Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
16 Kasım 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
97 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 ay
ALMANAYA’DA YAŞADIĞIM REZİLLİK
Arkadaşlar kız arkadaşımla birlikte Hamburg’da bir tane Vietnam restoranta yemek için gittik ve gelen yemeklerden birisi gerçekten berbattı . Bunu gerçekten nazik ve uygun bir dille bildirmemize rağmen bize çok kaba davrandılar ve bu sorunu çözemeyeceklerini söylediler ve yemeği geri aldılar . Ve hesabı isteyince yemediğimiz bir yemeğin parasını hesaba yansıtmışlar. Sinirlendim ve bunu bildirince şefleriyle görüştüm ve aynı şekilde ödememiz gerektiğini söyledi . Bende durumu çok uzatmadım ama çok sinirlendim . Sizden ricam restorant için 3 tane yorum yazdım acaba Google hesabınızla girip yapmış olduğum yorumları beğenir misiniz. Bunun bana gerçekten çok desteği olacak bu şekilde kalmasını istemiyorum. TÜRK’ün gücünü gösterelim elin Vietnamlılarına . Resimdeki 3 yorum bana ait lütfen beğenin ve üste çıksın.
7 ay
BionTech 3.Doz hatırlatma aşısı
Aşıyı bu sabah oldum . Şuan yatakta kemiklerim ağrıyor ve yataktan dışarı adım atamıyorum çünkü titriyorum soğuktan ama yatağın içi çok iyi hissettiriyor. Bunu 2.dozu olduğumda da yaşamıştım. Kolumda acı var ama onun acısı çokta önemli değil.
7 ay
Sınavdan önceki son derse gitmeli miyim ?
Evet arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere kız arkadaşımın sınavdan önce son dersi varmış ve bu derste öğrenciler sınavla ilgili soru soruyorlar ve bölüm hocası cevaplıyor ama kendisi dersleri hiç dinlememiş ve son derse katılırsa hocaya soracağı soruda malumunuz ki yok ! Bu derse katılıp katılmayacağı konusunda kararsız .
Katıl diyenler +1 atsın
geçen yıl
DİŞİ BRİTİSH KEDİMİZİ ÇİFTLEŞTİRCEZ
Arkadaşlar başlıktada yazdığım üzere dişi bir british (İngiliz) kedimiz var . Düzenli olarak kontrollerini ve aşılarını yaptırıyoruz . Sağlıklı besliyoruz. Bir süredir çiftleşme döneminde ve biz aynı cins bir kedi bulmakta zorluk çektik . Bir çare olarakda buraya yazıyorum . Muğla civarında (Marmaris,Fethiye,Ortaca,Dalyan,Dalaman,Datça , veya Muğla merkez ) erkek british kedi sahibi olan arkadaşlarım varsa ve kedilerini çiftleştirmek istiyorlarsa bana özel mesaj yoluyla veya buranın altına yorum yazarak ulaşırlarsa sevinirim.
2 yıl
MUĞLA / ORTACA’da yaşayan var mı?
Buraya yeni taşındım ve hiç arkadaşım yok . Buralarda olup 20 li yaş civarlarında kız veya erkek farketmez sadece arkadaş olabilecek kimse varsa alta yorum atsın görüşelim . Gerçekten şuan burada hiç arkadaşım yok ve inanılmaz sıkılıyorum.
2 yıl
FORUMDAŞLAR DESTEK BEKLİYORUM
çözüldü
2 yıl
Snapchat şifresi patlatma
Arkadaşlar birinin snapchat’ini nasıl patlatabiliriz , sadece snap ismi ile bu mümkün mü ? Yapam veya yapabilecen var mı bunu ?
Edit; e postada var elimde ama e posta şifreside bilinmiyor bu yollarla mümkün mü patlatmak ?
2 yıl
Bu filmi biliyor musunuz ?
Bir adam var , her gün iş için bir istasyona gidiyor ve o istasyonda her gün aynı insanların birilerini beklediğini görüyor ve istasyonun tavanında bir yıldız haritası var , o yıldız haritasına her baktığında istasyonun ortasındaki saatin zili çalıyor ve bir patlama yaşanıyor ama bu patlamayı sadece o adam görüyor , sonra bir kızla tanışıyor o kızla sevgili oluyor bu süreçte adam aynı olayları devamlı yaşıyor sonra farkediyorki sevgiliside onunla aynı gün doğmuş , aklıma geldikçe yazacam bilen birisi varsa lütfen ismini söylesin
2 yıl
5DK ÖNCE GÖRÜLDÜ ÖZELLİĞİ
Gönderilen mesajın görülme saatini gösteriyor . Bunu dayımın telefonundan gördüm ama bende olmuyor ikimizde de aynı model iphone var , bunu nasıl aktif edebilirim çok hoşuma gitti .
3 yıl
SUPERONLİE SAÇMALIĞI!!
28 Şubat’da 2 yıllık taahütüm sona erdi. Ve ben 27 şubatda netspeed isimli internet sağlayıcısına abonelik başlatılması için gerekli forumları doldurup kargoladım. Bu gün netspeed aboneliğim geçiş işlemi ile başladı ve bana yaptıkları bilgilendirmede Superonline yi arayıp aboneliğinizin sonlandığını doğrulayın dedi . Bende aradım ve bana aboneliğimi iptal ettirmek için dilekçe doldurup göndermemi kimlik fotokopisi atmamı istediler 7 gün içindeyse tarafıma dönüş yapacaklarmış ve bu süreçte kullandığım internet kadar ödeme yapacakmışım. Ben görüştüğüm temsilciyle biraz atıştım. Almadığım hizmetin bedelini neden ödeyeyim, 2 yıllık taahhüt imzaladım bitti iptal etmiyorsunuz gibisinden. Acaba bu normal yasal süreç mi yoksa beni mi oyalıyorlar ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle