Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Onbaşı
22 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
SİLİNSİN
SİLİNSİN
4 yıl
KASLILARA SORUM VAR
Fitnessa başlıyorum da bi süre devam edip yüzmeyle devam edeceğim. Ama beslenme pahalı deniyor günde kaç yumurta yemeliyim vye tavuk göğsü yerine normal tavuk alıp yesem fayda sağlar mı? Günde 500 gram tavuk göğsünden bahsediyorlar gerçek mi bunlar acaba? Teşekkürler şimdiden
4 yıl
ANTALYA BİT PAZARI?
Antalyada bit pazarı var mı ya? İlçeleri kastetmiyorum ama merkezde. Güzel şeyler bulunabiliyor ve ucuz diye arıyorum da
4 yıl
SAÇ DÖKÜLMESİ HAKKINDA?
Minoxidil adlı ilacı kullanmayı düşünüyordum dökülmeyi durdurur diye ama satılmıyor artık galiba. Konu ile ilgili bilgisi olan var mı? Farklı bi isimle falan mı çıkartıyorlar ilacı?

Edit: Kullanmaya başlayalı yaklaşık 5 gün oldu. Her gün sabah akşam 5'er defa sıkın diyorlar şakaklar ile başın tepesi dışında nereye sıkacağımı bilmiyorum bazen yanlardan da saç dökülüyor garip(?) 1 aydan sonra devam ederse aşağıda arkadaşın dediği şampuana geçerim. Ya da devam ederim emin değilim.
5 yıl
5k'ya sıkıntınızı sorun?
Sıralamam 5k geldi. Şuan tıp okuyorum. Çalışmanız, çalışamamanız vb herhangi bi konuda sorunuz,sorununuz varsa tecrübeme dayanarak en doğru şekilde cevap vermeye çalışacağım. Tıp hakkında merak edilenler konusu var ancak yine de sorabilirsiniz beklenti vs.

Edit: Sonuçlar eklendi tyt bu haliyle 12k geldi beklediğim gibi geçmedi Türkçe ile Matematik. Ayt'de matematikten kurtardım biraz.

Edit2: DOSTLAR ELİMDEN GELDİĞİNCE CEVAPLAMAYA ÇALIŞTIM, TEŞEKKÜR EDERİM İLGİNİZ İÇİN UMARIM İSTEDİĞİNİZ HEDEFLERE ULAŞIRSINIZ.
5 yıl
ANTALYA MERKEZDE 2.EL?
Antalyada 2.el laptop veya başka elektronik cihazlar alabileceğim bi yer var mı acaba?
5 yıl
Kız konusunda tavsiye
Benim başıma geldi sizin de gelmesin diye yazıyorum.

İlişkiyi bitirdikten sonra eski sevgilinizle konuşmaya devam etmeyin.

Tekrar sevgili olmayacağımız kesin olmasına rağmen biraz özlemden biraz da alıştığım için konuşmaya devam ettim ben. Aklıma eski anılarımız geliyordu bahsediyordum onlardan, o ise konuyu kapatıyordu. En son hayatımda biri var sen bunları yazınca kötü hissediyorum dedi. Zaman geçmesine rağmen insan aldatılmış gibi hissediyor, onunla geçirdiğin güzel anları başkasıyla yaşadığını düşünmek üzüyor insanı.
5 yıl
Dinleyecek varsa?
Sevgiliyle normalde olmayan garip durumları anlatabileceğim canı sıkılan biri var mıdır? Ne yapacağım konusunda da yardımcı olur. Ayrıldık zaten sonrası için diyorum
5 yıl
BESLENME,VÜCUT KONUSUNDA BİLGİLİ?
Neredeyse 56-57 kiloyum, boy 174-175 falan. Kilo almak istiyorum fitness ile birlikte. Sabahları 4-5 yumurta yiyebilirim ama sivilce yapar mı, zararlı olur mu, fazla gelir mi gibi sorularım var. Bilen,tecrübe eden birisi varsa yardım eder mi?
5 yıl
AKDENİZ TIP ÖĞRENCİSİ?
Akdeniz üniversitesinde tıp okuyan birini arıyorum da zorluk açısından nasıldır, kampüs, sosyal imkanlar nasıl yardımcı olacak varsa teşekkürler şimdiden.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle