Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Firma Yetkilisi
13 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
33305 (Bu ay: 64)
Gönderiler Hakkında
geçen ay
2023'te "Daha Hızlısı Yok" Diyoruz!

2022 yılına başlarken “Hızımızı artırıyoruz” demiştik. Biz sözümüzü tuttuk 😊TurkNet GigaFiber’i tam 1 milyon hanede kullanılabilir durumda. Yeni yılda ise hedeflerimiz daha da büyük. 2023’te “Daha Hızlısı Yok” diyoruz ve koymuş olduğumuz hedeflerimizi sizlerle birlikte gerçekleştirmek için heyecanlıyız! 👷

2022 yılında yayınladığımız filmimiz ile kullanıcıların internet ile ilgili yaşadığı sorunlarda onların sesi olduk ve “O-NAY-LA-MI-YO-RUM!” dedik. Yeni yılda da buna devam ederek dünya standartlarındaki internetimizi ülkemizin dört bir yanına götürmeye kararlıyız. Çünkü 1000 Mbps eşit download ve upload’a sahip bir internet herkesin hakkı!

Çıktığımız bu yolda sizlerle birlikte yürümenin bizim için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istesek kelimeler yetmez. Mutlu, huzurlu, sağlıklı, hızlı ve UMUTLU yarınlara... 🧡💙💜

UMUT Filmimizi izlemek için tıklayın.
3 ay
Yine Zirvedeyiz!
Speedtest verilerine göre yine zirvedeyiz! Bizim amacımız her zaman daha iyisini sunmak. Bu sebeple Türkiye ortalamasının üzerindeki hızları her çeyrekte biraz daha yukarı çekmeye devam ediyoruz.

Speedtest 2022 3. çeyrek verilerini geçtiğimiz günlerde duyurdu. Tabii ki sonuç alışık olduğumuz gibi 😊 Ortalama 50.94 Mbps hız ile zirvedeyiz! Aynı verilere göre ülke sıralamamızın ve ortalama hızımızın yükselmesi de umut verici. Ancak 32.04 Mbps ülke ortalaması hala yeterli değil.

Bu hızların yükselmesi ve herkesin dünya standartlarında internet kullanması için biz üzerimize düşeni yaparak fiber ağımızı durmadan genişletiyoruz. 900.000’den fazla hanede kullanılabilir durumda olan bu altyapı sayesinde hızları Gigabit seviyelerine çıkartıyoruz.

Bağlantı Kalitesi ve Gecikmede de Bizden İyisi Yok!

İnternet hızlarının yüksek olması tam anlamıyla çok iyi deneyim sunulduğu anlamına gelmiyor. Bu hızların ne kadar verimli kullanılabildiği de önemli. Özellikle gecikme değerleri ve bağlantı kalitesi kullanıcıların deneyimlerini doğrudan etkiliyor.

Biz, Speedtest verilerine göre gecikme değerlerinde ve bağlantı kalitesinde de zirvedeyiz. 1 seneyi aşkın süredir zirvedeki yerimizi koruyoruz. TurkNet kalitesini daha da yukarılara taşımak için yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza her zaman devam edeceğiz!

TurkNet GigaFiber ile birgün herkes dünya standartlarında internete sahip olacak 😊

Siz de altyapınızda alabileceğiniz maksimum hızları öğrenmek için TIKLAYINIZ!
4 ay
TurkNet Giga Buluşmalarına Katılmak için Son Günler!
Sevgili Donanım Haber kullanıcıları,

Sizlerle birlikte bu platformu paylaşmak bizim için her zaman çok önemli oldu. Önerilerinizi, taleplerinizi ve eleştirilerinizi her zaman kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak görüyoruz.

Özellikle TurkNet GigaFiber’in bugün geldiği noktada tüm kullanıcılarımızın payı büyük. Biz de istiyoruz ki hem TurkNet GigaFiber’i hem de diğer tüm hizmetlerimizi sizinle enine boyuna konuşalım. Her zaman olduğu gibi görüşlerinizin bizi geliştireceğine inanıyoruz. Bu yüzden sizi TurkNet Giga Buluşmaları kapsamında ofisimize davet ediyoruz

Buluşmamız 1 Kasım 2022 tarihinde saat 14:00’da Şişli’deki Genel Merkezimizde olacak. Bu buluşmalar sayesinde sizlerden yeni fikirler almak, TurkNet GigaFiber için yaptığımız çalışmaları anlatmak istiyoruz. Birbirimizi dinleyeceğimiz, çayımızı kahvemizi yudumlarken bol bol bilgi alışverişi yapacağımız bir etkinlik olacak.

Katılmak isteyen kişiler bu mesajımızın altına sadece “katılırım” yazarak taleplerini bırakabilirler. Talep bırakan kullanıcılara biz özel mesaj ile dönüp gerekli bilgileri isteyeceğiz. Katılımcı kontenjanımız kısıtlı. Bu sebeple 15 kişi dolduğunda yine buradan bilgi vereceğiz. Etkinliklerimiz devam edecek, katılamadım diye üzülmeyin

1 Kasım 2022 gününü heyecanla bekliyoruz. Şimdiden ilgi gösteren herkese çok teşekkür ederiz.

TurkNet
geçen yıl
Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!
Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!

TurkNet hızı hep zirvede! Netflix’ten Steam’e, nPerf’ten Speedtest’e kadar tüm verilere göre Türkiye’nin en hızlı interneti bizde.
Yüksek hız tutkumuz ile yaptığımız yatırımlar ve çalışmalar sonucunda kullanıcılarımıza birçok farklı alanda Türkiye’nin en hızlı internet deneyimini sunduğumuz için çok mutluyuz. Bu hızları sürekli olarak iyileştirmeye ve geliştirmeye de devam ediyoruz.
Kullanıcılarımız hızdan ödün vermesin diye dünyanın en büyük şirketleri ile de peering anlaşmaları yapıyoruz. Bu anlaşmalar ile kullanıcılarımızın ana internet trafiğine girmeden, platformların sunucularına kendi altyapımız üzerinden ulaşmalarını sağlıyoruz. Tüm bu çalışmalarımız sayesinde de TurkNet’liler altyapılarının desteklediği maksimum hızı en verimli şekilde kullanabiliyor.

Speedtest’e göre de Türkiye’nin en hızlısı TurkNet

Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!

Bağımsız hız testi platformu Speedtest’in Speedtest Intelligence verilerine göre 2021 yılının 3. çeyreğinde Türkiye’nin en hızlı interneti biz olduk! Üstelik sadece en hızlı değil aynı verilere göre en tutarlı internet de TurkNet’te! Biz hız konusunda zirvelerde olmaya alıştık. Türkiye’nin en iyi internet deneyimini yaşamak için siz de hemen buradan altyapınızı sorgulayarak TurkNet’li olabilirsiniz.
Speedtest verilerini de buradan inceleyebilirsiniz.

*Yüksek hızlar her şeyden önemli olsa da, tutarlı bir deneyim aynı zamanda bir ağın kalitesinin önemli bir ölçüsüdür. Tutarlılık Puanı, tutarlı bir hizmet kalitesi sağlayan sabit geniş bant veya mobil ağları tanımlamak için kullanılan bir ölçümdür. Ağın türüne bağlı olarak, bir sağlayıcının indirme ve yükleme hızları için minimum eşikleri karşılayan veri örneklerinin yüzdesini yansıtır. Bir sağlayıcının Tutarlılık Puanı ne kadar yüksek olursa, tüketicinin kabul edilebilir internet performansı ve kalitesinden yararlanma olasılığı o kadar yüksektir.

Netflix’e Son 15 Aydır En Hızlı Bağlantı TurkNet’te!

Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!

Netflix, web sitesinde düzenli olarak dünya ve ülke bazlı, sunucularına en hızlı ulaşan operatörler listesini açıklıyor. Bu verilere göre 2021'in ilk dokuz ayıyla birlikte son on beş aydır Türkiye’den Netflix’e en hızlı bağlanan internet servis sağlayıcı TurkNet! Maksimum hızda ve sınırsız internetinizle dizilerinizi, filmlerinizi kesintisiz bir şekilde izler, kota gibi can sıkıcı konuları dert etmezsiniz.
Netflix verilerine buradan ulaşabilirsiniz!

2021 Eylül İtibariyle Steam’e Erişimde Birinciyiz!

Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!

TurkNet tüm eve yeter derken tam bunları kast ediyoruz! Sadece sınırsız, taahhütsüz ve yüksek hızlı internete sahip bir hizmet sunmuyoruz. Bizim için internet hizmeti daha kapsamlı bir deneyim. Bunun için dijital dünyaya da çok önem veriyoruz.
2018’den bu yana Steam’e bağlantı hızı konusunda ikinciydik. O hali ile bile Türkiye ortalamasının çok üzerinde bir bağlantı sunuyorduk ama dedik ya konu hız ise biz hep zirveyi hedefliyoruz! Özel geliştirmeler ve çalışmalarla 2021 Eylül’den itibaren birinciliğe oturduk.
Steam verilerini ben de incelemek istiyorum diyorsanız buradan resmi sitedeki verilere ulaşabilirsiniz.

nPerf verilerinde de Türkiye’nin en hızlısı TurkNet

Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!
Bağımsız hız testi servisi nPerf’ün 2019 ve 2020 yılındaki hız testi sonuçlarına göre Türkiye’nin en hızlı ve en düşük ping’li interneti de TurkNet! Kullanıcılarımızın ortalama hızı 26.45 Mbps. Yani TurkNet’liler için 4K film/dizi izlemek, aynı anda birçok cihaz kullanmak veya online oyun indirip oynamak çok rahat.
nPerf verilerine buradan ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin en hızlı, taahhütsüz ve sınırsız internetinin keyfini çıkartmak için hemen altyapınızı sorgulayıp alabileceğiniz maksimum hızı öğrenerek aboneliğinizi başlatın! Benim zaten taahhüdüm var başka yerde diyorsanız da merak etmeyin, TurkNet’e geçiş yapmak çok kolay. Üstelik 120 TL’ye kadar cayma bedeliniz de bizden! Bambaşka bir internet deneyimi için sizi de TurkNet’e bekliyoruz.
geçen yıl
TurkNet'ten Önemli Duyuru
TurkNet abonelerine, TurkNet’ten ulaştıklarını iddia eden aramalar yapılabiliyor ve mesajlar gönderilebiliyor. Konu ile ilgili gerekli yasal işlemler TurkNet tarafında devam ediyor.

Söz konusu mesaj:

TurkNet'ten Önemli Duyuru

Mesaj içerisindeki link yönlendirmesi:

TurkNet'ten Önemli Duyuru

TurkNet sizinle sadece aşağıdaki numaralardan iletişime geçiyor. Bu numaralar dışında gelen aramaları, mesajları ve mesaj içindeki yönlendirmeleri lütfen dikkate almayın.
TurkNet Resmi Numaraları:

(0850) 288-80-80
(0850) 288-10-10
(0212) 703-45-45
(0850) 288-80-81
(0850) 288-80-16

TurkNet KOBİ Resmi Numaraları:

0(850) 288 30 30
0(850) 288 30 40
0(850) 288 30 20
0(212) 703 13 06
geçen yıl
Asılsız Kampanyalar Hakkında Önemli Bilgilendirme
TurkNet olarak bizim her zaman önceliğimiz kullanıcılarımıza sınırsız ve özgür internet sunmak. TV hizmeti ile ilgili şu an sunduğumuz bir hizmet veya başka bir kurumla işbirliğimiz bulunmuyor. Böyle bir kampanyamız veya hizmetimiz olduğu takdirde size resmi TurkNet kanallarından her zaman olduğu gibi bilgi verilecektir. Lütfen resmi kanallarımız dışında yapılan hiçbir iletişime itibar etmeyin.
2 yıl
TurkNet'te olan gelişmeleri ve hedefleri Genel Müdürümüz Cem Çelebiler, ShiftDelete.Net’e anlattı.
Genel Müdürümüz Cem Çelebiler, ShiftDelete.Net'in konuğu oldu. Bu keyifli sohbette son gelişmeleri, TurkNet’in yeni yaklaşımını ve hedeflerini tüm detaylarıyla bulabilirsiniz.

TurkNet yeni yaklaşımıyla artık tüm kullanıcılarına altyapılarının desteklediği maksimum hızı tek fiyata sunuyor. Altyapınız iyileştiği takdirde de yine tek fiyattan yani fiyat farkı olmadan maksimum hızı alabileceksiniz. Herkese hak ettiği yüksek hızları sunmak için de çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz. Bu çalışmalarda ne durumdayız, hedeflerimiz neler tüm detaylarıyla dinlemek için videoya bekliyoruz. Keyifli seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=45sp6L36UYg
2 yıl
TurkNet'te olan gelişmeleri ve hedefleri Genel Müdürümüz Cem Çelebiler, Mesut Çevik'e anlattı.
Genel Müdürümüz Cem Çelebilir, Mesut Çevik’in konuğu oldu. Bu keyifli sohbette son gelişmeleri, TurkNet’in yeni yaklaşımını ve hedeflerini tüm detaylarıyla bulabilirsiniz.

TurkNet yeni yaklaşımıyla artık tüm kullanıcılarına altyapılarının desteklediği maksimum hızı tek fiyata sunuyor. Altyapınız iyileştiği takdirde de yine tek fiyattan yani fiyat farkı olmadan maksimum hızı alabileceksiniz. Herkese hak ettiği yüksek hızları sunmak için de çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz. Bu çalışmalarda ne durumdayız, hedeflerimiz neler tüm detaylarıyla dinlemek için videoya bekliyoruz. Keyifli seyirler.


https://www.youtube.com/watch?v=hU5yAf-lnIU
3 yıl
06.07.2020'de Yaşanan Kesinti Hakkında
Bugün saat 14:00 -19:00 arasında bazı kullanıcılarımız internet erişiminde sorun yaşadılar. Ekiplerimiz yoğun bir çalışmayla sorunun kaynağını tespit ettiler ve çözdüler. Şu anda kullanıcılarımızın internet erişimde herhangi bir problem yok. Eğer bu sırada size keyifsiz anlar yaşattıysak özür dileriz.
3 yıl
Call of Duty Modern Warfare Sorunu Hakkında
Merhaba, Call of Duty Modern Warfare oynayan bazı müşterilerimizin oyun oynarken sorun yaşadıklarını öğrendik. Sorun bizden kaynaklanıyorsa kontrol ederek çözümlemeye çalışacağız.


Bu oyunun sunucuları birden fazla lokasyonda host edildiği için müşterilerin sorun yaşanırken hangi sunucuya bağlandıklarını öğrenmemiz gerekiyor. Buna göre sorun yaşayan müşterilerimizden aşağıdaki bir dizi test yapıp PM üzerinden paylaşmalarını rica ediyoruz.

1-Oyuna giriş yapıp Battle Royal veya Blood Money modlarından herhangi birine giriş yapmanız gerekiyor. Bu esnada “Görev Yöneticisi” açılarak performans sekmesi açık bir şekilde bırakılması gerekiyor.

2-Smartsniff uygulaması açarak oyun başladığında sol üst sekmeden yeşil ikona tıklayarak Smartsniff uygulamasını başlatmanız gerekiyor. Bu uygulamayı https://www.nirsoft.net/utils/smsniff-x64.zip sayfasından indirebilirsiniz.

3-Smartsniff başladığında Packets sekmesine tıklayarak sıralama yapılır. Burada oyundayken haberleştiğimiz sunucuyu görürüz. Protocol=UDP, Local port=3074 ve Service name = xbox olan ve packet sayısı oyunu oynamaya başladığımızda sürekli artan bu sekmedeki “Remote Address” sekmesinden sunucu ip’si tespit edilir.

4-“Remote Addess” ip’sine cmd ekranı açılarak tracert atmanız gerekiyor.

Bu işlemler yapıldıktan sonra aşağıdaki paylaştığım görseldeki formatta alarak, müşteri numaranız ve IP bilgisi ile birlikte (https://www.whatsmyip.org/ bu adresten kontrol edebilirsiniz.) PM'den gönderebilirsiniz.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle