Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Er
07 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme (?)
159 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
DESTEK
Arkadaşlar pazartesi günü herkesi farklı etkileyecek bir açıklama yapılacak malumunuz.

Birkaç gündür bilgi kirliliğidir aldı gitti başını. Herkesin bir fikri var yorumu var. Bunların çoğu bizleri yıprattı. Sağ olsun sevgili hocalarımızın öncülüğünde bir hareket başlatıldı ve Haluk Levent abimiz de bizler için çabaladı.

Bu insanlar bu kadar iyilik yapmışken hocalarımıza ve Haluk Levent abimize bizler de destek olabiliriz. Zaten hocalarımızı youtubeta birçoğumuz takip ediyoruz.

Haluk abi de geçen gün youtube kanalı için destek istemişti.

El atsak mı acaba?
https://www.youtube.com/user/HalukLeventAcil
2 yıl
YKS TARİHİ KONUSUNDA
HERKES BAŞLIK AÇACAKSA OHOOOO ÇOK İŞ VAR
YOK BENCE REİS ŞUNU DİYECEK, YOK ŞU ŞUNU YAPACAK...

SIKTINIZ BU NE YA?
FORUMU AİLE WHATSAPP GRUBUNA ÇEVİRDİNİZ RESMEN.

SAÇMA SAPAN TİPLER BOŞ YAPIYOR.

YKS NE ZAMAN OLUR BİLEMEM UMARIM HAK KAYBI YAŞAMAYIZ BU KADAR BASİT LAN! TWEETSE TWEET DESTEKSE DESTEK YAPARIZ YİNE

Y4R4K KÜREK KEHANETLERİNİZİ DE ŞAKANIZI DA SQM
FORUMU SALIN Bİ
2 yıl
Silinebilir
Neyse
2 yıl
ALLAHIM YETER
YA ALLAH'IM YILLARDIR BİR YERLERİMİ YIRTIYOM ŞU VATANA MİLLETE HAYIRLI BİR EVLAT OLMAK İÇİN SEN GÖRÜYON.
ŞU ÇEKTİKLERİM NE?
NAPTIM?
ŞİRK Mİ KOŞTUM?
HARAM KILDIĞIN BİR ŞEY Mİ YEDİM?
YARASAYI BEN Mİ YEDİM ALLAH'IM?

KÖPEK GİBİ ÇALIŞTIM
KÖPEĞİ CANLI CANLI YİYENLER YÜZÜ..
YA NE DİYOM
OF
DÜŞÜNME YETİMİ KAYBETTİM
KODUMUN VİRÜSÜ
2 yıl
IUPAC adlandırması: esterlere dair bir sorum var
İzopropil propanoat adlandırması IUPAC adlandırması başlığı altında değerlendirilmiş
İzo neo yaygında değil miydi?
Yardımcı olursanız sevinirim
3 yıl
KENDİMİZE GELELİM ARKADAŞLAR!
Arkadaşlar son birkaç gündür belki de birkaç haftadır yorgunluk, mutsuzluk ve kendime güvenimin eksildiğini hissetmeye başlamıştım. Öyle bir şeye geldi ki artık karekök sınavı da rezil geçince ağladım falan böyle nasıl ama. Sonra kendimle durum değerlendirmesi yaptım istişare ettim bazı şeyleri. Sorun tespiti yaptım. Tam anlamıyla hepsini irdeledim diyemesem de biraz daha toparlandım. Biraz kafamı dağıtmam gerek diye basit bir çözüm buldum ve resim kursuna yazıldım. Haftaya başlayacağım.
Ne için, nelerden vazgeçtiğimi neler yapmak istediğimi bir iki analiz yaparak hatırladım. Çünkü ben, beni biliyorum ve ne istediğimi, neler yapabileceğimi de biliyorum. Sizde de zaman zaman böyle "vesvese"ler oluyorsa kısa bir süre soluklanıp durum değerlendirmesi yapabilirsiniz.
Benim soluklandığım süreç çok yakın bir tarihti. Gündemimizde yer alan yerli arabanın tanıtıldığı, kötü geçen birkaç sınavın olduğu tarihlerdi. Açıkçası sınavdaki -görece- başarısızlığım beni çok olumsuz etkiledi. Hiçbir şeye doğru dürüst yetmediğimi düşündürdü. Fakat bu düşüncelerden daha da çok etkileyen şey ise yeni tanıtılan yerli araba oldu. Bu araç beni çok duygulandırdı. Başarılı bir mühendis olmak isteyişimi anımsattı yeniden. Bi' kendime çekidüzen vermem gerektiğini, sürece net-puan bazlı değil de gelecek odaklı bakmam gerektiğini ihtar etti. Çünkü sınavı sonucu kafaya takmak çok basit bir düşünce şekli. Oysaki ben gerçekten ileriye odaklandım. "Abartma, he kesin yaşanmıştır" diyenleriniz olacaktır ama ben gerçekten başarılı mühendis olup dünya çapında bilim yapmak istiyorum. Ülkemizi temsil etmek istiyorum.
Velhasıl arkadaşlar bu soluklanma biraz daha uzun sürseydi fazla gelen havadan ötürü rahat nefes alamayacaktım. Bundan ötürü bu buhranlı süreçten çıkmam gerekiyordu. Bunu da yine yakın zamanda "inandığın yolda yürürken" başlığı altında yayımlanan bir reklam aracılığıyla yaptım. Yani aslında bütün olarak onun etkisi olmadı ama yine silkelenmemi söyleyen şeyler vardı içinde. Yani içimdeki çalışma fitilini ateşledi. Reklam siyasi bir gruba ait ancak ben kesinlikle içerik sonundaki şeyin reklamını vs yapmıyorum aman ha yanlış anlaşılmasın. Ama şu da bir gerçek ki reklamdan çok etkilendim. Hatta ne yalan söyleyeyim gözlerim bile yaşardı. Çünkü o videoda kendimi gördüm. Kendime baktım. Videoyu izler misiniz bilmem ama dediğim şeyi belki siz de hissedebilirsiniz. Aşağıya yazacağım linkleri çok güzeldi tavsiye ederim. Sınava hazırlanan, motivasyon kaybı yaşamış ben için de güzel bir sarsma etkisinde bulundu.
(Tekrar hatırlatayım reklamın reklamını yapmak gibi bir amacım yok yanlış anlaşılmak istemem. Zaten ben politikadan da anlamam. Sadece yaşadığım birkaç şeyi belki sizlere yardımcı olabilir ümidiyle paylaşmak istedim.)
Teşekkür ederim.
İzlemek isteyen olursa:
1)https://www.youtube.com/watch?v=3iA9HgR3_4M&feature=youtu.be
2)https://www.youtube.com/watch?v=d_0tGJn5tkw&feature=youtu.be (1.26'dan sonrası konu dışı)
3 yıl
PARAF YAYINLARI TÜRKİYE GENELİ NEREDE? [ANKARA]
Merhabalar Paraf Yayınları Türkiye geneli deneme sınavına girmek istiyorum fakat kurum bulamıyorum. Ankara'daki bütün kurumlara telefon etmiş olabilirim belki. Lütfen bildiğiniz bir kurum varsa bana yardımcı olabilir misiniz?
İnternet sitesinde bayilerin numarası var aradım fakat bilgi alamadım. Bireysel olarak da kitapçık alamayacağımızı söylediler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle