Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
26 Ocak 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
157 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
10 ay
4 * 8 RAM 3200 MHZ Çalışma Sorunu

Selam. ROG STRIX B450-F Gaming II anakarta sahibim. Kingston HyperX Predator RGB 8 GB 3200 MHZ(HX432C16PB3A\8) marka model RAM'lere sahibim. Bundan 2 tane vardı. Sorunsuz kullanıyordum 3200 MHz'de. 2 gün önce Kingston HX432C16PB3AK2/16 DDR4 3200MHz marka model RAM aldım. 4'ünü birden takınca 2400 MHz'de sistem sorunsuz çalışıyor ancak 3200'e çekince sistem sürekli BIOS ekranına atıyor. "your Memory settings have been reset due to failure to boot" şeklinde hata veriyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. BIOS sürümü son sürüm.

11 ay
6600XT Yansıma Sorunu

Selamlar dostlar. İki gün önce Asus Dual 6600XT aldım. Dying Light 2'de ışık olan yerlerin hepsi böyle gözüküyor. Bu neden kaynaklı olabilir? Tüm grafik ayarlarını denedim, çözüm bulamadım. Ray Tracing kapalı, 1080p de oyun

2 yıl
Oddworld: Soulstorm Türkçe Yama İsteği

Oyun yeni çıkış yaptı, tek kişinin üstesinden gelebileceğini düşündüğüm bir proje. Yapmak isteyenler çıkar umarım :)

3 yıl
Seven The Days Long Gone Türkçe Yama İstek
Oyun çıkalı baya zaman olmuş, 57 TL gibi güzel de bir fiyatı var. RPG olmasından ötürü Türkçe oynanması gerektiğini düşünüyorum. Yok mudur el atacak bir kişi veya grup? :)
3 yıl
Mutant Year Zero - Road To Eden Türkçe Yama İsteği
Bu oyunun yaması halihazırda sadece ana oyunu kapsayan şekilde mevcut. Ancak yama oyunun son DLC'si ile beraber uyumsuz. Zaten Road To Eden DLC'si de çevrilmemişti bildiğim kadarıyla. 2 DLC için çeviri yapıp bunu oyunun son sürümüne uyarlayacak birileri çıkar mı? Şimdiden teşekkürler.
3 yıl
CORRUPTION 2029 Türkçe Yama İsteği

Merhabalar. Oyun çıkalı baya oluyor. Mutant Year Zero yapımcısından gelen bir oyun. Çevirmek isteyen ekip/kişi'ler yok mudur? Oynanmaya değer bir oyun olduğu düşünüyorum. Fiyatı da gayet uygun. Şimdiden teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle