Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
03 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
74 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 ay
2021 YKS Değerlendirmesi (EA)
Öncelikle herkese merhaba ve geçmiş olsun. İyisiyle kötüsüyle bir sınav dönemini daha bitirdiniz. Beni tanıyan tanır. 2019 yılında yerleştim 2 senedir de keyfi olarak giriyorum. Eşit ağırlıkçı kardeşlerim için sınavı geçmiş senelerle kıyaslayacağım.

TYT için söyleyebileceğim pek bir şey yok. Bence ne çok zordu ne çok kolaydı. Ortanın biraz üstü diyebilirim ancak TYT, AYT gibi bir sınav olmadığı için birisi gelip hayır bence çok kolaydı ya da çok zordu diyebilir. Bu yüzden TYT hakkında zorluk/kolaylık tartışması yapmayacağım.

Gelelim AYT’ye. Geçtiğimiz senelerde forumda Edebiyat-Sosyal kısmının zorlaştırılması gerektiğini savunanlardanım. Böylece EA çok kolay diyen sayısalcılar susacaktı ki bence bu sınavda ağızların payını aldılar. Edebiyat soruları da tarih coğrafya soruları da güzeldi. Çok zor denilemez ancak kesinlikle dikkat gerektiren sorulardı.

Matematik geçen seneye göre daha kaliteliydi. Eleyici sorular vardı. Bu her ne kadar kötü gibi görünse de derece isteyenler için emin olun iyi sıralamalar sağlayacak.

Genel olarak bakacak olursak ortanın bir tık üstü bir sınav olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden forumdaki trolleri pek dikkate almayın. Zorlayıcı Edebiyat-sosyal soruları sayesinde araya giren sayısalcıların sayısı bence azalacaktır. Bu da sıralamaların biraz daha iyi gelmesini sağlayabilir. Tabii ki çoğunluğun netlerini görmeden bir sıralama tahmini yapmak yanlış olacaktır ama trollerin dediği kadar kötü sıralamalar gelmeyecektir.
2 yıl
How To Cope Listening
Elinde Çeto Özel'in How To Cope (Reading-Vocabulary-Listenig) kitabının listening parçaları olan atabilir mi
3 yıl
Tyt Netleri Nasıl Artar ?
Eşit ağırlıkçıyım. Matematik netlerim her deneme 25-30 arası geliyor 1-1.5 aydır hiçbir artış yok sürekli bu aralıkta yapıp duruyorum deneme çözerek netlerimi arttırabilir miyim yoksa üst düzey bir soru bankası daha çözmem gerekli mi ?

Aynı şey Sosyal için de geçerli.Bir deneme 16-17 net yapıyorsam diğer deneme 11-12 anca yapabiliyorum bu netleri nasıl sabitleyeceğim ?

MHY Geometri ve Birey B geometri bitti.Acil çözüyorum. Matematik de ise Çözüm 3D ve Bilgi Sarmal olasılık kısımları haricinde bitti.
3 yıl
345 Kurumsal Deneme Sonuçları
345'in kurumsal denemesinin sonuçları hangi siteden yayınlanıyor bilen var mı ? 345'in kendi sitesinde bulamadım
4 yıl
Nitelik Geo Pdf
Başlıktaki yayının geometrisinin örnek pdfsi vardı biraz araştırdım linkler patlamış elinde olan varsa atabilir mi ?
4 yıl
İnce'nin ziyaret ettiği fakülte dekanı görevden alındı
4 yıl
Geometri soru
Konu silinebilir.
4 yıl
Laptop Tavsiyesi
Genel olarak film,dizi,ders için kullanacağım bir laptop almayı düşünüyorum.Bunlar dışında Football Manager,Cs Go,LoL gibi oyunlar oynuyorum çok sistem gerektiren şeyler kullanmıyorum.Dediğim şeylerde sıkıntı yaratmayacak ve 3-4 yıl kullanabileceğim bir laptop önerebilir misiniz?

Bütçe max 3000 TL
4 yıl
Matematik Tyt Fasikül
Elinde tyt matematik problemler fasikülü olan pdf atabilir mi ? (Yayın fark etmez)
4 yıl
Yavuz Tuna Videolar
Elinde Yavuz Tuna'nın videoları olan paylaşabilir mi ? Kanalında bazı videolar silinmiş malesef
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.