Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
12 Temmuz 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
POLO BASKI BALATA ÖMRÜ
Merhaba arkadaşlar 2014 model 6r Polo aracıma önceki sahibi 70 binde value marka baskı balata taktırmış ben aracı 80 binde aldım şuan aracım 114 binde geçen şanzıman da yağ damlama problemi için servise verdim, hazır şanzıman açılmışken baskı balatanın değişim zamanı da gelmişken yetkili servise değiştirin dedim. Serviste balatanın durumuna baktı bu balata daha 25-30 bin km gider dediler. Arkadaşlar baskı balatanın bir ömrü varmı yoksa kullanımamı bağlıdır bunu sormak istiyorum size. Bu araç 80 binden önce nasıl kullanıldı bilmiyorum ama. 80-114 arası tamamen istanbul ankara nevşehir arası çalıştı kamyon gibi. şehir içinde bu araçla hiç gezilmedi.
3 yıl
İstanbul Avrupa Periyodik Bakım İçin Servis Tavsiyesi ( VW )
merhaba canlar altur un 105 bin bakımı için 950 lira fiyat çekmesinden sonra aynı işlemleri sanayilerde 3 de 1 i fiyatına yapabileceğimi öğrendim ve servis araştırma peşine düştüm. Mümkünse Avrupa yakasında işini layıkıyla yapan servis önerilerinizi bekliyorum.
4 yıl
Ohal 3 Ay Daha Uzatılıyor
"Ülkemizin iç ve dış güvenliği ile uluslararası güvenlik ortamını etkileyen siyasi ve askerî gelişmeler ele alınmıştır. Bu kapsamda; Suriye’de kimyasal ve konvansiyonel saldırıların sebep olduğu katliamların tekerrürüne mani olmak ve sorumluların hesap vermesini sağlamak için uluslararası toplumun müşterek hareket etmesinin hayati önemi haiz olduğu belirtilmiştir. Suriye topraklarının terörden arındırılması ve toprak bütünlüğünün muhafazası maksadıyla Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından icra edilen harekâtlara müttefiklerimizin desteğinin beklenildiği ve Suriye’deki ihtilafa kalıcı siyasi çözüm bulunması noktasında kararlılığımızın aynen devam ettiği ifade edilmiştir."
http://www.bloomberght.com/haberler/haber/2113233-ohal-3-ay-daha-uzatiliyor


Şaka gibi seçime ohal ile gireceğiz.
4 yıl
Volkswagen Polo 2014 Kumandadan Cam Açma Problemi
Merhaba,

2014 model 1.2 polo aracımda kumanda ile cam açma ve 1 kere cam açma butonuna dokunmam ile 4 camın aşağıya inmesini sağlaya biliyordum. Ama bu sabah akü değiştirdim. Biraz önce de araçtan indikten sonra kumanda ile camları kapatmaya çalıştım ama olmadı. Aynı şekilde tek tuşla camları kaldırma olayı da çalışmıyor hepside aküden sonra oldu çözümü nedir acaba ?
4 yıl
2013 1.2 TDI 3 Silindir Polo
2014 Çıkışlı 3 silindir dizel polo aldım ilk deneyimlerimi paylaşmak istedim. Aracı 2 ay 4 Bin kilometredir kullanıyorum daha önce sürekli symbol 1.5 dizel veya 1.3 MJ araç kiralıyordum. Arabaya ilk binip gazladığım da ki düşüncelerim, öncelikle motoru hiç tatmin etmiyor. Sanırım 1.5 DCI gücüne alışmışım. İnternet de almadan önce okuduğum kadarıyla yokuşlarda bayılıyor deniliyordu ama 4 kişi ortalama 300 kilo ile hiç de öyle bayılma görmedim. Motoru rölanti de çok ses çıkartıyor ama hızlandığınız da sesini duymanız biraz zor. Konfor olarak tartışılmaz bence, 160 ile giderken bile lastik sesini içeriye çok fazla almıyor. kasislerde de aynı şekilde olabildiğince az hissediyorsunuz. Yoldaki çukurlar, yırtıklar, yamalar da olabildiğince az hissediliyor.

Benim aldığım paket Trendline, 86 binde, hasar kaydı 300 lira değişen boyanan parça yok sağ arka kapıda serçe parmağı kadar göçük var satıcı ben rahatsız olmadım yaptırmadım dedi. Şahsen beni de rahatsız etmedi. 42500 e aldım sizce fiyat nasıl? FOTOLARI EKLEDIM

4 yıl
H4 Led ampul muayene
Merhaba arkadaşlar 2014 model 2. el polo aldım farlar H4 Led muayeneden geçiyor mu bunlar ?
4 yıl
Fotoğraf Görüntüleyici sorunu
Merhaba forumdaşlar windows server 2012 de hiç bir şekilde fotoğraf görüntüleyici ile fotoğrafları açamıyorum bir çeşit hata olmalı. Fotolara tıkladığımda paintden açıyor veya sağ tıklayıp birlikte aç dediğimde windows fotoğraf görüntüleyicinin olmadığını gördüm sizce sebebi nedir? foto ekledim.
4 yıl
Fotoğraf Görüntüleyici sorunu
Merhaba forumdaşlar windows server 2012 de hiç bir şekilde fotoğraf görüntüleyici ile fotoğrafları açamıyorum bir çeşit hata olmalı. Fotolara tıkladığımda paintden açıyor veya sağ tıklayıp birlikte aç dediğimde windows fotoğraf görüntüleyicinin olmadığını gördüm sizce sebebi nedir? foto ekledim.
4 yıl
Turkcell Superonline Işık Hızında İnternet Abonelik Devir
Merhaba değerli arkadaşlar,

20 aylık Turkcell Superonline Işık Hızında Fiber İnternet aboneliğim var. İhtiyacı olana devredebilirim. Avantajları: Kullanılmayan aylarda faturayı dondurma, Fiber Hat dönüştürücü kutu, 5G Fiber modem de beraberinde vereceğim ücretsizdir. İletişim için pm atabilirsiniz. Yer İstanbul birebir görüşebiliriz.
4 yıl
Windows 7 de şifrelenmiş dosya Windows 8.1 de açılmıyor.
Merhaba arkadaşlar. Sorun başlıktaki gibi. İçerisinde fotoğraflar olan windows 7'de şifrelenmiş bir dosyam var. windows 8.1 e geçtiğimde is bu dosya açılmıyor. Bir çözümü var mıdır.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.