Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
20 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
313 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Temmuz celbi sevk belgesi sorunu(Bedelli Askerlik)
Arkadaşlar iyi forumlar. E-devlet üzerinden sevk belgemi almaya çalışıyorum ama böyle bir hata ile karşılıyorum. Ne yapmam lazım ? Ankara'da yaşıyorum ve bedelli askerlik yapacağım yer Isparta. En geç ne zaman teslim olmam gerekiyor ?
12 ay
İşlemci macunu yenileme ve hard disk montajı
İyi forumlar arkadaşlar. Cumartesi günü bilgisayarımdaki termal macunu temizleme ve macunu sürmek, aynı zamanda hard disk montajı için forumdan herhangi bir arkadaşın yardımına ihtiyacım var. WhatsApp'tan görüntülü bir şekilde iletişim kurmayı düşünüyorum. Gönüllü teknik destek sağlayacak arkadaşların yardımlarını bekliyorum, iyi forumlar dilerim :)
3 yıl
Silinebilir
...
3 yıl
Silinebilir
...
3 yıl
Telefon tavsiyesi(Xiaomi)

İyi forumlar arkadaşlar. Maalesef telefonum bozuldu(LG G4C) ve yeni telefon almak için araştırmalara başladım. Son zamanlarda Xiaomi markası oldukça ülkemizde popüler olmaya başladı. Özellikleri ve fiyat konusunda oldukça ilgi çekiyor. Çok fazla pahalı olmayacak şeklide telefon tavsiyenize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim  

3 yıl
AMD RADEON HD 8500M çalışmama sorunu...

İyi forumlar arkadaşlar. Dün oyun sırasında çok düşük fps alımı farkettim. Sonucunda ise ekran kartımın çalışmadığını farkettim. Normalde ekran kartı olarak R5 M230 kullanıyorum. Driver güncellemesi yaptıktan sonra bu kart yukarıda belirttiğim gibi AMD RADEON HD 8500M oldu. Ekran kartını kaldırdım ve sonrasın da en eski sürümlerini yükleyerek çalışmasını sağladım. Fakat yine de çalışmıyor. Aşağıya birkaç tane resim atıyorum. Sistemimi aşağıya yazıyorum belki işinize yarayabilir. PC ile pek aram yok lütfen basit anlatırsanız sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi günler :)

CPU: i3 4005u 1.7gHZ

RAM: 4GB

GPU: R5 M230 VRAM:2GB

5 yıl
Bursa-Merkez 1243 yedek gelme ihtimali nedir ?
Gelme ihtimali nedir ?
6 yıl
Limit-Türev-İntegral hakkında bir sorum olacak
Limit de az da olsa temelim var fakat diğer ikisinde temelim yok.Hangi kitapları kullanmayı ve hangi videoları izlememi önerirsiniz ?
6 yıl
Evime internet alacağım tüm tavsiyelere açığım.
Arkadaşlar herkese iyi forumlar dilerim.Üniversite sınavlarına hazırlanıyorum malum dershaneye gitmediğimden dolayı internet üzerinden hocaların anlatmış olduğu dersleri dinliyorum.40-60 TL fiyat aralığım var ve bu forumda uydunet çok övüldüğünden dolayı sanırım ilk tercihim bu olacak gibi.http://www.turksatinternet.net/sinemali-tv-ve-internet-kampanyasi.html
Tavsiyelerinizi bekliyorum iyi günler.
6 yıl
Konuları unutmamak adına tekrar.
Arkadaşlar konuları unutmamak adına nasıl tekrar yapıyorsunuz ?
Ben haftada bir defa not çıkardığım notları 1 defa okuyarak tekrar ediyorum.Tavsiye edebileceğiniz başka şekilde tekrar yöntemi varsa buraya yazarsanız sevinirim.Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle