Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
25 Temmuz 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
246 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
9 ay
Steam, Metin 2’yle vedalaşıyor
Steam, Metin 2’yle vedalaşıyor

Metin2, 18 Ağustos 2022 tarihinde Steam'e veda ediyor.


Steam'de aradığını bulamayan Metin2'nin oyuncusu sayısı da platform üzerinde günden güne düştü. Oyuncuların genel olarak en çok şikayetçi oldukları konunun başında ise oyundaki hileler geliyordu.


Yapılan açıklamaya göre 18 Ağustos 2022 tarihinden sonra oyuna yalnızca Geforge istemcisi üzerinden erişilebilecek. Oyuncuların mevcut ilerlemelerini kaybetmemeleri için bu tarihe kadar Steam üzerindeki Metin2 hesaplarını Geforge istemcisine taşımaları gerekmekte.Steam, Metin 2’yle vedalaşıyor


Bu noktada birkaç adımı izlemeniz yeterli olacak.


Buradaki bağlantıya tıklayarak


Steam, Metin 2’yle vedalaşıyortr.metin2.gameforge.com
Metin2 - Doğuya Has Macera MMOG
https://tr.metin2.gameforge.com/steam/migrate


hesap taşımak işleminin yapılacağı sayfaya gidebilirsiniz. Ardından sayfada yer alan 'Sign in through Steam' butonuna tıklayın.


Steam hesabınızı kullanarak giriş yaptıktan sonra Geforge istemcisinin bağlantı kurma iznini onaylayın. Bu sayefe Geforge ve Steam hesaplarınız bağlanmış olacak.


Daha sonrasında ise hesap taşımak için bir Geforge hesabına ihtiyacınız olacak. Halihazırda bir Geforge hesabınız varsa buna giriş yaptıktan sonra 'taşımayı gerçekleştir' diyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.


Eğer bir Gameforge hesabınız yoksa hesap oluşturduktan sonra buna giriş yaparak aynı işlemi tekrarlamanız gerekmekte.


Hesap taşıma işleminiz gerçekleştiğinde ekranınızda bir onay bildirimi belirecek ve böylece işlem tamamlanmış olacak.

11 ay
Discovery Science Türkiye kanalı 17 Mayıs'ta kapanacak

Discovery Science Türkiye kanalı 17 Mayıs'ta kapanacak. Discovery Science Avrupa versiyonu ile yayınlarına devam edecektir çok yakında discovery channel türkiyenin'de kapanarak discovery channel Avrupa versiyonu ile yayınlarına

devam etmesi ön görülüyor .


Discovery Science Türkiye kanalı 17 Mayıs'ta kapanacak
geçen yıl
Efsane Geri Döndü Flash TV HD yayında

Efsane Geri Döndü Flash TV HD yayında


frekans: 12685 V 30.000 türksat 42 E


Efsane Geri Döndü Flash TV HD yayında


Efsane Geri Döndü Flash TV HD yayında
2 yıl
Acun Ilıcalı IPTV 'lere kök söktüreceğiz
Acun Ilıcalı IPTV 'lere kök söktüreceğiz


Telekomünikasyon Uydu ve Elektronik Sanayicileri İş İnsanları Derneği (TUYAD), korsan yayıncılığın durumu hakkında toplantı düzenledi. Toplantıya Digiturk, D-Smart, Tivibu, Turkcell TV+ Türksat Kablo ve Exxen yetkilileri katıldı. Bu platformlar, korsan yayıncılık ile mücadele için ortak çalışma kararı aldı. TUYAD, yasa dışı yayın sağlayıcıların tespitini yaparak Ticaret Bakanlığı’nın ilgili birimine iletecek bir hukuk komisyonu kurulmasına karar verildi.


Tüm Türkiye Çapında Billbord Reklamları ve Kamu spotu hazırlanacak


Toplantıda son tüketicinin bilinçlenmesi ve haksız rekabete destek verdiği yasa dışı bir ürünü satın aldığı algısının yaratılması için kamu spotu hazırlanması kararı da alınarak hazırlanan kamu spotunun tüm kanallarda yayınlanması ile yasal takip ve yaptırımlara hız verileceğini belirtildi.


Ilıcalı “Bu yasa dışı uygulama ile en etkin mücadele başlatıldı!”

 

Bazı fırsatçıların yasa dışı olarak yürüttükleri IPTV hizmetleri ile müşterilerine spor, film ve diziler de dahil olmak üzere binlerce kanal ve içeriği kendilerinin ürünü gibi sunarak haksız gelir elde ettiğini dile getiren acun

 “İllegal yayıncılık ile mücadele kararı alan yayın hak sahipleri derneğimiz bünyesinde ortak oluşturulacak bir hukuk komisyonu ile hareket edecektir. Ulusal kanalların yanı sıra lisanslı filmler, radyo istasyonları ve futbol maçlarına da erişim sağlayan bu yasa dışı uygulama ile en etkin mücadele başlatıldı. 8 milyon gibi bir abonenin kayıtlı olduğu sistemde son tüketici de yayınları yasa dışı izlediği için suçlu sayılacaktır.

 

Ticaret Bakanlığı’nın ilgili birimleri ve bizim kuracağımız hukuk komisyonunun ortak çalışması ile izleten ve izletmeye aracılık eden, izleyen kişi ve kurumlara adli para cezası yanı sıra ağır hapis cezaları da verilebilecek şekilde yeni bir düzenleme getirilmesini talep ediyoruz. TV ve alıcı üreten firmaların Android ve IOS mağazalarında bulunan IPTV uygulamalarının şifreli kanal ve içerik hakları olan yayınları izinsiz kullanmalarından dolayı durdurulması hakkında uyarı ve sonrasında yaptırım uygulanması da bu mücadelede elimizi güçlendirecektir. e-ticaret sitelerinin PAY TV yayınlarını illegal izleten ürünleri sattırmamaları için ilgili kurumlarla iletişim kurularak bu ürünlerin satışının önlenmesi ve satış yapmaya devam edenlere yaptırım uygulanması da bir diğer talebimizdir.” diye konuştu.


Acun Ilıcalı IPTV 'lere kök söktüreceğiz


2 yıl
Gameforge Resmi Metin2 Çin Sunucusunu Duyurdu
Gameforge Resmi Metin2 Çin Sunucusunu Duyurdu


2004 'ten 2020 yılına kadar kadar kesintisiz tam 17 yıl hizmet veren metin2 çin sunucusu yt2.catv.net gerek yapımcı firmanın (webzen,ymir ortaklığı) destek sunmamasından dolayı gerek oyuncu azlığından dolayı çin serverlerinin fişini 2020' yılında çekmişti gameforge bu boşluğu doldurmak için Shengtianyou Network Technology Co., Ltd. şirketi ile

çinde ortak bir server açtı .


resmi web sitesi: https://www.metin2gf.com//


Gameforge Resmi Metin2 Çin Sunucusunu Duyurdu


Gameforge Resmi Metin2 Çin Sunucusunu Duyurdu
2 yıl
Bein Connect 17 Gün Ücretsiz
Bein Connect 17 Gün Ücretsiz


17 Mayıs'a kadar film ve dizi kanalları bütün üyelere açık


https://www.beinconnect.com.tr/

2 yıl
çöpten tv buldum ss'li

değerli dostlar bu tv yi çöp ternekesinin yanında buldum sizce kaç tl ye tamir ederler bu cihazı 40 inch 4k 102 ekran samsung smart tv ekranda kurmuş hafif duvar boyası ızleri var büyük ihtimal vatandaş evini boyarken düşürdü ekranı kırdı ve çöpe attı


çöpten tv buldum ss'li
çöpten tv buldum ss'li
3 yıl
Aeldra Global 5 K Online !
6 yıl
newyt2 çin serveri
NewYT2 Çin Serveri

http://www.newyt2.tk/

Çok yakında açılacak şuan websitesi hem test hem faal amaçlı açık tutulmaktadır .

eski 2008 tarz olacak eski çin pvp lerini oynayan bilir metin35 , 175gs , sdlongju ,yt2g , tarzı olacak çok yakında açılacak.
6 yıl
D-Smart Eylül Ayı Gelişmeleri
İddaya Göre D-Smart Platformuna Yeni bir Ek paket daha gelecekmiş <Belgesel Sever Plus>

Müşteri hizmetlerin verdiği bilgiye göre 3 belgesel 1 spor Yeni kanal Ek paket olarak Eklenmesi bekleniyor.

gelmesi kesinleşen ilk kanal Saran Sport Plus

Diğerleri ise ( Resmi Değil ) 3 belgesel kanalı history chanel, Crime & Investigation Network ,ve , discovery world

evet bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir konuşalım tartışalım sizce eylülde ne gibi yenilikler olacak yoksa eylül ayıdamı boş geçecek...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle