Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
B

Çavuş
21 Eylül 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
2 yıl
Su Eksiltme
Merhabalar, aracın radyatör suyunun eksildiğini gördüm(suyla karışık antfriz vardı) buharlaştığını düşünerek antfriz aldım ekledim.Fakat 1 hafta kadar oldu max çizgisinden yavaş yavaş düşmeye başlamış.Sizce sebebi ne olabilir?
B
3 yıl
Direksiyon Kutusu
merhabalar,dün 10 bin bakım için sanayiye gittiğimde amortisörlerden geldiğini sandım takır tukur sesi ustaya söyledim.Baktı ve sürüşe çıktık.Direksiyon kutusunda az bir boşluk olduğunu önem arz etmediğini yazın tamir ederiz dedi.Benim ise aklım kaldı ses kulağıma takılıyor.Araba 2 gün yatacak ve maliyet fazla tutacak.Sizce kış gelmeden yaptırmalı mıyım?
B
3 yıl
Komşu Suriyeliler
Apartmanda bir aile suriyeliler var.Evleri garaja bakıyor ve sürekli arabaların üstüne bir şeyler atıyorlar.Daha önce 2 aracımıza attılar kapılarını çalıp söyledik.Sabah çay dökmüşler kurumuş daha yeni görüyorum.Çıldırtacak derceye geldi artık.Polise şikayet etmek istiyorum ama polis ne gibi önlem alır ya da cezai bir işlem uygulanır mı bilmiyorum.Sizce aramalı mıyım?
B
3 yıl
Test Sürüşü
iyi günler renault test sürüşü yapmak istiyorum.Daha önce yapan var mı?Form doldurdum internet sitesinden ama süreci bilmiyorum.
B
3 yıl
Stop ettirme
bugün trafikte kaçıncı viteste olduğuma bakmadan 20km hız ile akan trafikte 5.viteste kalmışım ve yolcu ile lafa dalinca debriyaja basmayı da unuttum ve stop etti.Normalde dert etmem ama 5.viteste stop ettirmek sorun açar mı?
B
3 yıl
Aracın Altını Sürtmek
abilerim evin park yerine girerken yere yarım kaldırım taşı atılmış geçerken görmedim ve 1 snliğine hafif ses geldi. sonrasında durup baktım bir şey yok ama aklım takılı kaldı. sizce br şey olur mu
B
3 yıl
Km saati
Km saatinde devir çalışıyor ama hız çalışmıyordu söktük göstergede bir şey yok aşağıdan kendim biraz oynayınca düzeldi ama birkaç gün sonra yola çıkacağım sizce bugün sanayiye götürmeli miyim?
B
3 yıl
Sonradan klima taktırmak
megan 1 aracımıza klima taktırmak istiyoruz malum yaz geldi. Klima parçalarının yeri araçta mevcut fakat opsiyonel olduğu için yok. Ankara 'da taktıracağız.Sizce uzun ömürlü olur mu ya da yolda bıraktırı mı?
B
4 yıl
Kütüphane önerisi
Ankara’da ders çalışabileceğim (haftada 2 3gün) bir kütüphane önerir misiniz? Kızılay taraflarında. Bildiğim kadarıyla Milli kütüphaneye liselileri almıyorlar
B
4 yıl
OTOBÜS KONUSU GÖRMEKTEN BIKMADINIZ MI?
ben bıktım konu dışına her girişimde otobüs konusu görmekten bir şeyin esprisi vardır ama bu kadar uzamaz
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle