Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
05 Nisan 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme (?)
133 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ - 2020 GÜNCELLEMESİ
ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ - 2020


Gerek ekşide gerek başka sosyal mecralarda fakültemizin tanıtımının yetersiz olduğunu düşünüyorduk ve bu sene fakültemizi layığıyla tanıtmak için birkaç arkadaş işbirliği ile bu işe atıldık . Ben birkaç senedir bu forumda olduğum ve buradan çok faydalandığım için DHde tanıtım görevini ben üstlendim :)))

Öncelikle fakültemiz oldukça köklü ve kendi geleneğini seneler önce oturtmuş aynı şekilde de devam ettiren bir fakülte . Çoğu öğrenci fakültenin zorluğundan oldukça şikayet eder ( ben de dahil ) . Ancak bu eğitim zorlu ve disiplinli olmasına karşın buradan mezun olan diş hekimleri ise bu zorlukları çektikleri için minnettarlar. Geçmiş senelere göre eğitim koşulları biraz daha kolaylaşsa da halen en zor ve en kaliteli eğitimlerden birini kesinlikle burada alırsınız . Diş hekimliği için Ankara'nın şehir olarak okunabilecek en mantıklı yer olduğunu düşünüyorum ( Eğitim kalitesi ve DUS avantajları bakımından ). Onun dışında fakültemizin eğitim kadrosu harikadır. İşinin ehli profesörler ve asistanlar ile diş hekimliği eğitimini almanın kalitesini fark ediyorsunuz. Fakültemizin en büyük eksiği tamamen fiziksel koşullar . Hastanemiz pandemiden önce çok kalabalık oluyordu. Ayrıca öğrenciler de pratik eğitimleri hastane içindeki lablarda yapıyordu. Ancak yeni bina yapılıyor . Çoğunluğu bitmesin rağmen hala ne zaman biteceğini kestiremiyoruz . Bittiği zaman Türkiye'nin en büyük diş hastanesi olacak.

Sosyal imkanlar olarak genelde diş ve tıp öğrencileri kampüs açısından çok şanslı değillerdir fakat bizim fakültemize 2 dakika yürüme mesafesinde Ankara Üniversitesi Beşevler/Tandoğan Kampüsü bulunuyor. Teorik derslerimizi oradaki bir binada alıyoruz . Kampüs oldukça büyük içinde bol bol yeşil alan , olimpik havuz , kapalı spor salonu , tenis kortları , büyük bir meydanı , kütüphanesi, yemekhanesi ve cafeleri bulunmakta . Ayrıca fakültemiz çok merkezi bir yerde. Bahçeli 7. cadde olarak bilinen işlek mekana 5-10 dakikalık bir yürüme mesafesinde. Yine merkezi olmasının bir avantajı ulaşım . Metro (Ankaray) ve otobüsler ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fakültenin ve kampüsün etrafında yurt olanağı da oldukça geniş .

Derslerin zorluğu hakkında konuşacak olursam zor diye yazmayacak olan arkadaşlar hata yaparlar . Bu zorluk düzenli bir çalışma ile aşılabilecek bir zorluk ve size katacağı akademik ve mesleki birikim için ödenebilecek bir bedel. Ayrıca insanüstü bir şey değil ( yani sanırım )

Eğer diş hekimliğini seviyorsanız ve bu konuda idealist bir diş hekimi adayıysanız fakültemize bekleriz . Bu fakültedeki eğitim ve ekol farkını gördüğünüz sürece diğer diş hekimlerinden farklı olduğunuzu hissedeceksiniz .Kendinizi geliştirmeniz için her türlü eğitim imkanının en iyisini bu fakültede olduğunu düşünüyoruz. Zor da olsa bu fakülte seviliyor arkadaşlar ne olursa olsun. Ben bir daha olsa bir daha yazarım Her türlü sorunuzu bekliyoruz :)) şimdiden başarılar dileriz ...( Ayrıca gdh forumundan da bilgi alabilirsiniz ==>http://forum.gelecegindishekimleri.com/showthread.php?tid=10
Bu da instagram hesabımız buraya da çekinmeden mesaj atabilirsiniz ===>https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/ankaraunigdh/ )

2 yıl
ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
Kazanan arkadaşlar konuya mesaj atın tanışalım
3 yıl
NEDEN TIP İSTİYORSUNUZ
Bu bir kötüleme konusu değildir öncelikle onu soyleyeyim . Tıp istiyorsanız neden istiyorsunuz yazabilir misiniz rica etsem . Sağ olun şimdiden
3 yıl
GÜNDE 7 SAATİ AŞABİLEN
.
3 yıl
SİLİNSİN. ADLARINI ALMAYA DEĞMEZ
Kitapseç mi Aliexpress mi ?
3 yıl
SİLİNSİN
silinsin
3 yıl
AYT MATEMATİK İÇİN KONU ANLATIMI TAVSIYESİ (VİDEO VEYA KİTAP) 2019 MÜFREDATINA UYGUN
Evet buraya tavsiyeleri bırakalım yararlanalım up
3 yıl
PAZAR SABAHI 7.30DA BAŞLAYAN INŞAAT HAKKINDA YARDIM LÜTFEN
Başlıkta gördüğünüz gibi bir sorunum var . Çıkıp bugün pazar farkında mısınız saat 8 bile değil dediğimde pişkin pişkin 12de mi başlayalım diyen insanlarla konuşarak cozemeyecegimin farkındayım . Hangi kurum bana gerçek anlamda yardımcı olabilir ve bunu yapmaları yasak mıdır? Sagolun şimdiden
3 yıl
SADECE MEZUN WHATSAPP GRUBU (SAYISAL VE DERECE HEDEFI OLANLAR)
Evet arkadaşlar whatsapp grubu kurmayı planlıyorum. SADECE mezuna kalanlar olacak zaten diğer arkadaşların halihazirda grupları vardir (numaralarınızı ve hedeflerinizi dmden atarsanız sevinirim)
3 yıl
MUHENDISLIK HAKKINDA YARDIM LÜTFEN (51K)
Eskişehirde mühendislik hakkında bilgisi olan var mi lütfen varsa yazar mısınız nasıldır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.