Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
23 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
64 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Hidrofor ısınırsa ne olur?
Arkadaşlar merhaba, çalıştığım iş yerinde sulama sistemi için hidrofor var.
Sorun halledildi. Teşekkürler
4 yıl
Shadow Fight 3 Rakip Eşleştirme
Merhaba arkadaşlar. Shadow Fight 3 oynuyorum oyun çok çok iyi ve oynanışlı geldi bana. ben 1170 güçteyim fakat karşıma öyle eşleştirme yapıyor ki oyun iyice sinir olmaya başladım. karşıma 1350 1500 civarı adamlar geliyor benim adama vurduklarım onun bana korunuyorken götürüyor. adama kombo yapıyorum enerjisinin yüzde 15 giderken bana yaptığı kombo enerjimin yarısını götürüyor nasıl iş bu nasıl eşleştirme. dengi rakiplerim ile kafa kafaya gidiyor bol bol galibiyet alıyorken bu tür eşleştirmelerde daha galibiyet yüzü görmedim. böyle giderse çok sevdiğim oyunu silicem öyle görünüyor. ne diyorsunuz bu konu hakkında
5 yıl
Acil İş-Kur tanıdığı olan?
İş-Kur'da çalışan bir yakını olan var mı acaba? Hafta sonu olduğu için hiçbir büronun telefonu açılmıyor. Sistemden çok acil bir işlem yapmam gerekiyor. Hemen ulaşırsanız sevinirim.
5 yıl
Fifa 18 PC yön tuşu aşağı çekme sorunu
Arkadaşlar merhaba, bu sene fifa 18 çıktığından bu yana pc'de oynamaktayım. iki gündür garip bir sorunum var. oyun içinde kol xbox one ve xbox 360 olmakla beraber kol takılı değil olmasına rağmen klavyedeyken de sadece menülerde aşağıya işliyor. yani aşağı tuşu basılı kalmış gibi. fakat oyun içinde maç oynarken aşağıya çekme sorunu yok gayet normal oynanıyor. sadece menülerde gezerken oluyor. oyunu sildim tekrar yükledim ama düzelmedi. ne olabilir yardımınızı bekliyorum.
5 yıl
Xbox Live çekirdek hizmetleri nedir? [Yardım]
Arkadaşlar merhaba. Bu akşam Xbox one üzerinden kullanıcı girişi bir türlü yapamadım. Giriş sırasında sürekli bir hata mesajı geliyordu. Microsoft live sitesi üzerinden giriş yaptığımda paylaştığım resimdeki sorunlar ile karşılaştım. Nedir bu acaba yardımcı olur musunuz?


Xbox Live çekirdek hizmetleri nedir? [Yardım]
6 yıl
Modem WiFi'e bağlananları görebiliyor muyuz? (Lütfen Yardım!)
Arkadaşlar merhaba, bir kaç aydır modemime ne kadar şifre koyduysam hepsini kırıp internetimi kullanıyor biri ve hep download etmekte. Artık illah ettim sadece ben değil oturduğum sokakta 2 dairede aynı durum mevcut. Bu kişiyi nasıl tespit edebiliriz. Toplaşıp herkese dadanan aynı kişi ise yargı yoluna baş vuracağız. Lürtfen yardımcı olun..
6 yıl
Xbox One Merket'te alışveriş limitide ne?
arkadaşlar merhaba, xbox one oyuncusuyum. battledield 1 dijital olarak store'den alacaktım fakat ödeme yaparken ödeme işlemi alınamıyor hatası alıyordum. Daha yakın zamanda alışverişler yapmıştım. Bugün müşteri hizmetlerini aradaım ödeme alınamadığını söyledim biraç kod alan gönderdiler bişeyler yaptılar yardımcı olan kişi alışveriş limitinin dolduğunu söyledi! O ne demek dedim açıklama yapmayı bilmiyor. Neyse işlemleri hallettik limit açılmışmış falan derken 1 hafta sonra ödeme almaya başlayacaklarmış benden. Ne saçma bir iştir bu. Limit koymak nedir. Playstation oyuncusuydum hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Xbox ta oldu. EA access üyesi olduğum için ne güzel oynamaya başlayacaktım ki bütün hevesim baltalandı.
Sizde de böyle bir limit sorunu yaşayan var mı?

Not: Banka ödeme yapıyor fakat Microsoft kabul etmiyordu ödemeyi.
6 yıl
Xbox One S Beklemeli miyim?
Arkadaşlar merhaba, Xbox one oyun konsolu alacağım. Yakın bir zamanda Slim modeli çıkacak. %40 daha küçük ve özellikleri değişmiş. Sizce S modeli beklemeli miyim? Yoksa ilk çıkan konsolu alayım mı?

Bu arada bütcem 1600 TL. Slim modeli ne fiyat olur.
7 yıl
Babam için TV tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar, babama 1500 Tl'ye LED TV önerisi alabilir miyim? Lg yada Samsung ilk tercihimiz. 3D olmasını istemiyoruz. 40'' 102 Cm olsun. Ne tavsiye edersiniz?
7 yıl
Battlefield 4 çalışmayı durdurdu hatası
arkadaşlar BF4 aldım originden. oyunu kurdum fakat başlatırken çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.
sorun ayrıntısına tıkladığımda bunlar yazıyor;

Sorun imzası:
Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
Uygulama Adı: bf4.exe
Uygulama Sürümü: 1.7.2.45672
Uygulama Zaman Damgası: 5654c99c
Hata Modülü Adı: nvwgf2umx.dll
Hata Modülü Sürümü: 10.18.13.6143
Hata Modülü Zaman Damgası: 5671702b
Özel Durum Kodu: c000001d
Özel Durum Uzaklığı: 0000000000a9dcb5
OS Sürümü: 6.1.7600.2.0.0.768.3
Yerel Kimlik: 1055
Ek Bilgiler 1: ee50
Ek Bilgiler 2: ee5044db67a2b45a6522638c7af316f3
Ek Bilgiler 3: 525f
Ek Bilgiler 4: 525f72487e098eb0a2cbf3bd49d37f46

ekran kartım güncel. pcde birçok oyun var hepsini rahatça oynuyorum. sorun ne olabilir acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle