Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
O

Yüzbaşı
26 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
13 yıl
Yapı Denetim Şirketi İçin Cihaz Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar.
Şirketimiz Bursa merkez ve Gemlik - Orhangazi ilçeleri ağırlıkta olmak üzere 300-400 civarı inşaatın yapı denetimini yapmakta. Üç - beş ekip araçları ile inşaatlara belirli zaman aralıklarında giderek gerekli kontrolleri yapıyor. Sayı çok fazla olduğundan inşaat yerlerine pratik şekilde varmak zor oluyor, kimi zaman gidilecek yerin nerede olduğu unutulabiliyor.
Bu işi kolay ve pratik bir şekilde yapabilmek için araçlara birer navigasyon cihazı takviye etmek uygun olur diye düşündüm. Yapmak istediğim tüm şantiyelere birer kez gidip yerlerini haritada işaretlemek ve şayet mümkünse her işaretlenen şantiyenin güncel bilgilerini cihaza girmek, foto eklemek v.s. Daha önce kullanmadığım için bilgi, foto v.s. ekleme işinin bir navigasyon cihazı ile yapılıp yapılamayacağını bilmiyorum.
Kabaca tarif ettiğim şekilde bir navigasyon cihazı ile neler yapabileceğim hususunda yardım ve sıkıntı yaşamayacağım cihaz tavsiyelerinizi bekliyorum.
İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_
sizin isteklerinize cevap verebilecek cihazlar next'te mevcut mesela 828 modellerinde bir yerin fotografını çekip kaydettikten sonra birdahaki sefer o resime tıkladıgınızda oraya navigasyon yapabilirsiniz next in diğer cihazlarındada gitmek istediğiniz noktaları cihaza kaydedip tektek gidebilirsiniz mesela son çıkan YE-GA4624 primolu modellerinde sınırsız favori ekleme özelliği var buda işinizi rahatlıkla görebilir


Aktardığın bilgi ve tavsiyelerin için teşekkürler.
Düşündüğüm bir husus da sadece eklediğim favorileri noktalarını gösterecek şekilde harita çıktısı almak. Bu mümkünmüdür acaba?
Alternatif olarak navigasyon cihazı değil de eğer mümkünse netbook+gps alıcı ve isteklerimize cevap verebilecek bir gps yazılımı da olabilir. Hem bu şekilde navigasyon dışında netbook ile planlanabilecek birçok farklı işlemi de devreye sokabiliriz.
O
15 yıl
LG 2008 DE 100 MİLYON CEP TELEFONU SATARAK GLOBALDE 3. LÜĞE YÜKSELMİŞ
LG sells 100 million handsets in 2008, ranks 3rd globally:

The end of 2008 saw a major shift in the global GSM market. The Korean manufacturer LG managed to go ahead of both Sony Ericsson and Motorola and secured a third position globally in terms of sold units.

The lot is still led by Nokia and Samsung, who are yet to announce their 2008 results in several days.

LG have managed to sell 100 million handsets which is just 0.1 million more than the previous number three - Motorola.

Sony Ericsson who also were ahead of this pack for a short while have dropped to a fifth position with 96.6 million units sold for the past year. Furthermore, the financial results published by Sony Ericsson last week have caused some serious doubt for the company future.

Motorola's future also seems quite uncertain as rumor has it that the crisis hasn't been overcome.

So in what has certainly been a tough year for all manufacturers LG and Samsung seem to be the ones to have most reasons to cheer. Samsung have steadily established their number two spot in the global market by shipping 200 million units in 2008, according to the LG estimates.

While the difference between the thrid, fourth and fifth place is not that big in terms of sales volume, Nokia have outdone all by a wide margin, selling 470 million units (again by estimates made by LG) throughout the year.

However the last two quarters of 2008 haven't been too merciful on Nokia profits too so it is not quite sure if the year should be counted as a successful one. We will see about that tomorrow when the Finnish manufacturer announces its financial results.


http://www.gsmarena.com/lg_sells_100_million_handsets_in_2008_ranks_3rd_globally-news-744.php
O
16 yıl
A720 NİN S5 E KARŞI ÜSTÜN OLDUĞU NOKTA VAR MI?
arkadaşlar bu bölüm o kadar birbirine girmiş ki, aklımdaki şeye net bir cevap bulmak oldukça güç.ayrı konu açmak istemezdim ancak mecbur kaldım.
soru başlıktan da belli;
foto makinaları hakkında hiçbir bilgim yok.kağıt üzerinde yazılanları hangi marka hangi model daha iyi bir şekilde yerine getirir bilemem.arkadaşım için canon s5 aldık lakin aklı hala a720 de kaldı.acaba a720 nin daha üstün olduğu herhangi bir özellik varmı diye düşünüyor ve verdiği fiyat farkına değip değmeyeceğini düşünüyor.kağıt üzerinde CANON S5 IS her açıdan CANON A720 ye göre üstün görünüyor.uygulama da nasıldır.değerli cevaplarınızı bekliyorum.
O
16 yıl
LG'nin YENİ BOMBASI TR'YE GELİYOR! (KU990 VIEWTY)
uzun zamandır biliniyodu fakat lg topiğinin dışında da incelenmesi gereken bir model...
genellikle tasarımı ön planda tutan lgmobile ın bu modelinde teknik özellikler (özellikle kamera) üst düzeyde.
telefonun en ilginç özelliği 120 fps video kaydı yapabilmesi.bu sayede çekilen videolar ağır çekimde kaliteli bir şekilde izlenebiliyor.
5 mp schneider lensi, xenon flaşı, iso 800 hassasiyeti, manuel ve auto fokusu, divx oynatabilmesi, 240x400 dokunmatik ekran gibi özellikleri de mevcut...
inceleme için viewty nin tr sitesi;
http://viewty.lgmobile.com/tr/
O
16 yıl
lütfen cevap yazın!!!
kanuyu ram bölümüne açtım ama cevap gelmedi arkadaşlar anlayan biri cevap yazarsa memnun olurum.şimdiden teşekkürler...

"arkadaşlar bir arkadaşımın bilgisayarı için netten ram sparişi vereceğim.mevcut ramin kapasitesini arttırmak istiyo.fakat nasıl aynı ramden spariş ederim anlayamadım.arkadaş bana ramin üzerinde yazılı olan herşeyi yazdı ama ben anlamadım frekansı nedir?bir yardımcı olsanız da bu ramin aynı marka ve özelliklerinde olanından spariş etsem.üzerinde yazılı olanlar şunlar:

veritech GVP512HLTXX6DG
VT2533-711070
VM
VTD264M8PC6G "
O
16 yıl
YARDIMCI OLURMUSUNUZ???
arkadaşlar bir arkadaşımın bilgisayarı için netten ram sparişi vereceğim.mevcut ramin kapasitesini arttırmak istiyo.fakat nasıl aynı ramden spariş ederim anlayamadım.arkadaş bana ramin üzerinde yazılı olan herşeyi yazdı ama ben anlamadım frekansı nedir?bir yardımcı olsanız da bu ramin aynı marka ve özelliklerinde olanından spariş etsem.üzerinde yazılı olanlar şunlar:

veritech GVP512HLTXX6DG
VT2533-711070
VM
VTD264M8PC6G
O
16 yıl
TRCELL 1000 KONTÖR HEDİYELİ KG300 ARANIYOR...
ARKADAŞLAR başlıktanda anlaşılacağı üzere 1000 kontör hediyeli kg300 arıyorum.
bir arkadaşım için alacağım.mümkünse bu akşam vermek istiyorum siparişi.ama 1000 kontör hediyeli bulamadım.maximum karta peşin birkaç taksit yapan bildiğiniz bir site varmı.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle