Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
D

Binbaşı
31 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
771 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
D
5 ay
Swift Para Transferi Sorunu

Merhaba arkadaşlar,

28 temmuzda iş bankası yıldız teknik şubesinde euro hesabı olan birine Swift euro transferi yaptım. Kendi hesabım ING'de. Parayı gönderirken alıcı yerine kendi ismimi yazmışım. Sonradan fark ettim. Para hesaptan çıktı ama karşı hesaba ulaşmadı. ING'ye paranın hesabıma dönmesi için dilekçe bıraktım ama faydası olmadı. Paranın akıbeti belirsiz. ING bana iş bankasına gidip paranın hesabıma gönderilmesi için görüşmem gerektiğini söylüyor. Ama iş bankası beni muhattap almıyor. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

D
geçen yıl
Volte sorunu
Turkcelle yeni geçtim. Ancak bir türlü Volte aktif olmuyor. iPhone 11 kullanıyorum. Başka telefonda da denedim olmuyor. Kayıt açtırdım, bizde sıkıntı yok dediler. Ama hattımda volte aktif değil. Bu sorunu nasıl aşabilirim? Kaliteli umuduyla Turkcelle geçtim, uğraştığım şeye bak.
D
4 yıl
Yurtdışı Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu!
D
4 yıl
Amoled yanığı nasıl önlenir?
Merhaba arkadaşlar. Note 8 telefonumda amoled yanığı oluşmuştu. Serviste ekran değişti. Şimdi tekrar oluşmasın diye korkar korka kullanıyorum. Amoled yanığı oluşmaması için tavsiyeleriniz neler olabilir?
D
4 yıl
Macbook Air 2013 hala alınır mı?
Merhaba, macbook air almak istiyorum ama sıfır cihazlar çok pahalı. İkinci el bir macbook air almak istiyorum, piyasada 2013 model çok var. Peki bu 2013 modeller hala alınır mı? Office uygulamalari ve günlük rutin işler, video film izlemek için alacağım.
D
5 yıl
boyner.com.tr'de 300'e 100TL İndirim (Maximum kart)
Boyner.com.tr’den 7-8 Ağustos 2018 tarihleri arasında tek seferde gerçekleştirilecek peşin veya taksitli 300 TL ve üzeri ilk alışverişe anında 100 TL indirim!


Kampanya katılım gerektirmemektedir. Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için Boyner.com.tr ‘de ödeme işlemi öncesinde “Sepetim” sayfasındaki indirim kodu alanına MAX2018 yazılması gerekmektedir.

Ekstre indirimi değil de kod ile indirim alındığı için diğer kampanyalar ve hopi ile kombo yapılamıyor.
https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=boynercomtrde-300tl-ve-uzeri-alisverisinize-100tl-indirim&IdCampaign=MjQ4Mg==-ISB
D
5 yıl
booking.com ödeme sorunu
Arkadaşlar iptali olmayan bir rezervasyon yaptık. rezervasyonu yaptıkdan 1 gün sonra kartımdan ücretin tamamı alındı. O gün dikkatimi çekmemişti ancak şu an rezervasyon onayına baktığımda tesiste ödeme yapacaksınız diyor. Nasıl yani? Kartımdan neden ücretin tamamı çekildi o zaman? Normal mi her şey?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle