Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
E

Yarbay
12 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
67 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
E
geçen yıl
Windows 10 arama problemi

Merhaba arkadaşlar, windows 10 kullanıyorum. Bilgisayarımda bulunan excel, not defteri vs gibi dosyaların içerisindeki bir kelimeyi veya bir numarayı windows arama kısmında arattığımda hangi dosya veya dosyalarda varsa sonuçlarda çıkıyordu. Fakat anladığım şekilde sonuçlar artık gelmiyor. Sadece dosya adına göre arama yapmaya başladı. Bu problemi nasıl çözebilirim?

E
2 yıl
Paykwik kodları satılıktır
Elimde limitsiz paykwik kodları mevcuttur. Satın almak isteyen arkadaşlar özel mesaj ile ulaşabilirler
E
2 yıl
Çoklu Whatsapp
Arkadaşlar jb olmadan çoklu whatsapp kurma şansımız var mı?
E
2 yıl
Instagram hesap kaldırma
Selamlar, iphone telefonumda ekli olan bie instagram hesabını tamamen sildim bilgisayar üzerinden. Fakat şimdi bu telefondaki hesap bir türlü kalkmıyor. Multi hesap sayfasında hep görünüyor. Nasıl kaldırabilirim bunu buradan?
E
3 yıl
Editör Aranıyor.
Projemiz için editör ve moderatör aranmaktadır. Kupon paylaşımları, maç analizleri gibi içerik girecek arkadaşlar arıyoruz. İlgilenenler özel mesaj atabilirler.
E
3 yıl
Resmi Bayiden Paykasa Satışı
Merhaba arkadaşlar, resmi paykasa bayiliğimden forumdaki arkadaşlara yardımcı olabilirim. Tüm miktarda kod stoğu vardır. Özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.
E
3 yıl
Pubg Mobile Hesap Bağlaştırması
Merhaba arkadaşlar, iphone cihazımdan game center bağlantılı pubg oynamaktaydım. Bilgisayarda oynamaya başlayacağım fakat pc den test amaçlı bir hesap oluşturdum ve facebook ile bağladım. Şimdi ana katakterim game center da. Facebook'a taşımam lazım ama taşıyamıyorum. Oluşturduğum test hesabını silme şansım var mı?
E
4 yıl
Paykasa Satışı ve Bozumu Yapılır
Resmi Paykasa bayiliğinden paykasa satışı ve bozum işlemleriniz hemen sağlanır. Bilgi almak için özel mesaj atabilirsiniz.
E
4 yıl
Paykasa Satışı
Merhaba arkadaşlar, paykasa satın almak isteyen arkadaşlara kendi bayiliğimden yardımcı olabilirim. Özel mesaj atarsanız alım için hemen yardımcı oluruz.
E
4 yıl
Logitech G602 Nasıl?
İyi forumlar arkadaşlar, sürekli ofis işleri ile uğraşmaktayım. Logitech g602 almayı planlıyorum. Sizce nasıl mouse'dır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.