Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
30 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
743 (Bu ay: 15)
Gönderiler Hakkında
3 hafta
Türk telekom dolandırıcılığı

Geçen ay kendi adıma yeni operatör açtırdım. Uygun bir tarife sordum, şubedeki görevli de 3gb verelim, yeni gelenlere aylık 5 gb ekstra veriliyor zaten dedi, tamam dedim. Toplamda 8 gb oluyor dedi.


Baktım 5 gb falan gelmiyor, müşteri hizmetlerine sordum. O da dedi ki yeni gelenlere her ay 5 gb veriliyor ama o da sil süpürden veriliyormuş. Yani 1 haftalık ya da 2 günlük falan 5gb veriliyor...


Aynen türk telekomdan bir şey alırım bundan sonra  

4 ay
Oyun oynamak, film izlemek neden boş iş olarak görülüyor?

Toplumda garipsediğim bir konu, insanların böyle şeyler hakkında boş iş, boş insan dediğini sık görüyorum. Peki neden sizce?

Yani bir şey yaparken onun dünyaya veya kendine yararlı olması gerektiği mi düşünülüyor? En temel amaç mutluluk iken seni mutlu eden şeyi yapmana rağmen seni geliştirmediği için boş iş mi oluyor?

Gelin tartışalım 🤔

6 ay
silinsin

a

8 ay
Köpeğin ismini Loki koymak

Köpekle kardeşim ilgileniyor daha çok ve kuzey mitolojisine çok ilgisi var, ismi o buldu. Nasıl fikir sizce?

10 ay
Bir uygulama açılırken diğer uygulamaları kapatıyor

Dershane uygulamasını açınca google,torrent vs ne varsa kapatıyor. Bunu engellemenin bir yolu var mı bilen var mı? Çalışan uygulamaları kapatmasını engellemenin?

geçen yıl
Hayvanların insanlardan daha fazla önemsenmesi saçma değil mi?
Yani dünyada bizden başka böyle kendi türüne gülüp geçecek başka türleri savunacak bir canlı türü yoktur. Mesela bir kaplan öldürülüyor, sosyal medya ağlıyor, ama kaplan insanı öldürünce normal bir şeymiş gibi karşılanıyor, zaten vahşi onlar deniyor.

Bir sokak köpeği veya kurt bir insan saldırınca haber olmuyor ama aynı o saldıran köpeğe,kurda zarar verince insanlar ağlamaktan yıkılıyor. Aynen kardeşim hepsi masum, hiçbiri vahşi değil hiçbiri seni yemeye çalışmıyor.

Pitbull insanı öldürüyor, yine de savunuluyor neymiş yanlış eğitilmiş ahahah. Genlerinde de vahşiliğin, avcılığın olmadığını da savunuyordur böyleleri.

Böyle kendi türüne ne hali varsa görsün diyen ama hayvanlara aşırı duyarlı olanlar dünyadaki en zeki canlı türünden olsalar da yeteri kadar zeka belirtisi gösteremeyenler bence.

Ormanda bir ayı insanı öldürmeye çalışsa bile insan o ayıyı öldürünce o insana her türlü hakaretler yapılıyor, ayıya masum demişlerdi bir de bunun gibilerini çok fazla gördüm. Böyler ilerizekalı insanlarsan çok fazla var bir de.
2 yıl
Neden Kuaförler açıldı?
Kuaförler, virüsün bulaşma ihtimalinin en yüksek olduğu yerlerden biri değil mi? Birileriyle 1-2 saat aynı ortamda kalıyorsun. Kadın kuaförlerde 3-4 saat bile olabiliyor bu. Neden açtılar cidden aklım almıyor. Onun yerine kuaförlere destek olsalardı daha iyi olmaz mıydı?

Temel ihtiyaç da değil. Güzel gözükmek daha mı önemli korunmaktan?
2 yıl
Birkaç kulaklık arasında kaldım bir bakabilir misiniz? (100 tl altı kulak içi vs kulak üstü)
Son zamanlarda kulakiçi jbl-t110 ve sony mdr xb50ap kullandım, ses kaliteleri (özellikle jbl'nin) gerçekten çok iyiydi ama 1 yıldan sonra bozuldular. Şimdi de kulaküstü kulaklıklara merak saldım. Daha çok single oynadığım için ve müzik de çok dinlediğim için ses kasmaktan çok ses kalitesi önemli benim için.

https://www.hepsiburada.com/sony-dobe-ps4-kablolu-kulaklik-p-HBV00000MD8HB
Böyle bir kulaklık var,hakkında çok yorum yok,inceleme de yok ne olduğu belirsiz ama sony satıyor. Bazı yabancı sitelerde ses kalitesi iyi deniyor ve ben ps4'te kullanacağım için tek jack girişi de rahat olacaktır.

https://www.hepsiburada.com/rampage-sn-r9-oyuncu-siyah-mavi-mikrofonlu-kulaklik-pm-bduczlkpc28752
Bir de rampage sn-r9 var. Çok daha popüler ve bu fiyat aralığında tavsiye edilen bir kulaklık ama bazı incelemeleri kötü ve rampage hakkında kötü yorum çok.

https://www.monofiyat.com/mf-product-strike-0159-rgb-kablolu-kulak-ustu-gaming-kulaklik-7-1-usb-siyah-p-10375?gclid=CjwKCAjw5Ij2BRBdEiwA0Frc9caZ0KNWpS9FSXQV0Ttc_y2r3Gq_qDnZn92wuJtcyyHaMwPH8_ooLxoCFygQAvD_BwE


Sizce bu ikisinden birini veya 100 tl altı bir kulaküstü kulaklığı almalı mıyım? yoksa jbl'den devam mı etmeliyim? Jbl kadar kaliteli ses verebilirler mi?
2 yıl
Adana'da polisin uygulamasından kaçan genç göğsünden vurularak hayatını kaybetti
2 yıl
A
B
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.