Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Er
24 Ocak 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
ASKERLİK DURUM BELGESİ
Kaydımı resmen sildirdim, 97 doğumluyum. Yani askerlik yaşım geldi 21 olduk. Yeni kayıt yapacağım okulun askerlik durum kağıdı isteme ihtimaline karşılık, bu belgeyi askerlik şubesinden mi yoksa E-Devlet üzerinden mi almam gerek. Yani internet ortamından alsam uygun olur mu? Daha önce bunu yapan tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
4 yıl
ÜNİVERSİTE KAYIT SİLME HAKKINDA
Bugün kaydımı sildirmeye gittim, gerekli işlemleri yaptım dilekçe vs doldurup diplomamı aldım ancak öğrenci kartını teslim etmedim. Bana başka bir işlem olmadığını söylediler, o anda sormayı akıl edemedim daha sonra yolda aklıma geldi teslim etmediğim. Acaba kayıt silinme işleminde bir sıkıntı olur mu? Sakata gelmeyelim...
4 yıl
ÇOMÜ TAYFA TOPLANNN
..
4 yıl
SON 1 DAKİKA
İnşallah
4 yıl
Çanakkale Düşünenler Var Mı?
Varsa toplanalım, fikir alışverişi ve bilgi akışı yapalım diyorum.
4 yıl
Ev mi Yurt mu?
Tercihler başlamadı, sonuçlar açıklanmadı ama ön fikir açısından öneriye ihtiyacım var.

Öncelikle şehir dışına gideceğim ve tek olacağım, 1+0 eve çıkmak mı daha mantıklı yoksa özel bir yurtta kalmak mı?(KYK yurduna da başvururum ama pek tavsiye etmiyorlar) Maddi durum açısından ahım şahım bir durumumuz yok öncelikle bunu da belirteyim. Tek başıma eve çıkmak daha cazip geliyor ancak başıma açılacak masraflardan korkuyorum. Giderim ne olur ne olmaz tam kestiremiyorum. Yurtta ise sınırlı imkanlar var, ev kadar rahat olmuyorsun malum. Kararsız kaldım acayip.
4 yıl
NE DENLİ DOĞRUDUR?
Sosyal medyada TRT Haber'deki bir yayında sıralamaların arkaya doğru gideceği söylenmiş deniyor ne kadar doğru sizce arkadaşlar? 100k'daki bir adam 130k olacak gibi somut bir örnekle açıklamış sanırım bunu diyen kişi. Yani Sadık hocanın bölme formulünü destekler nitelikte gibi. ne düşünüyorsunuz?
4 yıl
NET BİR CEVAP İSTİYORUM
TM 460k geldi benim, neye bölücez ya da çarpıcaz da asıl sıralamamızı öğreneceğiz? Kısacası nereye kadar sıralamalar oynar? Kaç k dan itibaren tercih yapmalıyım?
4 yıl
BERBAT GELDİ BİR YARDIM EDİN
300-350k arası beklerken 460k'da bulduk kendimizi. Tercihi nasıl yapmalıyım dostlar? Ne kadar geriler sıralamalar, neye göre yapmalıyım vs bir yardım ederseniz mutlu olurum.
4 yıl
Sıralamaya Göre İnsan Ayıranlar
Kibriniz ve insanlıktan nasibini alamamış olduğunuz o leş karakterinizde boğulacaksınız.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle