Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
N

Teğmen
02 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
117 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
N
dün
Almaya cesaret edemediğiniz arabalar

parası uygun fakat yürütmesi parçası sebebiyle uzak durmak zorunda kaldığınız araba modeli hangisi?

N
2 gün
Corsa mı Fiesta mı?

2009 corsa 1.4 enjoy tam otomatik 60 bin km 126 bin TL

2009 fiesta 1.4 titanium tam otomatik 40 bin km 148 bin TL

İki araçta boyasız değişensiz. Siz hangi aracı tercih ederdiniz.

N
geçen hafta
220 den sonra direksiyon titriyor

Clio 1.2 LPG aracımla 220 üstüne çıktığımda direksiyonda titreme başlıyor sebebi ne olabilir?

N
4 hafta
1 sene sonra araba fiyatları ne olur?

Tüm değişkenleri işin içine katarak ( döviz, ötv matrah oranı, enflasyon, faiz durumu vs.) baktığınızda 1 sene sonra araç fiyatlarının nasıl seyredeceğini düşünüyorsunuz?

N
geçen ay
Arabalar neden büyüyor

İstisnasız tüm marka modellerde (c, d, e segment) her yeni kasada araçlar enine boyuna 5 10 cm büyüyor. Günümüzde Avrupada trafik ve park problemleri sebebiyle minimal araçların yoğun bir şekilde tercih edilmeye başlamasına rağmen sizce markalar neden araçların boyutlarını sürekli büyütüyor?

N
geçen ay
mercedes c200 25 lt yakıt tüketimi

doğan kabak agresif sürüşte yeni mercedes c200'ün 25 lt yaktığını söyledi. Sizce bu rakam normal mi. fabrika verisi 8.7 / 4.7 / 6.2 diyor.

N
2 ay
manuel vites topuzlu otomatik yapılabilir mi?

yeni otomatik arabalarda vites topuzu yerine küçük tuş koyuluyor. orta kısım boş kalıyor. otomatik vitesin yanında f1 vites yerine topuzlu manuel vites eklenebilir mi? aracı manuele aldıktan sonra manuel vites topuzu aktif hale gelecek.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/20/24/bb/2024bbdf38df71780c2fa0ea3ba84870.png&t=0&width=480&text=1
N
3 ay
erkek sürücünün arabasına astığı yazı herkesi şaşırttı
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/af/2d/d8/af2dd85c228b336000d0f3130bad821c.jpeg&t=0&width=480&text=1


Beylikdüzü ve Esenyurt mevkilerinde araç kullanan 28 yaşındaki erkek sürücü Mehmet Özmehmetoğlu, aracının arkasına “Usta bay şoför, lütfen korna basın” yazılı pankart astı.


Yolda giden diğer sürücüler durum karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezken, Özmehmetoğlu'nun bu yaptığının ise işe yaradığı gözlendi.


Kendinin 2010 yılından bu yana ehliyet sahibi olduğunu ifade eden Mehmet Özmehmetoğlu, “ Daha tek kazam yok. sigortayı nerdeyse bedava yaptırıyorum bakımlarımı aksatmam ” dedi.

N
3 ay
Sosyal medya keşfeti

Facebook, instagram, tiktok ve youtube farketmeksizin sıfır hesap açıp keşfete girdiğinizde karşınıza sürekli muhafazakarmışsınız gibi paylaşımlar çıkıyor. Kılıçtaroğlunun kırdığı potlar, İbbnin yaptığı usulsüzlükler, kadir mısırlıoğlu paylaşımları, Allah diyen aslan vs. Bu neye göre belirleniyor. Siteler kendi mi belirliyor yoksa toplumun genel ilgisine göre otomatik mi belirleniyor ?

N
3 ay
Sollama anında yapılması gerekenler

Aklıma takılan bazı sorular var tecrübeli arkadaşlar bu durumlarda ne yapıyorlar

1. Çift şeritli yolda sollamak için sol şeride geçtiniz. tam sol şeride geçtiğiniz sırada arkanıza yüksek hızda bir arabanın geldiğini fark ettiniz. Sollamayı erteleyip yavaşlayarak şeridinize mi dönersiniz yoksa Sollamayı tamamlar mısınız?

2. Çift şeritli yolda sollamaya karar verdiniz hızınızı arttırdınız sinyal verdiniz. sol şeride geçmeden sol şeritten bir aracın geldiğini gördünüz. Ani frenle yavaşlayıp şeritte mi kalırsınız yoksa zaten hızlandım deyip sollamaya devam mı edersiniz?

3. Tek şeritli yolda sollamaya çıktı bir araç fakat karşıdan başka bir araç geldiğini gördü bu durumda solladığı araç mı fren yapmalı karşıdan gelen mi?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.