Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
I

Teğmen
29 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
3 yıl
Kızların aslında neye baktığını anlatıyorum
Kas yapayım, para kazanayım kızlar bana düşsün derdinde bir çok arkadaş var biliyorum bazılarınız da tipi kötü olduğu için hiç bir zaman mutlu olamayacağını düşünüyor ama bunların hiç biri önemli değil siz olayı yanlış anlamışsınız. Kızların partnerini seçerken dikkat ettikleri sadece 1 unsur var ve şimdi söyleyeceklerim tüm kızlar için geçerli. Çok fazla ilişkim olduğu için rahatça yapabiliyorum böyle bir genellemeyi. Aslında kızlar sizin tipinize bakmıyor asıl baktıkları şey ayağınızın kokup kokmadığıdır. Hemen ne diyor bu falan demeyin çünkü çok ciddiyim biraz dikkatli olun mesela ayakkabınızı çıkardınız diyelim bir yere gidiyorsunuz. Yanınızdaki kızlar hemen ayakkabınızı koklar eğer kötü kokmuyorsa peşinizi bırakmazlar. Ayağınızı daha iyi pazarlayabilmeniz için bir kaç tavsiyem olacak.
1- Mentollü ayakkabılar almaya özen gösterin çünkü mentol kötü kokuyu absorbe eder.(bulabiliyorsanız çilekli ve kavunluları daha çok severler ama herkesin parasal durumu yeterli olmayabilir.)
2- Kokuyu hallettiyseniz yapmanız gereken bunu belli etmek bunun için ayakkabı çıkarılan yerlere gitmeye çalışın bu yer cami, ev tarzı yerler olabilir ama benim tavsiyem ayakkabı bakmaya gidin çünkü siz ayakkabı denerken kızın ayakkabınızı koklama fırsatı olur ve işinize gelir.
3- Çorabınız kesinlikle delik olmasın benim tavsiyem sosyete pazarında ki babet çoraplar. Uzun çorap kullananlarda varmış ama onlar biraz koku yapabiliyor.
4- En önemli nokta!! Kesinlikle ayaklarınızı sergileyin çünkü ayak asaleti simgeler. Ayağı güzel yada büyük olanlar bu konuda çok avantajlı. Eğer ayağınız küçük ve şekilsiz ise küçük ayakkabı giyerek şekillendirebilir yada büyük ayakkabı giyerek büyütebilirsiniz. Ayrıca büyük ayaklı insanların büyük penise sahip oldukları İsveçli bilim adamları tarafından kanıtlanmış bir gerçektir yani bu konuda hiç bir sıkıntınız olmasın.
5- Ayaktaki kıllar kokuyu arttırır ama görüntüsü çekicidir bunun için size tavsiyem parmak kısmındaki kıllar kalsın ama üst ayak bölümündeki kılları kesmeniz. Eğer parmak kısmında kıl yoksa 0.2 uçlu tükenmez kalem ile kıl çizmeniz ama burda 0.2 olması çok önemli daha ince veya kalın olursa belli olabilir.
Not: Arkadaşlar bu çok önemli değil ama yinede söylemek istedim. Gece yatarken ayak parmaklarınızın arasındaki çorap parçalarını çıkarırsanız ayağınızın ömrü uzayacaktır.

Arkadaşlar benim kızlar hakkında bildiğim her şey bu kadar umarım yardımcı olabilmişimdir. Bu yöntemler ile playboy olmamanız imkansız arkadaşlar. Bazılarınız artan ilgiden sıkılıp eskiye dönmek isteyecek. Eğer çok talep olursa tekrar nasıl yıkık olabileceğinizi anlatacağım bir yazı paylaşabilirim.
I
3 yıl
Bilgisayar fiyatları hakkında
Uzun süredir bilgisayar fiyatlarını, 2. El fiyatları falan takip etmiyorum. Geçen sene bu civarlarda aldığım dell 7567 bilgisayarımı satmayı düşünüyorum bilgisayar ubuntu ile geliyor ama bende windows keyi var sıfırlayıp windows 10la veririm muhtemelen. Satış yapmaya çalışmıyorum sadece fiyatı merak ettim ne kadara satabilirim tarzında. Ayrıca 2 yil garantisi vardı 1 sene kalmış oluyor.

https://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-7567-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-4b70d128f161c-pm-HB000007I82B
I
4 yıl
Sınavın zorluğu hakkında
Ben de geçen sene ilk kez girdiğimde dünyanın en zor sınavına girdiğimi düşünmüştüm ama aslında gerçek öyle değilmiş bu sene rahat rahat sınavıma girdim hiç zaten kazandım okulumu sıkıntım yok ve sınav o kadar kolaydı ki 2 ay çalışmış olsam fullerdim diyorum bence ağlamayı kesin ve seneye çalışmaya başlayın zaten yakında duyarsınız hocalarınızdan ösym tarihinin en kolay sınavına girdiniz diye.
I
4 yıl
Eduroam Hızını Arttırma Hakkında Yardım
Öncelikle eduroam üniversitelerin öğrencilere sunduğu internet hizmeti gibi bir şey ve yurt içi yurt dışı birçok üniversitede mevcut. Her üniversitede hız aynı değil mesela bizim üniversitemizde her kullanıcıya 5 mbit hız verilmiş. Bu arada internete bağlanmak için kullanıcı adı şifre kullanıyoruz. Şimdi ben epey düşündüm ve hızımızı arttırmanın yolunu buldum ama bunu uygulamak için yeterli bilgiye ve programlara sahip değilim hatta mümkün mü emin de değilim. Neyse yönteme gelecek olursak sistem şöyle işliyor. Bir cihazdan eduroam ağına bağlanıyorum kendi kullanıcı adım şifremle ondan sonra bu ağa aynı bilgisayardan nasıl olacağını bilmediğim bir yöntemle tekrar bağlanıyorum ve başka kullanıcı adı şifre giriyorum. iki farklı ağa bağlanmış gibi oluyorum ve hızımın 2 katına çıkması gerekiyor. Normal şartlarda 2 farklı wifi ağına bağlanmak mümkün mü onu merak ediyorum ve eğer bağlanırsak ikisinin internetini aynı anda nasıl çekeriz bu soruların yanıtları lazım. Şimdiden teşekkürler..
I
4 yıl
Üni dondurup tekrar hazırlanmak
Üniversiteyi dondurup tekrar sınava girebiliyor muyum? Yasal bir engel var mı? İstediğim bölümü kazanamazsam eski okuluma devam etmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
I
4 yıl
İngilizce metin çevirisi
1800 kelimeden oluşan bi metin var. Bu metni çevirebilcek var mı? Varsa bana özel mesajla fiyatıda söyleyebilir mi?
I
4 yıl
uygun fiyatlı elo boost lazım
arkadaşlar şuan ligim bronz 2 ve yeni gideceğim üniversitede rezil olmak istemiyorum. Beni elmasa çıkarabilcek var mı 18 eylüle kadar. Varsa fiyatıda yazarsa sevinirim. Sadece kabul ettiğim kişiye dönüş yapacam. şimdiden teşekkürler.
I
4 yıl
Domuz Eti Hakkında
Domuz eti cinsel gücü arttırıyor.
I
4 yıl
Monster yi rehber
R basıp adama koşun vurmaya başlarken e basın adam skill atarsa q basın. Bunlari yapıpta adamı kesemezseniz üzülmeyin sorun sizde değil. Takıma sövüp afk kalabilirsiniz.
I
4 yıl
Hecarim Rehber
E skillini açın at gibi koşun adama. Zaten ne olduğunun farkına varmadan kesersiniz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.