Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
01 Mayıs 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
176 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
PayPal Türkiye'ye geri gelir mi?

Bildiğiniz gibi PayPal, 2016 yılında ülkemizden çekilmişti. Sizce geri gelir mi?

3 yıl
World of Warcraft'a hala başlanır mı?

2020 yılında World of Warcraft'a hala başlanır mı? Oyundaki Türk durumu nasıldır? Daha önce hiç mmorpg deneyimim olmadı, oyuna alışmam zor olur mu? Son olarak da oyun çok pahalı (en azından ülkemizde böyle) bu parayı hak ediyor mu?

3 yıl
Xbox Series S'in önceden sızdırılması

Microsoft’un yeni oyun konsolu Xbox Series S hakkında dikkat çeken bir açıklama yapıldı. Resmi Xbox Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada, Microsoft’un daha önce yaptığı Xbox Series S paylaşımı gündeme getirildi. Hiç kimsenin bunu fark etmediğine de dikkat çekildi. Anlaşılan o ki bundan sonraki süreçte yayınlar daha detaylı kontrol edilmeye başlanacak.


Tanıtımdan önce yapılan Xbox Series S paylaşımı

Xbox’ın resmi hesabından, Micorosoft’un daha önce Xbox Series S oyun konsolunu sızdırdığını ancak bunu kimsenin fark etmemiş olduğu espirili bir şekilde açıklandı.


Microsoft’un Xbox yönetiminde yer alan Phil Spencer’ın Temmuz 2020 ayında katıldığı bir online röportaj kapsamında arka planda Xbox Series S modelinin yer aldığı gösteriliyor. Dikkatli bakıldığında Phil Spencer’ın yayına katıldığı odadaki dolap raflarında Xbox Series S modeli kendini gösteriyor. Bu da aslında Microsoft’un yeni oyun konsolunu resmi tanıtımdan aylar önce sızdırma girişimi yaptığı ancak bunun kimse tarafından fark edilmediği anlamına geliyor.Espirili bir şekilde Twitter’dan yapılan bu paylaşıma, Phil Spencer ismi de etkileşim kurdu ve röportaja katıldığı isimleri tweet konusunda bilgilendirmiş oldu. Ancak anlaşıldığı kadarı ile herhangi bir şekilde daha önceden fark edilmiş değil.

Bu paylaşımdan sonra anlaşılan o ki Microsoft yayınları farklı bir açıdan daha takip edilecek. Bundan sonra benzer bir sızdırma girşiminin yapılma ihtimali az olsa da birçok kişi yayınları daha detaylı inceleyecektir.


Kaynak: https://shiftdelete.net/kimsenin-fark-etmedigi-xbox-series-s-paylasimi

3 yıl
Rüyamda yumruk atamıyorum

Rüyamda kavgaya giriyorum, yumruk atmak istediğimde yumruklarım ağır çekim ile gidiyor. Ben bir tane yumruk atana kadar onlar bana kaç kere geçiriyorlar. Size de oluyor mu?  

3 yıl
DH Forum teması değişmeli mi?

Geçenlerde forumda dolaşırken "bu tema sıktı, XenForo'ya geçilsin" gibi şeyler söyleyenleri gördüm. Bence XenForo'ya geçilmemeli, bu temayı çok seviyorum. Sizce yeni temaya geçilmeli mi?  

3 yıl
denemecik
denemecik
3 yıl
Ailemi kedi almaya nasıl ikna edebilirim?
Aileme kedi istediğimi söylüyorum fakat hiç sıcak bakmıyorlar. Her yere tüyleri dökülür, pislik olur, biz ona bakamayız tarzı şeyler söylüyorlar. Kedinin yeri ev değil sokaktır, sen onu eve getirip esir tutarsın diyorlar. Belki de sokakta aç kalan bir kedinin karnını doyuracağım ama bunu anlatamıyorum bir türlü. Nasıl ikna edebilirim?
3 yıl
Fatih Portakal'ın Fox Ana Haber'e veda etmesi

Bugün itibariyle Fatih Portakal, Fox Ana Haber ekranlarına veda etti.

3 yıl
Mesaj sayım artmıyor

Forumdaki konulara cevap vermek istediğimde cevaplaya bastığımda bazen eski tasarımlı cevap verme kısmı, bazen de yeni tasarımlı cevap verme kısmı çıkıyor. Eski tasarımda cevap yazdığımda mesaj sayım artıyor ve cevabım gönderiliyor. Yeni tasarımda cevap yazdığımda ise mesaj sayım artmıyor ve cevabım gönderilmiyor. Bunun sebebi nedir?

3 yıl
Forum sitelerine ne kadar vakit ayırıyorsunuz?

DH Forum veya başka forum sitelerine baktığımda 7000, 8000, hatta 10000 mesajı falan olanları görüyorum. Bu kadar mesaja sahip olmak zor olmuyor mu? Kaç yıldır forum sitesi kullanıyorsunuz ve forum sitelerine günde ne kadar vakit ayırıyorsunuz?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle