Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
03 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Şu aralar kimsenin lolü bırakmaması
Bayağı bir garibime giden durum.Hayırdır noluyor bu foruma?

Bitti oğlum lol napıyonuz siz
5 yıl
Longzhu,SKT ve RNG
Bu 3 diğer tüm takımlardan bariz iyi olan takımın ikisinin final oynayacağı kesin gibi bir şey.Ben bu hafta bunu kestiremedim pek.

Sizce Worlds 2017'nin final match-up ı hangi iki takım olur?

-SKT'nin Untara ve Blank'i en az yarı finallere kadar çıkarmayacağını düşünmekle birlikte diğer takımların yedeklerini araştırmadım açıkçası.Şampiyon havuzu vesaire her şeyi tahminlerinize katabilirsiniz.Sizce göstermedikleri bir pick kalmış mıdır?
5 yıl
Soloq'da ryze nasıl oynanmalı?
Soru belli arkadaşlar elo plat 2-3 semaları ve ryze trainlemek istiyorum.Ultiyi ne şekillerde kullanmalıyım, komboları vs.

Şuan iyi durumda diye biliyorum aydınlatan olursa sevinirim.
5 yıl
Narsist insanlarla nasıl anlaşılır?
Evet soru bariz.Kendini beğenmiş,olduğundan büyük gören,attention whore dediğimiz ilgi manyağı insanlarla nasıl yalakalık yapmadan anlaşılır?Bu olayın bir bug'ı var mı?

Arkadaşlıkların kolay kolay bitmemesi gerektiği taraftarıyım ki böyle insanlar birer aile ferdi bile olabilir.Ne yapılması gerekir?Nasıl iyi anlaşılabilir?
5 yıl
Ping düştü diye
Şu dandik servera westten geçenlerin ağzı yanıcak bir süre sonra.

Burda aldığınız 15-20 ms ile westte zaten 60 en fazla alan adamlar sırf bunun için trye geçti sonra burda dert yanacaklar imo.

O kadar ms düşüklüğünün halen daha psikolojik olduğunu savunuyorum.Etkisini görmek için bi 80-90 ms e alışık olmak lazım daha azına değil.
5 yıl
10 ban sonrası yücelmesi beklenen pickler
Evet artık rankedda ne bir yasuo ne bir lee sin ne de bir vayne görücez en azından tabanı bariz bir yüksek eloya kadar(dia 1 to chall)

Başlıktan da belli olduğu üzere trainlenmesi gereken, gelecek vaadeden şampiyonlar yazarak patch notlarına bi meydan okuyalım derim.

Benim düşündüklerim:Viktor , küçük birkaç bufftan sonra tekrar sahalara dönerse Azir ve Ryze , özellikle de Burstlerin aşırı banlanmasından dolayı tekrar şaha kalkan DPSler görceğimize inanıyorum.(Azir,Cassi)
5 yıl
Kog'maw 7.10
İncelikleri buildi osu busu gösteren bir video ya da içerik rehber vs atabilecek biri var mı acaba?Plat eloda işime yarayacağını düşünüyorum bir de burdaki çoğu kişinin beğenmediği Pug'maw kutudan çıkınca bi ilgimi çekti
5 yıl
Lolü ekranı küçülterek oynamak?
Bazı High Korean proların yaptığı taqtiqslerden sadece biri imiş.Nedenini pek çözemedim side-step kolaylığı ne bileyim harita görme ile falan alakası var herhalde.
5 yıl
Yeni client hakkında
Oyunun dilini korece yapmak istiyorum oyun içi seslerinden dolayı.Eski clientta çok rahat yapabiliyordum ancak yenisinde bi türlü beceremedim.locale den olmuyor ancak farklı şeyler de denedim pek etki etmedi.Clientı açtığım anda yine eski türkçe haline dönüyor.Bi çözüm sunabilecek varsa memnun kalırım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle