Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
14 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Van KTMdeyim
Evet beyler Van KTMdeyim. Cuma öğleden sonra geldim. Dagıtım izni kullananmayanlar benden bir hafta önce gelmiş. 360-1 kısa dönem Hakkari İl Jandarma'ya gidiyorum. Soruları alayım.
7 yıl
asdasda
.
7 yıl
Para toplayıp Yunanistan'ı alsak mı?
Evet beyler, ülkenin durumu ortada, borç batağına düşmüş durumdalar. Avrupa birliği yakında Yunanistan'ı Ebay'de satışa çıkarır. Sizce forumca toplaşıp satın alabilir miyiz? Sahibinden, Avrupa Birliği'nde, deniz kenarı ve kızları güzel ülke, kelepir durumda ve biraz bakım gerekiyor ama bence adam olur. Hem kendi ülkemiz olur, hem de ordan Avrupa'ya akarız.
8 yıl
Microsoft Explorer Touch Mouse kullanan bakabilir mi?(Tık sesi)
Merhaba. Ben bu mouse'u almayı düşünüyorum fakat aklımda bir soru var. Bu mouse'un sağ ve sol tıklamaları ses çıkarıyor mu? Şu an Logitech M185 kullanıyorum ve sadece ses yüzünden değiştirmek istiyorum. Burda ve internette araştırma yaptım fakat ne kadar ses çıkardığıyla ilgili bilgi alamadım. Tecrübeli olanlar bu mouse'u Microsoft Wireless Mobile 4000 veya Nexus silent mouselar ile karşılaştırabilir mi?
9 yıl
Trafikte yaşadığınız sıkıntılar
Beyler trafikte genel olarak yaşadığınız sıkıntılar nelerdir? Trafik derken sadece trafiğin kitlenmesini ve özel araçları kastetmiyorum. Trafik açık olsun, kapalı olsun ne gibi sorunlar yaşıyorusunuz? Canınızı sıkan şeyler nelerdir? Bu sorunların sebebi nedir? Sorunlar için bir ksıtlama yok. Çok uç örnekler bile verebilirsiniz. Bir proje çalışması için bu bilgiye ihtiyacım var.

Mesela ben kendim cevaplayayım. Toplu taşıma kullanan birisiyim. Trafikte canımı en çok sıkan şey ilgilenebileceğim birşeyin olmaması. Özellikle yanınızda bir arkadaş yoksa camdan bakmak dışında pek birşey yapamıyorsunuz. Bu yüzden yol btmek bilmiyor.
9 yıl
İstanbul'da 6-7 sapla ne yapılır?
10 gün sonra vizelerimiz bitiyor ve 6-7 sap yapacak bir şey arıyoruz. Neler yapabiliriz, ne önerirsiniz?
10 yıl
Oda arkadaşım yeri göğü inleterek horluyor.
Evet beyler, sorunu baslikta gorebilirsiniz. Su an kulak ici kulaklik takip, kulak kepcelerini kapatip bir de yastik yorgan takviyesi yapiyorum. Ama malesef yine de horlama sesinden kurtulamiyorum. Onerebileceginiz birsey var mi?
10 yıl
Only Jaximus Stream
Bu adamın stream'ini izleyen var mı? Uzun süredir izliyorum, iyi bir oyuncu ama asıl izleme sebebim alışılmışın dışında şeyler yapması. Mesela ilk izlediğimde Shaco'ya 5 tane Tiamat almıştı.

Şu an millet sürekli queue dodge yaptığından giremiyor ama izlemenizi tavsiye ederim.

http://en.twitch.tv/only_jaximus

Şu anda oynadığı kendi hesabı değil.
10 yıl
TheVeteran® Bağırmadan konuş!
.
10 yıl
3 adet integral sorusu (YARDIM)
Tatile çıkınca ağırlık yapmasın diye beynimi aldırmıştım ve bu yüzden aşağıdaki soruları yapamıyorum. Yardım eder misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle