yeter ki atın isterseniz bi ders isterseniz 2 ama lütfen şu denemeyi çözeyim artık
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.