Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
19 Ekim 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
86 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 ay
Akbank Kampanyaları "Hedef Kitle" Sorunu

Arkadaşlar Akbank kredi kartı ile Axess mobilde bulunan hiç bir kampanyaya katılım sağlamıyorum. Bildiğim kadarıyla bu konu hakkında sorun yaşayan tek kişide ben değilim. Konu hakkında Akbank ile yaptığım görüşmede otomatik mesaj tarzı bir mail aldım. Gelen mail bu şekilde.


Değerli Müşterimiz,


Kampanya ile ilgili iletiniz Bankamızca incelenmiştir.

Bazı kampanyalarımız Bankamızca önceden belirlenen müşterilerimize özel hedef kitleli bir kampanya olup bu tür kampanyalarda müşterilerimiz içerisinde yer alınmadığında kampanya kaydı yapılamamaktadır.


Bilgilerinize sunar, Bankamız ürün ve hizmetlerine gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.


Saygılarımızla,

Akbank


Herkese verilen cevap bu. Ancak tüm kampanyalara katılamıyorum. Velhasıl bu işte ya bir yanlışlık var. Yada Akbank bazı müşterilerine üzeri kapalı bloke koymuş.

3 yıl
N11 HayatKimya Tuvalet Kağıdı Mağdurları
Evet arkadaşlar alanlar için konu açtım. Büyük ihtimal ile 48 rulo gelecek 96 yerine. Şimdiden konuda buluşalım.

Edit: Satışa kapandı. Geç de olsa uyandılar. Bakalım ne çıkacak bahtımıza.
3 yıl
Carrefour Sigara Stoklamaya Başlamış.
İstanbul - Elmadağ Carrefour Express mağazasından biraz önce 10 adet sigara almak istedim. Kasiyer arkadaş 10 tane veremeyeceğini bana söyledi. Bende kendisine neden veremiyorsun diye sorduğum da zam geleceğini bu yüzden en fazla 5 tane verebilirim diye cevap verdi.

Bunun üzeri bende müşteri hizmetlerini aradım ve telefona bakan arkadaş bana prosedür gereği böyle bir işlem yapıldığını 3 adetten fazla verilmediğini söyledi. Bende kendisine daha önce aldığımı ve kasiyerin bana zam gelecek o yüzden vermiyoruz dediğini söyledim. Stokçuluk yapıldığını söyledim. Telefonda ki arkadaş umursamaz şekilde aynı şeyleri tekrarlayıp birde telefonu yüzüme kapattı. Böyle bir vurdum duymazlık görmedim.

Edit: 10 adet olmasının kart kampanyası sebebi ile tek sefer de 150 liralık market alışverişi yapmam gerekiyordu. (Sürekli 5 al sonra 5 al diyenler var) Birde kasiyerden şikayetçi olmadım. Carrefourun genelinden şikayetçi oldum. Aldığım şube veya kasiyer ismi geçmedi şikayetim de. Hem kasiyer ne yapsın ona ne denilmiş ise onu yapıyor.
3 yıl
Auer Kombi Su Akıtma Sorunu
Merhaba arkadaşlar. Auer marka kombi kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla olayı anlatıyorum. Eşim kombi den ses geldiğini ve daha sonra su patlaması olduğunu suyu olduğu gibi dışarı attığını söyledi. Şimdi de kombi su almıyor. Aldığı suyu ufak bir boru var ordan geri veriyor.
Her halde sorunun oluşması da bizim çocuktan kaynaklı. Kombi çalışırken bütün Petekleri kapatmış. Fazla basınç dan bu olay oldu diye düşünüyorum. Velhasıl kelam bunun maliyeti vs yapılacak izlenecek yol ne olmalıdır. Teşekkür ederim.

Edit: Emniyet ventili patlamış. Değiştirildi hava basıldı sorun giderildi. Sabah sabah 80 lira çıktı cebimizden. Neyse sağlık olsun.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle