Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
13 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
383 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 hafta
C
D
3 hafta
Erkekler depresyona girmez
Kahir çalım eder...
3 hafta
Sabah 5 de kalkıp okula gitmek:/

Hüüü
4 hafta
Beyler yeni diyarlara yelken açamıyorum
Hala o aklıma geliyor. Şuan 3 kız iş atıyordu bugün biri de yazdı. Ama hala o geliyor aklıma. Yapamıyorum beyler. Ben bu işlerde baya kötüyüm. fırsat çok çevremde ama kullanamıyorum. Onunla karşılaşınca tüm hayat enerjim gidiyor bildiğiniz. Hiçbir şey yaparsım gelmiyor. Niye ulan niye ah....


Beyler çok iyi bir tipim olduğunu sanmıyorum. Kendini zaten sevmeyen ve çok kötü duygusal boşluğu olan biriyim. Hidayetten uzağım ama kendi yargılama göre de kötü biri değilim. İnsanları anlamakta güçlük çekmiyorum ama hızlı soğuyorum. Beni bırakan kızda hızlı soğuma gibi bir olay olmadı. Normalde soğuyacağım noktalarda da olmadı. Açıkçası beni ne ona çekiyordu tam olarak bilmiyorum.

Durumlar böyle....
4 hafta
Neden "arkadaş kalalım" ki ?
Sana olan ilgimi gösterdim, ilişkimizi ilerletmek için çaba sarf ettim. Karşılıklı olduğunu düşünürken soğuk yapmaya başlandı ve "üzülmemem için" bitirdi. Amacı ne olabilir ki arkadaş kalalım diyor ? Daha paylaşacak şeyler olsa bile o şekilde düşünebilir miyiz ?
Hem gerçekten yeniden başlamak istese yazar değil mi ? Tamam erkeğiz ilişkide neredeyse tüm adımları biz atarak başlıyoruz bir yere kadar. Bunu da bekliyor olamaz değil mi ? Çünkü öyle bakıyor. Ya da bana öyle geliyor. Ben şimdi adım atarsam yine aşağılık tarafta olacağım çünkü o bitirdi. Eğer olma ihtimali varsa da artık benim adım atmadığım bir ihtimal olsun. Yoksa olmasın.
İçince çok fazla yazma isteğim oluyor kendimi de tutamıyorum. İradesiz kalıyorum hiç kendimi düşünmüyorum. İtim ben it it.
geçen ay
Bağlanmayın
Kimseye kolay kolay bağlanmayın. İstediği kadar güven versin 1 2 ay da olsa temkinli olun hep. Çok üzülüyon sonra. Daha şoku atlatamadım her akşam yazıyorum kıza. Boş boş yazıyorum kendimi tutamıyorum. Neden bitti ki ? Çok güzel ilerliyordu diyorum ama arkasında hiç hoşuma gitmeyecek nedenler de var biliyorum.

Güven problemleri yaşayan biriyseniz siz de keyfinize bakın kimse kimseye acımıyor bu hayatta....
geçen ay
Volim pişmanlıktır
Orman meyvelisini ve limonlusunu denedim. Orman meyvelisi 3/10
Limonlusu 1/10
Tadı çok kötü, paranız azsa güzel kafası var...
geçen ay
Beyler Pepsi iceniniz varsa
Kapaklardaki şifreyi PM den yollarsanız sevinirim. İnternetsiz kaldım, verdikleri de 100 MB fln günlük. İhtiyacınız yoksa sevap işlemiş olursunuz .
geçen ay
Spoti yi apk kullananınız var mı
Ne kadar güvenli ? Normali ile çok farkı var mı ?
geçen ay
Depresyondan yoruldum taktik değiştiriyorum
Bana iş atan her kıza yazmayla başlıyorum.
Bu hafta çok kayıp verdim ama şimdi üzülmenin sırası değil. Gelsin alevli hikayeler.

Kalbimi açtığım biri zaten oraya bir bıçak sapladı bir daha bu kadar kolay açılmaz
Yeterince üzüldüm. Agaları hiç satmadim. Başka biri ile kıskandırmadım. İlgi verdim. Onunlayken enerjim bitik olmasına rağmen ona yansıtmamaya çalıştım ama sonuç arkadaş kalalım.Artık bende sahalara dönüyorum umarım bu beni benden kaçıracak bir hamle olur çünkü çok sıkıcı biriyim. Kendi içimde olmasam belki kafa adam olurum ama hep benle sıktı artık.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.