Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
S

Onbaşı
25 Nisan 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
MTV'yi yapılandırsam muayenede sıkıntı yaşar mıyım?

Konunun yeri burası değilse değişebiliriz.


Arkadaşlar Motorlu Taşıtlar Vergisini ödeyememiştim şimdi faiz binmiş biraz. Yapılandırmak, taksitlendirmek istiyorum. Fakat Şubat ayında aracın muayenesi var. Acaba sıkıntı yaşar mıyım? Çünkü borcu varken randevu alınamıyor diye biliyorum

S
3 yıl
Msi laptopa Hdd taksam garantisi bozulur mu?
Arkadaşlar dün indirimden MSI GL65 9sc laptop aldım. Laptopun 256 gb SSD depolama alanı var. Ancak bu yeterli değil benim için. Elimde 750gb Hdd var. Bunu da yanına taksam garanti bozulur mu?
Bir de daha laptop elime geçmedi acaba bu modelde Hdd yeri var mıdır
S
3 yıl
Anakart üzerindeki beyaz parça yanmış nedir bu? Resimli
Arkadaşlar bilgisayarım bir süredir çalışmıyor beyaz ekran sıkıntısı vardı.anakart problemi var denildi. İşlemci ısıtma işlemi yaptım şimdi hiç görüntü alamıyorum. Bugün içini açtığımda farkettim. Beyaz küçük bir parça yanmış gibi duruyor. Bu parça ne işe yarıyor değiştirilebilir mi?
Üzerinde con3801 yazıyor


S
3 yıl
İkinci El Laptop hangi marka önerirsiniz
Arkadaşlar yaklaşık 15 yıldır Toshiba kullanıyorum sonunda pert oldu yeni arıyorum. Oyun falan oynamayı seviyorum. Sizce hangi markayı tercih etmeliyim
Toshiba(eskiler)
Hp
Lenovo
Acer
Casper
Asus
Genelde karşıma çıkanlar bunlar
Bir de işlemcisine( en az İ5 2.3ghz fln) ram ve ekran kartına bakıyorum. Bunlar yeterli mi bilgisayarın nasıl olduğunu bilmek için
S
3 yıl
Beyaz ekran sorunu
Arkadaşlar laptopu açınca beyaz ekran geliyor gitmiyor. Harici ekrana bağlayınca da çızgi çizgi ekran geliyor. Acaba sıkıntı tam olarak nedir?
S
3 yıl
Toshiba L775-124 laptop için anakart arıyorum
Toshiba L775-124 laptopum için anakart arıyorum. Şanlıurfada olduğum için şehir dışı gönderim yapabilecek olması önemli. Acaba nereden bulabilirim
S
3 yıl
Tamirci Laptopu yapamadı yardım lütfen
Arkadaşlar laptopum fan kısmından darbe almıştı be ekran gitmişti. Bilgisayarcıya verdim 2 gündür bakıyor bugün aradı yapılmıyor dedi. Ekran kartının altında bilmem nerde bacak yapmış. Değiştirelim dedim Anakart değişecek 600-700 tl tutar, o da bulursak dedi. Bu laptopu daha uyguna 300-400e halledebilir miyiz? Modeli: toshiba satellite L775-124 (17.3inc)
S
3 yıl
Laptopa ne olmuş olabilir?
Arkadaşlar laptopta Rome2 oynarken (altında soğutucu olmadına rağmen) kapandı. Ben de sinirlenip fanın olduğu yere doğru biraz sertçe vurdum. Ekran gitti ve fandan bayağı toz çıktı. Fanın sesi değişti. Şimdi. Laptopu açınca e kran hiç açılmıyor fan da kısa aralıklarla çalışıp çalışıp duruyor. İçini açtım herhangi kırık yada çıkan bir kablo yok. Acaba sıkıntısı ne olabilir. Aşağı yukarı maliyeti ne olur?
Laptop toshiba Satellite 17inc olan modelden
S
3 yıl
Dizel mi Benzin-LPG mi?
Yeni araç alacağım kafam çok karıştı. Dizelin üretimini çoğu firma kaldırdı. Bu gidişle kalanlar da kaldıracak gibi duruyor. Son olarak da benzin fiyatını da geçti. Acaba dizel aracın ömrü bitiyor mu?
Alacağım aracı 5-6 sene bineceğim ileride satmakta sıkıntı yaşar mıyım?
Sizce dizelin yerine Benzin+Sıvı sistem LPG daha mı mantıklı?
S
3 yıl
125.000 Tl için hangi araçları önerirsiniz
Arkadaşlar aracımı (polo) satıp üzerine para koyup 125.000 tl ile sedan bir araç almayı düşünüyorum. Aile aracı olacağından ve 6-7 sene bineceğimden geniş bir araç arıyorum.
Otomatik konforlu bir araç.
Aklımdaki araçlar Passat-A3-A4-S60
Bunlardan veya farklı almayı düşünüyorum sizce dizel mi alsam yoksa benzinli alıp ileride lpg ile mi kullansam
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle