Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
I

Er
15 Ocak 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
304 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
geçen yıl
Konu Silinebilir: Yanlış Anlaşılma

Edit: Bir yanlış anlaşılma sonucu @erdil790 benim kuponu kullandığının farkında olmamış. Bir süredir foruma girmediği için olayın farkında da olmamış. Samimi bir şekilde diğer kişiyle yaptığı yazışmaları da gösterdi ve kesinlikle art niyetli bir arkadaş olmadığına eminim. Yanlış anlaşılma dolayısıyla bu konuyu açtığım için özür dilerim.
Merhaba arkadaşlar, @erdil790 tarafından Teknosa hediye çekim kullanıldı. Teknosa indirimini kullanabilmek için sadece indirimin kayıtlı olduğu cep telefon numarası yeterliymiş. SMS falan gönderilmiyor yani. Cep telefon numaramı isteyip mağazada kontrol edeceğini söyledi. Sonrasında indirimi kullanamadığını söyledi ama sonrasında Teknosa tarafından "Mağaza alışverişinizi değerlendirmek için ankete tıklayın." mesajı geldi ve internetten kontrol ettiğimde kuponun kullanıldığını gördüm.I
2 yıl
Tosla ile CarrefourSA Alışverişlerinde %10 İade

https://tosla.com/kampanyalar/carrefoursa-kampanyasi


Kampanya Koşulları


  •  Kampanya kapsamında Tosla Kart ile CarrefourSA mağazalarında yapılacak her alışverişinde %10, toplamda 20 TL Tosla hesabına iade edilecek.
  • Kampanya CarrefourSA sadece fiziksel mağazalarda geçerlidir, carrefoursa.com ve Online Market’te geçerli değildir.
  •  Kampanya 1 Şubat – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılacak alışverişler için geçerli olacak.
  •  Kampanya kapsamında hak ettiğin toplam tutarını bir sonraki ayın 5. iş gününde Tosla hesabında göreceksin. TL ödül yüklemeleri harcanmadığı takdirde bir sonraki ay geri alınacaktır.
  • Her Tosla kullanıcısı ve Tosla Kart kampanyadan 1 Şubat - 28 Şubat tarihleri arasında toplamda maksimum 20 TL iade kazanabilir.
  •  Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kampanyadan faydalanamazsın.
  • CarrefourSA ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. CarrefourSA ve Aköde kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle