Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
C

Yüzbaşı
08 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
80 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
10 ay
arctis 3 ve monster notebook
arctis 3 aldım ama kendinden ses kartı olmadığı için performans kaybı yaşar mıyım monster bilgisayarda?hiç uğraşmadan iade edip arctis 5 almamı tavsiye eder misiniz?
C
geçen yıl
cs 1.5 server kurmak için yardım
Arkadaşlarla aramızda oynamak için server nasıl kurabilirim?hlserver yükleyip dedicated server kurdum ama diğerleri bağlanırken "lan servers are restricted to local clients (class c)" hatası alıyorlar, bunu çözemedim bir türlü.
C
3 yıl
[Satılık] StatTrak AK-47 | Frontside Misty (MW) ve StatTrak M4A4 Zirka (MW)
C
5 yıl
Satılık MLG Columbus 2016 Cobblestone kasası
C
5 yıl
türk hileciler
C
5 yıl
Xigenon'da gb satılır
C
5 yıl
Xigenon'da satılık Cockatrice's Earrings
C
6 yıl
Monster Abra A7 V3.1 cpu ısınma sorunu
genellikle cs go oynuyorum, işlemci 96-97 dereceye çıkıyordu.servise gönderdim ısınma sorunu için, temizlik yapıp geri gönderdiler.aynen devam etti sorun, 10-15 dk oyuna girince turbo fan açık olmasına rağmen 96 dereceye çıkıyor işlemci.aradım tekrar söyledim, özür dilediler telefonda, gönderin detaylı inceleme yapalım dediler.bir kez daha gönderdim, termal bakır görevini yitirmiş demişler, bakır ve macunları yenilemişler ama aynen devam ediyor sorun.15 dk oyuna girdim 95 dereceye çıktı işlemci.oyunu da 1280x720 çözünürlük ve en düşük ayarlarda oynuyorum yüksek fps almak için.internette gezerken filan da 80 dereceye çıkıyor bazen.

normal değerler mi acaba bu laptop için, sizin ısı değerleriniz nasıl?servise göndermekten sıkıldım artık, 4 kez gönderdim 6 ayda.
C
6 yıl
Trade Up Contract çalışmıyor mu?
trade up contract'a tıkladığım zaman marketi açıyor.bir sorun mu var?
C
6 yıl
Abra A7 V3.1 ısınma sorunu
cs go'da turbo fan açıkken işlemci 98 dereceyi görüyor, oyunda takılmalar yaşıyorum.normal değil di mi bu ısınma değerleri?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.