Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
Ç

Teğmen
05 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
175 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Ç
2 yıl
Yuhalanan İmamoğlu sinirlendi.

Devamındada korumalar zorla videoları sildirmeye çalışıyor.


Ç
2 yıl
İcra borcunu anlaşarak ödeme konusu
Merhaba arkadaşlar,

İcraya verilen 2 adet senedim var ben bunları ödemek istiyorum ama karşı tarafın avukatının çıkardığı tutarlarla borcum neredeyse ikiye katlanıyor. İcra dairesine değilde avukata ödemeyi yaparsam hangi kalemleri ödemek zorunda kalmam? Birde bu işlemlerde avukatın vekalet ücreti yüzde kaç olmalıdır.

Teşekkürler.
Ç
3 yıl
Amerika'da eylemlerin dozu artıyor.
Geçenlerde bir polisin siyahi bir vatandaşı öldürmesinden sonra ABD de ortalık karışmaya başlamış. Arap baharıda bir tunuslunun kendini yakmasıyla başlamıştı. Bu iş büyürse fransadaki sarı yelekliler gibi falan olmaz ama iş ciddiye biner.
Ç
3 yıl
Serdar Kuzuloğlu (internet ekipler amiri)
Ç
3 yıl
Aile bireylerinin sosyal medyada yazılan her şeyi gerçek sanması.
Eminimki sizin evinizde veya etrafınızda da vardır. Mesela bizim evde korona ilk çıktığında amerikanın bilerek çıkardığı, geçen hafta yarasa çorbasından çıktığı bugün ise laboratuvarda yanlışlıkla insanların ürettiği konuşuluyor. Bunun gibi daha bir çok konu. Telefondan telsiz sesi çıkararak insanları dolandırmanın ne kadar basit olduğunu bu karantina döneminde daha kolay anlayabildim.
Ç
3 yıl
Vodafone’den babaya da 16 hafta ücretli doğum izni
Ç
3 yıl
İstanbul hiç bu kadar bunaltmamıştı.
Bu sene malum süriyeliler ve ciddi artış olan turist sayısı resmen beni tiksindirsi. Yıl sonuna kadar yaklaşık 15 milyon turist bekleniyordu belliki gelmişler. Ben bu yıl kadar kötü halde hiç görmemiştim. Terör saldırıları, iç karışıklıklar veya doğal afet gibi durumlar olmazsa belliki seneye bu sayı artacak. Konuyu siyasi olarak düşünmeyin bu şehire bu kadar insan kesinlikle fazla. Şahsen ilk fırsatta Sakarya'ya yerleşmeyi düşünüyorum.
Ç
3 yıl
Belediyelerin yaptığı haksız yardımlar
Oturduğum semtte yoğun şekilde hdp yi destekleyen ve bununla birlikte terör sempatizanı var daha önce belediye ve büyükşehir akp deydi market çekleri, kömürler, giyim gibi yardımlar yağıyordu. Şimdi CHP ye geçti ve hiçbirşey değişmedi. Aslına bakarsanız asıl sorun bunların evlerine benim evimden fazla para girmesi ve buna rağmen yardım almaları. Şimdi nerden bilecekler eve giren parayı diyebilirsiniz. Belediyeden 2 kişi incelemeye geliyor ikamette bulunanların hepsi ssk lı çalışıyor bankada paraları var üzerlerine araba var ve sen bu insanlara halen para ve kömür yardımı yapıyorsun gerçekten ağırıma gidiyor.
Ç
9 yıl
155 olay yerine gelmiyor
Mahallemizde 10 gün içinde 3 kez kavga çıktı hepsinde 155'i aramamıza rağmen ekip yönlendirilmedi bunu nereye şikayet edebiliriz bilgisi olan varmıdır?
Ç
10 yıl
ukashbozdurmatc.com dolandırıcı dikkat edelim
bilginiz olsun arkadaşlar ufak bir miktar deneme amaçlı verdim onun bile üstüne yattı
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle