Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
08 Şubat 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
69 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Tp-link
Merhabalar bir aydır telefondan internete bağlanırken geç bağlantı sorunu yaşıyorum . Bağlanmıyor bir site açaçak bekliyor bekliyor bir kez bağlanınca hızlı çalısıyor . Yani anladıgım ilk bağlanmada sorun yaşıyor hız testi yaptım 13cıktı normal gözüküyor sorun neden olur acaba . Başka telefondanda denedik sorun aynı ama laptopda soru. Yok .
6 ay
Yıkık tipler
Foruma ne zaman girsem sinirim bozulup çıkmaya başladım . Herşeyi eleştiren bir grup var . Kısaca kendi yaşam şartları kötü herkes öyle olsun istiyor bir süre uygulamayı silip girmemeyi düşünüyorum.
geçen yıl
Kredi kartımda. Yapılan işlemler.
Arkadaşlar merhaba kredi kartımdan iznim dışında bir çok alışveriş yapışmış . Ben güç bela hepsini iptal ettirip paramı aldım . Daha şikayette bulundum neyse en son morhipodan alırken telefon numarası veren kişiye ulaşılmış çoçuk başka bir ilde ben yapmadım etmedim diyor . İp adresi bulunmuş benim haberim yok benden habersiz değiştirilebilir diyor . Beni aradı abi yapma etme ben çalmadım ama beni davayla uğraştırırlar işimden olacam davanı Çek diyor . Bu ip adresi dediği gibi başkası yapmış olabilir mi değişmesi mümkün mü bu çocuk bana yaşan mu söylüyor bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim .
geçen yıl
İnstagram bizi dinliyor mu ?
Resimdeki kitabı okuyorum arkadaşlarımla konuşuyorum bakıyorum reklam olarak karşıma çıkıyor . Kitabı telefonumdan hiç aratmadım kitapçıdan aldım başka böyle reklamlarda gördüm .

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.