Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
14 Nisan 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Knights of Honor II – Sovereign Oyununa Türkçe Yama İsteği
İlki 2005 yılında çıkan (Knights of Honor) ve beğeni toplayan bu çocukluk oyunumun ikincisinin çıkacağını arkadaşlarım vasıtası ile daha demin öğrendim. Türkçe olarak çıkması için oyunun Steam hesabında tartışma kısmında yeni bir tartışma açtım. Oradan bana destek olursanız belki de yeni çıkacak bu oyunun Türkçe çıkmasına vesile olabiliriz. Ayrıca yanlış hatırlamıyor isem Kingdomcome: Deliverance oyunu çıkmadan önce oyunçeviri ile anlaşıp oyunu türkçeleştirmişlerdi. Bu oyun içinde böyle bir şey yapmak mümkün olur mu ? Şimdiden yazacağınız cevaplar ve vereceğiniz destekler için teşekkür ederim.

Destek olmak için;https://steamcommunity.com/app/736820/discussions/0/1738886352894575050/
2 yıl
Dragon Age Origins Denerim Sorunu
Dragon Age 2 oyununun Türkçe Yamasının yayınlanmasından sonra seriye baştan başlamak istedim. İlk oyunda Denerim şehrine gelince save dosyalarım açılmıyor. Save dosyasına girmeye çalışınca da oyundan atıyor. İnternet de bu sorunun araştırdığımda yabancı kaynaklarda çözümler yazılmış anladığım kadarı ile bir kaçını denedim ama olmadı. Türk oyuncular arasında bu durum ile karşılaşıp çözebilen arkadaşlar yardımcı olur ise sevinirim. Bu arada oyunumda Türkçe yama kuruludur.
2 yıl
Assassin's Creed Origins Türkçe Yama Sonrası Açılmıyor
Merhaba arkadaşlar Assassin's Creed Origins oyununu kurduktan sonra girdiğimde sorunsuz bir şekilde çalıştı. Daha sonra Animusprojesi sitesinden yüklediğim yamayı kurunca oyun açılmadı. Bu sorunun sebebini, çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olur ise çok memnun olurum. Animusprojesi yama için DH' de konu açmış ama altında çok fazla değişik konuşmalar döndüğü için tek bir başlık altında toplamak istedim. Şimdiden yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler. Bu arada oyun korsan onu belirtmek isterim.
4 yıl
Assassin's Creed Brotherhood Güncelleme Sonrası Türkçe Yama Uyumsuzluğu
Merhaba arkadaşlar başlamadan önce bu benim bu platformda açtığım ilk konu olacak. Hatam olur ise şimdiden affola.

Assassin's Creed Brotherhood Deluxe Edition oyununu bugün orijinal bir şekilde satın aldım. Oyunu kurduktan sonra Oyun Çeviri sitesinden Türkçe yamasını indirdim. Yamayı sağlıklı bir şekilde kurmama rağmen oyun Türkçe olmadı. Bu olaydan sonra forum sitelerini karıştırdım ve bu durumun oyuna gelen güncellemeden kaynaklandığını öğrendim. Çoğu kişi bu konudan muzdarip. Çare olarak yamayı yapan Oyun Çeviri sitesinin yamayı güncellemesi gerektiğini söylüyorlar. Oyun Çeviri ekibine bu konu hakkında mesaj attım. Genede sizlerden yardım istiyorum. Yapılabilecek başka bir şey var mıdır ? Bu platformda yama ile uğraşan kişilerin olduğunu biliyorum. Onlara ulaşıp bu konuyu halletmelerini isteyebilir miyiz ? Şimdiden cevaplarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Konunun takipçisi olacağım.

BİLGİLENDİRME /http://animusprojesi.com sitesini yakından takip ediyorum. Yamayı son sürüme uygun hale getirmek için çalışmalara başladılar. (Yaklaşık 2 - 3 hafta önce) Sizlerden tek ricam linke girip imkanı olanların bağış yapması. Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.